Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лепене на броня?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лепене на броня?

    Колеги, някой да знае къде в София лепят качествено пластмасови брони?

    Проблемът ми се вижда на снимката. Дължи се на едни неподходящо поникнали дървета до едно иначе много хубаво висококално трасе.

    Поздрави!
    Прикачени файлове
    Искам България чиста!

  • #2
    До: Лепене на броня?

    Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
    Колеги, някой да знае къде в София лепят качествено пластмасови брони?

    Проблемът ми се вижда на снимката. Дължи се на едни неподходящо поникнали дървета до едно иначе много хубаво висококално трасе.

    Поздрави!
    Що не пробваш да си я направиш сам.Трябва ти пистолет за топъл въздух и ситна мрежичка.Сваляш броната наместваш я на местото си,нагряваш до меко и добавяш от вътре мрежичката.Пистолет ако нямаш вземи на заем или си купи струва 25лв.За това лепене в София ще те обършат здраво.Можеш да избегнеш боята ако грееш внимателно и наместиш добре.Ще личи лека цепка.
    Последно редактирано от Евгени turboto; 03-02-09, 19:55.
    sigpic

    Коментар


    • #3
      До: Лепене на броня?

      На "Свети Наум" от Хемус към Семинарията, от ляво преди светофара на " Милин камък".

      Коментар


      • #4
        До: Лепене на броня?

        Миналата седмица,един пич ми даде визитка-минава,взима бронята от сервиза и ти я връща направена,ако искаш ще я потърся и ще дам координати.
        Иначе,при мен ги лепим по гореописаният начин ,ползваме и поялник,понякога.
        Какъвто и вариянт да избереш,за да стане като хората,бронята трябва да се демонтира (а според мойте критерий-и да се боядиса).
        Поздрави.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #5
          До: Лепене на броня?

          Първоначално публикуван от turboto45 Преглед на мнение
          Що не пробваш да си я направиш сам.Трябва ти пистолет за топъл въздух и ситна мрежичка.Сваляш броната наместваш я на местото си,нагряваш до меко и добавяш от вътре мрежичката.Пистолет ако нямаш вземи на заем или си купи струва 25лв.За това лепене в София ще те обършат здраво.Можеш да избегнеш боята ако грееш внимателно и наместиш добре.Ще личи лека цепка.
          Към пистолета за горещ въздух има приставка , в която вкарваш електроди PP/ на Киров Бош има такива/ и резултата не е лош, не е и много трудно. Приставките ги има и по бриколаж, и по практикер...
          Успех!

          Коментар


          • #6
            До: Лепене на броня?

            В Горубляне от дясно преди центъра, когато идваш от автоборсата. Момчетата работят добре, но за да не си личи, ще трябва да се пръсне след това.
            sigpic

            Коментар


            • #7
              До: Лепене на броня?

              това ще ти струва не повече от 50лв/мисля/

              Коментар


              • #8
                От: Лепене на броня?

                Знам че темата е стара, но когато човек ползва търсачка излиза и тя. Та да вметна по повод майсторчетата в горубляне че за разлика от поста горе аз не съм доволен. Става въпрос за тези зад ОМВ-то. Самата броня я направиха ок, но при монтажа липсваха болтове, впоследствие видях и липси по осветителните тела на номера и кабелите ги бяха оставили да висят. Като тенекеджии също са зле, панела на вратата го бяха изподрали с отвертката като са го мъчили щото не са знаели как се маха и имаше счупени щипки. Вообще всичко което човек не може да види от пръв поглед го бяха претупали.

                Коментар


                • #9
                  От: Лепене на броня?

                  Достатъчно ли здраво става след залепване, възможно ли е да се напука или отчупи отново след известно време?

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X