Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рибарска среща ;)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рибарска среща ;)

    Колеги,предлагам да вписваме в тази тема предстоящи риболовни излети с цел ако някой от нас реши да се присъедини към друг/други за съвместен риболов,обмен на информация и методи или просто за компания
    Мисля,че би се получило добре и ще има възможност да се запознаем и споделим знания и опит,а също така и да си направим оффроуд риболов

    Нека започна пръв.
    Утре 01.02.09 мисля да отида на баластриерите на Враждебна с цел уклей и бабушка,ако някой прояви интерес нека звънне,а телефоните ми ди има в подписа

    Поздрави на всички
    NO PAIN NO GAME!
    Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
    gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

  • #2
    До: Рибарска среща

    Не е ли замръзнало там? Щото идеята ми се нрави по принцип.

    Коментар


    • #3
      До: Рибарска среща

      Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
      Не е ли замръзнало там? Щото идеята ми се нрави по принцип.
      Днес ходих до Панчарево, закарах мотора на лодката на му сменят жилото. Езерото беше размръзнало само малко по края. После минах през Долни Богоров "на оглед". Големия гьол е замръзнал. Платеното е размръзнато от собствениците и рибарите (5-6 човека) бяха извадили няколко щуки и пъстърви и едно яко късане на дъно на пружина. За съжаление късно прочетох темата, вече мушнах 2 коняка и няма как да карам, иначе щях да скокна до гьола на Враждебна дето е до летището и да ви кажа дали е замръзнал и той.
      Браво на автора за хубавата тема! Утре ще пътувам, иначе с удоволсвние щях да се включа. Понеже нищо не правим по въпроса със събирането на риболовците от форума, това е един хубав начин да се видим .
      Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

      Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

      Коментар


      • #4
        До: Рибарска среща

        Всички гьолове са се размръзнали,повечето на 100% а другите частично,но достатъчно като за риболов
        Искъра е вдигнал много нивото и е адски мътен-не става!
        Мисля утре да ида на един вече изпитан от мен гьол виж в "Каде Кълве"

        Поздрави
        NO PAIN NO GAME!
        Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
        gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

        Коментар


        • #5
          До: Рибарска среща

          Какво стана на "Враждебна" ? Кълвеше ли? Аз ти звънях по gsm-a, но не можах да се свържа. После ти си ми звънял, ама нямах добър обхват, защото се бях забил на Огняново. Там беше трагично- без удър.
          [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

          Коментар


          • #6
            До: Рибарска среща

            За жалост доста често ходя на язовир Въча но не ми остава време за риболов.

            Мога да дам информация.
            В момента кълве костур и то доста едър около понтонните рибарници под хотел Казанова.

            Също така кълве и американка - почти на същото място.

            Костура кълве на рибка и на дъно, риболова задължително от лодка.

            Пъстървата - на рибка и на плувка на около 2 метра дълбочина , захранването - задължително.

            Ако някой ще се пробва там, нека ми звънне и ще му обясня точно къде са местата.
            sigpic

            Коментар


            • #7
              До: Рибарска среща

              Първоначално публикуван от egbelev Преглед на мнение
              Какво стана на "Враждебна" ? Кълвеше ли? Аз ти звънях по gsm-a, но не можах да се свържа. После ти си ми звънял, ама нямах добър обхват, защото се бях забил на Огняново. Там беше трагично- без удър.
              Колега май нещо се разминахме,но нищо,следващата неделя пак съм там най вероятно
              Иначе като цяло беше добре,но не за мен а за колегите до мен
              Аз си бях пак на същото място както последните няколко успешни пъти,но този път рибата се беше одтеглила една идея по навътре а аз не се бях подготвил за това!
              Хванах само няколко заблудени уклея,а колегите до мен бяха с щеки над 10 метра и ловяха на десетина метра на вътре и на 5 метра дълбочина.
              Колегите вадиха доста прилични кленове,костури,бабушки и едър уклей!
              Аз бях с телескоп 3.30 м. стационарна плувка 1 гр. и нямаше как да захвърля на повече от 5/6 метра от брега а и максимума като дълбочина ми беше 3.50/4 метра!
              Следващата неделя ще съм по подготвен
              NO PAIN NO GAME!
              Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
              gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

              Коментар


              • #8
                До: Рибарска среща

                За другата неделя съм навит. Ще се чуем. А на кой гьол ходиш? В дясно покрай гостилница "Рай", или от другата страна на "Ботевградско"?
                [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

                Коментар


                • #9
                  До: Рибарска среща

                  Определено ще съм на гьоловете зад Враждебна,демек отатък р.Искар
                  Ще се чуем и ще се оговорим да се срещнем и да идем заедно или да обясня каде точно ще съм!
                  NO PAIN NO GAME!
                  Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
                  gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

                  Коментар


                  • #10
                    До: Рибарска среща

                    Колеги!
                    В неделя мисля пак да съм на баластриерите на Враждебна!
                    Времето го дават облачно,но със слаби превалявания а температурите плюсови
                    Ако има и други които не се плашат от прогнозите за времето да звъннкат
                    NO PAIN NO GAME!
                    Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
                    gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

                    Коментар


                    • #11
                      До: Рибарска среща

                      Първоначално публикуван от ivanminkov1981 Преглед на мнение
                      Колеги!
                      В неделя мисля пак да съм на баластриерите на Враждебна!
                      Времето го дават облачно,но със слаби превалявания а температурите плюсови
                      Ако има и други които не се плашат от прогнозите за времето да звъннкат
                      Брой ме мене. Таман купих бели и захранка. Довечера ще се чуем по телефона да се разберем.
                      Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

                      Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

                      Коментар


                      • #12
                        До: Рибарска среща

                        Аз ходих там днес - пълна скръб по целия гьол. Няма плитко, няма дълбоко. Всички бяха капо. Дано утре имате по-добра слука!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Рибарска среща

                          Колеги дай те някоя снимка какво се случва на тези сбирки какви риби ловите и те така

                          Коментар


                          • #14
                            До: Рибарска среща

                            Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
                            Аз ходих там днес - пълна скръб по целия гьол. Няма плитко, няма дълбоко. Всички бяха капо. Дано утре имате по-добра слука!
                            Колега,незнам на кой гьол точно си бил,но и аз вчера бях на по горе описания от мен гьол и риба излизаше!
                            А днес с колегата nemirko бяхме там и хванахме по някоя и друга рибка напук на лошото време
                            Излизаше главно уклей,тук таме някоя бабушка и един приличен костур на дъно!
                            Ловихме на дълбочина около 5 метра със стръв бял червей и захранка,куки 16ти номер.
                            Шапка свалям на колегата,направо ги скъса
                            NO PAIN NO GAME!
                            Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
                            gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

                            Коментар


                            • #15
                              До: Рибарска среща

                              В интерес на истината повече май хванах на дълбочина около 3.5-4м. Два пакета захранка и около 300 грама червей с прашка осигуриха задоволително кълване. Доста от уклейките бяха много дребни и хванаха обратно гьола, ама на пръв поглед има 50-60 рибета в кофата.
                              Иначе дъжд, кал и вятър съпътстваха риболова. В редките моменти на затишие и слънце кълвеше по-интензивно.
                              Благодаря на Иван за приятната компания и за това, че ме разведе из дебрите на враждебненските гьолове. Това комай ще е началото на доста съвмести излети.
                              Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

                              Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X