Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МАЗ 537 - 8х8

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: МАЗ 537 - 8х8

    още си работят работните кончета
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14042007558.jpg
Прегледи:1
Размер:101.6 КБ
ID:5584559 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14042007557.jpg
Прегледи:1
Размер:165.4 КБ
ID:5584560
    хубави, лоши - по-хубаво няма. Друг е въпроса, че превозваната /в случая/ машина харчи доста по-малко.
    снимките са от 2013, края на годината, Малко Търново
    Пироните и чалга певиците си приличат по това, че ако не ги чукат, няма да пробият.
    Пиронът, който стърчи за награда получава... чук, чук, чук!

    Коментар


    • #32
      От: МАЗ 537 - 8х8

      Е да ама е на вериги няма как да я пуснат по асфалта.
      Инак в Маза има нещо силно сбъркано.Разхода е чудовищен а всичко над 20 тона му тежи доста.

      Коментар


      • #33
        От: МАЗ 537 - 8х8

        Напротив , аз мисля , че няма нищо сбъркано в Маза. Просто за времето си е една голяма машина , а и някъде още ги търкалят. И как да му тежът 20 тона , като 50 не ги усеща с този хидротрансформатор , който можеш да блокираш при определени условия. МТЛБ тата по две ги качва , а танковете по един. Разхода ..........,,Целта оправдава средствата,, , а и в армията има мн. по важни неща от това.
        Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

        Коментар


        • #34
          От: МАЗ 537 - 8х8

          Днес по околовръстното изпреварих един конвой от такива. Разпознах ги едва минавайки покрай тях, но след това стратегически отбих на аварийни и отворих прозореца да ги чуя. Ауспуха му сериозно ме обдуха, а аз бях на около 3 метра от него. Внушителна машина, голяма усмивка произведе на лицето ми, ама е ходеща екологична катастрофа тоя двигател Доста силен тътен, макар, че не беше натоварен, представям си ако носеше някой танк и беше на по-високо натоварване по баира как щеше да звучи.

          Не можах да разбера дали са 535 или 537. Поеха към Суходол, вероятно към поделението в Горна Баня, както някой беше споменал напред в темата. Интересното беше, че това се случи в час-пик и сигурно са висяли 40 минути по задръстванията. Да си знаете тая вечер къде ще са увеличени праховите частици Дано някой не е прегрял само.

          Ще се радвам ако някой сподели преки впечатления, някоя история от поделенията и т.н. Много интересен за мен камион.

          Коментар


          • #35
            От: МАЗ 537 - 8х8

            Благородно ти завиждам ,че си ги видял на живо тея зверове.Екологията я остави .Ще ми се даможеше да го покарам малко из баирите да видя как е с 20-30 тона на гърба малко да го изпотя ама...........
            А дано някой да разкаже нещо.
            Мартин Димитров
            УАЗ

            Коментар


            • #36
              От: МАЗ 537 - 8х8

              Първоначално публикуван от JI_GIT Преглед на мнение
              ...Друг е въпроса, че превозваната /в случая/ машина харчи доста по-малко...
              Идеята изобщо не е да бъде икономично. Идеята е да се спестява ресурс.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #37
                От: МАЗ 537 - 8х8

                Сигурно нещо такова е било ...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01212.JPG
Прегледи:2
Размер:148.5 КБ
ID:5773704
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • #38
                  От: МАЗ 537 - 8х8

                  Виждал съм го как влачи нагоре товар - май пак беше някакво МТЛБ, вече не помня какво. Да ти кажа, и през ум не ми би дошло да стоя на 3 метра от него

                  Особенно ефектна гледка са, като реши да прехвърля автоматика на по ниска степен. Губи за момент скорост, докато прехърли на по-ниската предавка - подскок, облак черен пушек и оглушителен рев на танков двигател. Не се забравя това зрелище!

                  Като си говорим обаче кой какво иска да види, аз пък искам ей това да видя на живо:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:640px-Mighty_Antar_Trekker_2.jpg
Прегледи:1
Размер:58.8 КБ
ID:5773707

                  Thornycroft Antar с Rover Meteorite Mk 204 1,099 cu in (18.0 L) petrol V8
                  260 hp (190 kW)

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X