Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка до село Мечка

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходка до село Мечка

    Има ли българи,желаещи да се разходят с джипа си и да покажат,че не сме безгръбначен народ?
    Вчера гледах предаването на Мартин Карбовски посветено на случващото се в село Мечка,плевенско.Сигурен съм,че всеки от вас който го е проследил ще разбере мотивацията ми да предприема тези дийствия.
    На крадко става въпрос за около 50 човека,старци,българи!!!
    Тези хора живеят в селото с над 150 цигани,които ежедневно крадът добитака,разбиват СТЕНИТЕ на градените от тях цял живот къщи и изнасят бурканите им със зимнина,с която старците се надяват да преживеят зимата!Влизат маскирани и опират нож на 88 годишна жена,като задигат от нея ОСЕМНАДЕСЕТ(1 лева!Серат и пикаят пред портите на домовете им и ако те извикат им чупят прозорците!Изнасилват старици!Убиват старците,които се опитат да им се противопоставят,говорим за 6-7 смъртни случея след побой-убийства!
    Нямам нищо общо с това село,но тази човешка драма ме потресе!Да чуеш че има човек в къщата ти и да не смееш да излезеш!
    Аз не мразя циганите!Но не мога да приема че няма кой да защити тези възрасни хора,наши майки и бащи!
    Предлагам да се съберем,да организираме една събота или неделя разходка до селото.НЕ ДА СЕ БИЕМ ИЛИ САМОРАЗПРАВЯМЕ!
    Да спрем примерно 20-30 джипа в махалата и да поговорим с ромите,да им кажем ,че не може безнаказано да проявяват своеволията си!Да видят ,че българите сме единни и при нужда се подкрепяме!Да всеем резпект!
    След това да отидем при старците да ги оспокоим и изслушаме!
    До момента сме 4 джипа 16 човека и чакаме вашата подкрепа!Всеки може да помогне с идеи и да организира свои познати!

    Нека внесем лъч светлина в мъчителното доизживяване на тези нещасни старци!
    Аз съм толерантен!

  • #2
    До: Има ли българи?

    Вече има такава тема, даже две!

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=51672&page=2

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X