Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

    А скоростта и километрите по GPS ли отчита? За литрите - единствен начин да е точно - от лампа до лампа, или от пълен до гърло резервоар и след пробега допълване пак до там.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #62
      До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      А скоростта и километрите по GPS ли отчита? За литрите - единствен начин да е точно - от лампа до лампа, или от пълен до гърло резервоар и след пробега допълване пак до там.
      Май си прав спарки,добре ще пиша пък да видия наистина колко е реално.

      Коментар


      • #63
        До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

        Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
        Май си прав спарки,добре ще пиша пък да видия наистина колко е реално.
        Моето е 2.5 TDI, от лампа до лампа, градско точно 11/100.
        Най-ниско съм падал на 10/100 извънградско, но умишлено не пуснах климатика. Гуми 265/70/15, TOYO шосейни

        Коментар


        • #64
          До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

          Моето 2.8 суперселект /автомат/англичанка София- Орешака(8км. след Троян) по магистрала Хемус с климатик и на връщане през Рибарица, Тетевен , Гложене и от Ябланица пак по Хемус на лека газ максимум 130 но за малко 11,8. Просто не вярвам , че други горят 10!!!!!!!!
          п.п. Който го е страх от мечки не ходи в гората...
          0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

          Коментар


          • #65
            До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

            Първоначално публикуван от salex75 Преглед на мнение
            Моето 2.8 суперселект /автомат/англичанка София- Орешака(8км. след Троян) по магистрала Хемус с климатик и на връщане през Рибарица, Тетевен , Гложене и от Ябланица пак по Хемус на лека газ максимум 130 но за малко 11,8. Просто не вярвам , че други горят 10!!!!!!!!
            п.п. Който го е страх от мечки не ходи в гората...
            За 2.5 ли не вятваш че гори 10, или за 2.8?
            Моето докато вдигне 130 и вече съм забравил на къде отивам

            Коментар


            • #66
              До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

              Момчета незнам какви са тия норми където давате но моито PAJERO SPORT 2,8 TDI автомат,харчи 15л. градско а извънградско със скорост 120км. харчи 9-10л с гуми 265/65/15.Незнам дали е нормално но от прочетени теми във форума мисля,че е нормално
              [SIGPIC][/SIGPIC] Branko Matich

              Коментар


              • #67
                До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

                Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
                За 2.5 ли не вятваш че гори 10, или за 2.8?
                Моето докато вдигне 130 и вече съм забравил на къде отивам
                За мойта 2,8 англичанка , че тя и градско не подминава 14-15
                0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

                Коментар


                • #68
                  До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

                  Първоначално публикуван от Branko_80 Преглед на мнение
                  Момчета незнам какви са тия норми където давате но моито PAJERO SPORT 2,8 TDI автомат,харчи 15л. градско а извънградско със скорост 120км. харчи 9-10л с гуми 265/65/15.Незнам дали е нормално но от прочетени теми във форума мисля,че е нормално
                  С тоя размер гуми е нормално. Еле пък ако са асфалтови. Гумите тормозят доста. С кални по магистралата, като мен - още повече.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

                    колеги имам 25 автомат къса база гуми 225/15 нормално ли е да харчи 15 16л. на 100кл.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

                      Първоначално публикуван от stefan.84 Преглед на мнение
                      колеги имам 25 автомат къса база гуми 225/15 нормално ли е да харчи 15 16л. на 100кл.
                      Да нормално е има много писано по тази тема потърси в по старите теми
                      Pajero 2.8 tdi GLS къса база

                      Коментар


                      • #71
                        От: До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

                        Здравейте, интересувам се от Padjero 2.5 Къса база 2002 година, ръчки.Изпадна ми една оферта, и да попитам дали има смисъл да си го вземам като първа кола. Обичам да ходя и в планината за това питам?!?



                        Коментар


                        • #72
                          От: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

                          В крайна сметка 2.5 или 2.8 ? Вчера ходих по обяви 2 бр. 2.5 и едно 2.8, лично мое мнение 2.8 много по-добра динамика.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

                            Въпрос на свикване, моето 2.5 върви като автобус но за моят стил на каране е перфектно, последното пътуване Пловдив - София - Ловеч - Габрово, с доста отклонение из села, пещери и т.н., ми даде разход 9.25 л. на 100км, като пълня до горе (буквално до капачката :Д) и засичам.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X