Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Книга за фронтера (manual)?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Книга за фронтера (manual)?

    мисля, че така се казваше книжката със схемите за ремонт. Търся от вчера в нета но без резолтат, ако някой знае от каде мога да си я дръпна ще съм му много благодарен. По точно ми трябва схемата на задния ДИФ. за фронтера 2.4 92г.

  • #2
    малко късно ама забравих....
    http://foto.afn.kz/x/Opel/Frontera/Manual/Tehno-BOOK/
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      мерси много, ма май днес ще си я прибера от сервиза, остана да сменят само едно цилиндърче на задната спирачка и е готов. В крайна сметка се отказах да се правя на майстор и я закара в сервиз

      Коментар


      • #4
        а какво и беше? защо ти трябваше схемата на дифа?
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          семеринга беше протекал и ме интересуваше как се сваля да си я оправя аз. Но после се отказах щото съм скаран с техниката и я закарах в сервиз и след тва два дни търсих семеринг Точно го оправиха и понеже имах някакво скарцане от зад та се сетих да гледат след като оправиха семеринга и се оказа че е блокирало едното спирачно апаратче на предните спирачки и пак 2 дни чаках за накладки да ми докарат , че в тъпия град няма , вчера им ги занесох вечерта и ми сервираха , че е за смяна цилиндърчето на задния барабан и сега заминавам да го търся.

          за подмяна на горе изброените работи джипа виси вече седмица до днещна дата в сервиза

          Коментар


          • #6
            егати, ами то по-скоро е кофти че ги няма навсякъде частите, и докато ги поръчаш те минат 1-2 дена, нормално е. Сега вече ще е на 6
            no signature no problems

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X