Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да изгоним къртиците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от churov
    А! ЗАРИН - някаква доставка?
    свърши! а сега толкова ми трябва да го пратя за Близкия изток където и да попадне, все ще помогне
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #17
      Рицин се сее. Ама не е работа ако имаш малки деца например, семките са си наистина отровни.

      Коментар


      • #18
        Той става като баобаб бре. Пък и расте бавно.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #19
          Тои е едногодишно растение напротив много бързо си расте дори, тревата е пожълтяал защото сте я преторили, против къртици най-добре наистина котка ама те домашните такива мързели са повечето че едва ли нещо ще хванат. Някъде бях гледал едни соларни подобни на лампи с ултразвук те къртовете може да не виждат но за сметка на това чуват много добре.

          Коментар


          • #20
            В Бриколаж продават едни уреди пише вибратор за къртици
            И аз реших да попитам, та значи питам аз подавачката (една мацка с големи очи) какво е това, тя ми казва че е за 1 декар и аз реших да се по базикам и я питам: Това в моят двор ли трябва да го сложа или при комшиите, да не ми се качат всички къртици на моя вибратор? Тя неможа да ми отговори и извика шефката си, тя също неможа да ми отговори и остана да ми се обадят по телефона за да ми кажат.
            LZ1HKW
            Реглаж на преден и заден мост
            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

            Коментар


            • #21

              Техника , баджанак! И животинките имат нужда от удоволствия
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #22
                Мой комшия на вилата си завира в дупките им от едрите пиратки и май имало ефект.

                Коментар


                • #23
                  хахаха
                  това е вярно да - дядо ми гигони по същия начин
                  да видиш ти как на стари години се става пиротехник

                  Коментар


                  • #24
                    Един комшия на село слага две рибки (например уклейки) в найлонов плик, увива ги и ги оставя 2-3 дни на слънце да "втасат", после ги зарива в дупката и готово....
                    То от тоя смрад всичко уважаващо себе си ще избяга...
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #25
                      Два дена след газовата атака с карбит , ГАДТА се появи отново :x
                      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                      0899187766

                      Коментар


                      • #26
                        Ами пробвай другите методи, вече се събраха достатъчно.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #27
                          Дайте чертежи и схеми на селитровите димки !
                          ТЕДО , НАМЕРИ ЛИ ЗАРИН?
                          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                          0899187766

                          Коментар


                          • #28
                            Абе к`ви чертежи, като дете не си ли правил?
                            Взимаш 2 кила амониева селитра и я разтваряш в малко легенче. Да стане горе-долу като сироп. После накисваш вътре вестници, добре да попият. Вадиш ги и ги провесваш да се сушат. Като изсъхнат добре, ги сгъваш докато се получи лента не по-широка от 7-8 сантиметра. Тази дебела лента я навиваш на стегнато руло, така че да няма кухини в нея и по средата. Като навиеш рулото се получава цилиндър с височина на лентата и диаметър горе-долу пак толкова. Стегнато го връзваш с тел, и си готов за употреба. Изкопаваш входа на тунела, палиш димката и като пламне (а тя гори доста интензивно) духаш пламъка, за да загасиш открития пламък. Работата започва да тлее с доста силен съскащ звук и доста бяло-жълт дим. Пъхаш димката във входа на тунела и бързо зариваш да няма как да излиза пушека, може да го и затъпчеш отгоре.
                            Ако всичко си направил добре от съседните дупки почва да излиза пушък
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #29
                              ОК ! довечера ще пробвам ! Ако не се появя във форума , значи съм се отровил !
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар


                              • #30
                                Ти сега трябва да ги накиснеш, че да могат до довечера да изсъхнат на слънцето
                                Иначе чак утре.
                                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X