Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ето и аз реших..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ето и аз реших..

    Здравейте. От около 3-4 месеца в мен е назряло решението да се сдобия с по-високо проходима машина. Това решение е продиктувано от факта, че карам зимата сноуборд а лятото парапланер и често се сблъсквам с офф роад трасета. След доста четене на форума реших че ще е хюндай галопер. Ще обясня накратко защо се спрях на този модел. За мен не е проблем да отделя и повече пари за джипче от по реномираните марки, но това е така за момента. В нашата мила държава всичко търпи промени и за съжаление рядко положителни. Не бих искал да си купя примерно паджеро а след това ако остана без средства да го гледам как се скапва. Именно поддръжката наклони избора ми в посока хюндай. Тъй като сам доста начинаещ в сферата на джиповете бих искал да попитам може ли (разбира се срещу заплащане) да използвам услугите на някой по разбиращ който да доиде с мен евентуално при огледите на съответните кандидати... Съответните смятам да проведа към средата на следващия месец. Спрял съм се на галопер 2.5 TDI около 2000 година.
    Поздрави.
    Иван Иванов

  • #2
    До: Ето и аз реших..

    Като гледам аз съм най-близо. Като си готов ми звънни на мобилния.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      До: Ето и аз реших..

      Първоначално публикуван от point Преглед на мнение
      ... След доста четене на форума реших че ще е хюндай галопер...
      А, добре дошел във форума и поздравления за избора
      Не, че и аз не съм нов във форума, обаче вече успях да врътна 10 хил. км. на моят и съм страшно доволен
      Надявам се да намериш машина, която да ти легне на сърцето
      Galloper II Exceed, 2001, 2.5 TDI, къса база

      Коментар


      • #4
        До: Ето и аз реших..

        Първоначално публикуван от point Преглед на мнение
        Тъй като сам доста начинаещ в сферата на джиповете бих искал да попитам може ли ( разбира се срещу заплащане ) да използвам услугите
        Кат` ти дойди музата звънни, ще си поговорим .... после сигурно ще може и сам да си е избереш щом не ти е първа кола
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          До: Ето и аз реших..

          Привет, добре дошъл и поздравления за избора!

          Галоперът ми се представи много добре на наскоро провелата се разходка около Стара Загора, виж тук ---> http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...=48017&page=14 - за какъв екстрийм става дума.

          Машината според мен е идеална комбинация между комфорт на пътя, оффроуд възможности и цена!...така че - дерзай, нека се плодим и множим Галоперите , и след време да направим съвместен преход.
          Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

          Коментар


          • #6
            До: Ето и аз реших..

            Здравей, аз карам Галопер същия двигател дълга база и съм много доволен - за среден до средно-тежък офроуд е идеален. Зная, че не му е тук мястото, но от вчера съм пуснал моят в продажба в "мобилето" и тъй като тук съм още младши участник нямам право да пускам обяви в раздела "купувам/продавам", за съжаление. Ако се интересуваш можеш да го погледнеш, а също и да доведеш някой разбирач от форума, разбира се.
            Джипа е Галопер, 2.5 дизел,ръчни скорости(бързи,бавни) дълга база(седем местен) 2000г. най-високо ниво на оборудване exceed - лети джанти, ел.стъла, кожен салон, климатик, стерео, ролбар, халогени,ABS, Airbag, Аларма,застраховка,Серво управление,Центр. заключване и т.н.
            Купуван е от Индкомерс и е на реални 115 000км.
            Двигател и ходова част са идеални, преди месец са сменени масло, маслен филтър, има комплект летни гуми и чисто нови зимни гуми Гудрич.
            Забележки по външен вид - на няколко места подута боя от ръжда, и драскотини от храсти по вратите(карана е предимно на извънградско и лек офроуд - до къща на село през нива и коларски път с храсталаци, от където са драскотините), обаче е застрахована в Армеец с пълно автокаско за 11600лв. и тези 3-4 драскотини по боята могат да се изплатят по всяко време те така или иначе са повърхностни.
            Продавам я защото събирам пари за нов джип - от магазина .

            Цена:10800лв. Джипа е в София.

            Казвам се Димитър тел.:0887 610108 ако случайно си заинтригуван. Ако ли пък не - успех с покупката, добър избор си направил и ще останеш доволен.
            Още веднъж се извинявам на всички колеги от форума, че пиша за продажба в тази тема, ако модераторите сметнат, че съм нарушил правилата може да изтриете поста ми.
            Поздрави!



            Последно редактирано от medunski; 07-02-09, 18:01.

            Коментар


            • #7
              До: Ето и аз реших..

              До medunski. Мога да погледна джипката в четвъртък сутринта. Ако си свободен пиши и ще се чуем да се доразберем.
              Поздрави
              Иван Иванов

              Коментар


              • #8
                До: Ето и аз реших..

                Първоначално публикуван от medunski Преглед на мнение
                ...ролбар...
                Ролбар...? ...т.е. - булбар!
                Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                Коментар


                • #9
                  До: Ето и аз реших..

                  Първоначално публикуван от point Преглед на мнение
                  До medunski. Мога да погледна джипката в четвъртък сутринта. Ако си свободен пиши и ще се чуем да се доразберем.
                  Поздрави
                  Иван Иванов
                  Четвъртък(12.02) сутрин съм свободен, нямаш проблеми. На работа съм от 13.00ч. така че от 9.00 до 12.00 съм на твое разположение - звънни ми по телефона, написал съм номера в горния си пост или ми остави твой номер за връзка да се разберем кога ще ти е удобно.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ето и аз реших..

                    Е честито без авараиинно да си го караш това е перфектната машина за всякакъв път е идеален имаш вкус

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ето и аз реших..

                      К'во стана с огледа?
                      Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X