Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

    Желая да си закупя Пажеро, но се двоумя 2.5 или 2.8 ТДИ между 94 и 98 година. Интересуват ме плюсове и минуси и коя скоростна кутия е по-добра - автомат или ръчка.
    Понеже колата ще е от Англия а там са 99% автоматици интересува ме добър ли е автоматика на Пажеро!

    Разчитам на компетентните Ви отговори, Благодаря предварително!!!!!
    Последно редактирано от dinko_78; 01-02-09, 09:59.

  • #2
    До: Пажеро 2.5 или 2.8 ТДИ

    Трябва да четеш.....
    Има много инфо по въпроса ти.
    Търси.., чети...и ще ти стане по - ясно !!!
    СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

    Коментар


    • #3
      До: Пажеро 2.5 или 2.8 ТДИ

      Първоначално публикуван от sandetoludiq
      2.8 the best автоматика на паджеро сред най-добрите и да е super select !!! поздрави
      В общи линии си прав, но винаги зависи...
      Човекът не е казал за какво ще го използва, ако е за в гората повече, по-добре ръчка. При повече каране по асфалт автоматът е незаменим.
      А Супер селектът е задължителен винаги, с изключение в редки случаи, когато експлоатацията ще е съвсем дивашка.
      Двигателите - 2.8 е по-ново поколение, по-мощен, но и друг път съм казвал, при двигателя е най-важно състоянието...

      Коментар


      • #4
        До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

        надявам се скоро да споделям лични впечатления от 2,8 литровия дизел на Митсубиши, с изключително надеждния им автоматик..

        Ако кутията е обслужвана своевременно и с нея не са правени извращения, тя е ..
        абе , японския аналог на 4-ри степенния автоматик на Мерседес 722.434

        Вечен..

        Коментар


        • #5
          До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

          Според мен 2.8 (двигателя е относително по-икномичен от 2.5) с ръчни скорости. Обаче имайки предвид десния волан е по-неудобно.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #6
            До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

            Какво трябва да значи това, че всичко друго е жигула?
            Карал съм и 2.5 и 2.8 и в града разлика не можеш да усетиш.

            Коментар


            • #7
              До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

              Човека не е казал, че ще кара в Карпатите.
              А пък с едно 2.5ТД къса база сме минавали през доста пресечени места и винаги се е измъквало. Сега кой какво разбира под пресечена местност е много относително и няма как да ги сравним.

              И аз мисля, че 2.8 е по-добрият вариант, затова и търсих такова няколко месеца, но 2.5 също не е толкова лош мотор, просто зависи за какво ще се използва колата. За магистрала определено е много неподходящ избор.
              Най-добре е човека да се повози и в двете, за да има поне бегла преценка какво да търси.

              Коментар


              • #8
                До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

                Първоначално публикуван от ifchon Преглед на мнение
                Човека не е казал, че ще кара в Карпатите.
                А пък с едно 2.5ТД къса база сме минавали през доста пресечени места и винаги се е измъквало. Сега кой какво разбира под пресечена местност е много относително и няма как да ги сравним.

                И аз мисля, че 2.8 е по-добрият вариант, затова и търсих такова няколко месеца, но 2.5 също не е толкова лош мотор, просто зависи за какво ще се използва колата. За магистрала определено е много неподходящ избор.
                Най-добре е човека да се повози и в двете, за да има поне бегла преценка какво да търси.
                нека пробва.а и 2.5 е с ремък не с верига и за дълга база определено е слаб

                Коментар


                • #9
                  До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

                  Първоначално публикуван от tsonko
                  2.8куб.см . е по добър от 2.5 куб.см. но и двата са кенефи бягай от дизела, купи ,ако можеш бензин 3000 или 3500 ,ръгни едно газово и пей сърце кеф ти икономия ,кеф ти резачка,а за автоматика той е вечен,ръчката се чупи,автомата не Поздрави
                  Съгласен съм с теб , дизелите на паджерото много се чупят по лични набл'дения и по това което съм чел в англииския паджеро форум.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

                    2.8 е много по-добър.Във всяко отношение
                    И въобще, това го има писано из форума.Не виждам защо трябва нова тема.......
                    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                    Суперскан България www.decbg.com
                    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                    Коментар


                    • #11
                      До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

                      Първоначално публикуван от tododad Преглед на мнение
                      Съгласен съм с теб , дизелите на паджерото много се чупят по лични набл'дения и по това което съм чел в англииския паджеро форум.
                      Какво се чупи, че да знам за какво да съм подготвен?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

                        Първоначално публикуван от tododad Преглед на мнение
                        Съгласен съм с теб , дизелите на паджерото много се чупят по лични набл'дения и по това което съм чел в англииския паджеро форум.
                        Първоначално публикуван от tododad
                        Конкретно знам за главите че не са здрави и са податливи да се спукат и много истории за паджеро което може да те остави на пътя . Един в един форум беше писал за едно паджеро както си кара на пътя и му светка лампата на маслото и звук метал в метал и край.

                        Аз лично не бих си зел паджеро ,имал съм възможност много пъти . Но както каза един колега по горе ,зависи как е подържан джипа . Иначе на външен вид и екстри особенно японските паджерота нямат равни.
                        Виж сега колко съм толерантен... Няма да ти изтрия писанията.
                        Аз лично не бих си позволил да оценявам генерално марки по това, какво ми е казала една приятелка...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

                          Първоначално публикуван от tododad
                          Конкретно знам за главите че не са здрави и са податливи да се спукат и много истории за паджеро което може да те остави на пътя . Един в един форум беше писал за едно паджеро както си кара на пътя и му светка лампата на маслото и звук метал в метал и край.

                          Аз лично не бих си зел паджеро ,имал съм възможност много пъти . Но както каза един колега по горе ,зависи как е подържан джипа . Иначе на външен вид и екстри особенно японските паджерота нямат равни.
                          Кои глави.
                          Казал рекъл.Ако не си карал

                          Коментар


                          • #14
                            До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

                            Форум да си даваме мненията, но в технически теми - технически обосновани мнения. Легендите - в спам/чат и дискусии и т.н.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Паджеро 2.5 или 2.8 ТДИ

                              Първоначално публикуван от ifchon Преглед на мнение
                              Форум да си даваме мненията, но в технически теми - технически обосновани мнения. Легендите - в спам/чат и дискусии и т.н.
                              И ти си прав в крайна сметка .
                              Последно редактирано от tododad; 01-03-09, 20:59.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X