Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS-TOYOTA

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: GPS-TOYOTA

    Първоначално публикуван от chataloff Преглед на мнение
    Реално спазих част от инструкциите :

    "Alcohol 120% на Verbatim DVD+R на минимална скорост с Booktype: DVD-ROM и включена отметка зa RMPS"

    1.Програма - Алкохол
    2.Отметка RMPS - да
    3.Отметка Book Type - да
    4.Носители - много китайски от техномаркет DVD-R ,просто нямаше +R

    За съжаление картата е много бедна - Пловдив е изобразен като точка ,за София нещата са малко по-добре .

    Поздрави Иван
    Оказа се че има пропуск в настройките за запис. Затова записах един диск вербатим +Р ДЛ на минимална скорост със отметки на РМПС и Бук тайп, но пак нестана. Вече нямам идея какво може да се направи. Колата е Тойота LC 2008 година.

    Коментар


    • #32
      До: GPS-TOYOTA

      Първоначално публикуван от julminchev Преглед на мнение
      Оказа се че има пропуск в настройките за запис. Затова записах един диск вербатим +Р ДЛ на минимална скорост със отметки на РМПС и Бук тайп, но пак нестана. Вече нямам идея какво може да се направи. Колата е Тойота LC 2008 година.
      Такааа не се занимавайте с глупости намерете и изтеглете"ImgBurn" интерфейсът на програмката е и на БГ с нейна помощ и минимални усилия от ваша страна ще получите неочакван успех естествено спазвате по-горе описаните условия диска да е вербатим и най-ниската скорост на запис

      http://www.imgburn.com/

      творчески успехи

      Коментар


      • #33
        До: GPS-TOYOTA

        Във тази програмка няма RMPS и Book Type или има някаква друга опция на тяхно място. Ако бе те затруднява кажи какви настройки да направя. За дисковете вербатим и минимална скорост е ясно.

        Коментар


        • #34
          До: GPS-TOYOTA

          За смяна на Book Type отиваш на Tools -> Drive -> Change Book Type, избираш си модела на писачката, избираш типа на диска (в случая DVD+R DL Media) даваш New Setting -> DVD-ROM -> Change и това е. Само да спомена, че е невъзможно да се сменя Book Type типа на DVD-R DL, само на DVD+R DL именно за това съм казал DVD+R DL. Смяната на Book Type се извършва само когато програмата е в режим Mode -> Write и е за съвместимост с оригиналния диск доколкото е възможна такава
          Относно RMPS според руските форуми (доколкото им разбирам) е доста спорен въпроса дали въобще оказва някакво положително влияние. Да не говорим, че при копирането от оригинал трябва да е избрана опцията да се записва и тази информация от диска на файла, а доколкото разбрах човека който е копирал диска за Европа конкретно не е активирал това.

          Коментар


          • #35
            До: GPS-TOYOTA

            И със imgburn нестана. Направих всички настройки. Смехин book type, но нестана. Иначе програмката е много яка. Точно такава търсех.

            Коментар


            • #36
              До: GPS-TOYOTA

              Първоначално публикуван от julminchev Преглед на мнение
              И със imgburn нестана. Направих всички настройки. Смехин book type, но нестана. Иначе програмката е много яка. Точно такава търсех.
              добре потърси в торентите ,,Toyota_Russia_2009,,запиши със същата програма и същите условия на нормално двд изключи клемата на акумулатора за 5-10 мин.след това вкарай руския ако иска ъпдейт значи работата може да стане завършваш ъпдейта и след това слагаш ,,86271-60W392A,,което вече си записал на братушките диска нещо хаква системата

              успех аз имам други грижи а и нямам под ръка тойота

              пиши кво е станало??

              Коментар


              • #37
                До: GPS-TOYOTA

                За по-лесно можеш и от тук:
                http://galin.comnet.bg/gps/

                Поне четете целите теми за да имате някакъв шанс да направите каквото и да било...

                Коментар


                • #38
                  До: GPS-TOYOTA

                  Аз руския го имам, но съм го записвал на DVD-R, а явно трявба да е на DVD+R за да може да се смени book type-a.

                  Коментар


                  • #39
                    До: GPS-TOYOTA

                    Първоначално публикуван от julminchev Преглед на мнение
                    Аз руския го имам, но съм го записвал на DVD-R, а явно трявба да е на DVD+R за да може да се смени book type-a.
                    колега ако успееш да свалиш нещо пиши и аз имам тлк 120 2008г.

                    Коментар


                    • #40
                      До: GPS-TOYOTA

                      Първоначално публикуван от prado Преглед на мнение
                      Колеги,
                      Mоля ако някой е успял да подкара диска, да даде информация с коя програма го е записал и кои точно файлове.
                      Моята кола е 2003 дали ще тръгне?
                      Имам Неро, как да го запиша?
                      Благодаря предварително
                      Поздрави
                      Prado
                      ами аз свалих от рапид шеър една за тойота 2008 за БГ е бедна ама все пак работи качих я на www.deepseek.net
                      user=penu
                      http://deepseek.net/details.php?id=29918

                      иначе е на 2 слойно двд-мога да ти я дам в скаип ако имаш бърза връзка (skype = gengen4ev)записах я с някво неро на най ниска скорост даде грешки на едното копие ама върви
                      иначе за търново е доста зле за габрово чат пат имаше повече инфо за други градове още не пробвана

                      Коментар


                      • #41
                        До: GPS-TOYOTA

                        Toyota/Lexus имат няколко типа на навигации качени в различните коли и нива на оборудване. Тези дискове при братушките са за gen 5 навигация. Можете да видите какви са вашите на сайта на тойота: toyota-mapupdate.eu . Ако имате оригинален диск в навигацията напишете парт. номера в сайт-а и вижте парт. номера на ъпдейт-а. След това гугъл ще ви помогне много. Ако пък не можете да си играете на познай си я по картинка. В thepiratebay.org има всички версии на двд-то за 2008-2009. Пожелавам ви успех! При мен стана без проблем аз съм с LC120 Gen.3.

                        Коментар


                        • #42
                          До: GPS-TOYOTA

                          От коя година ти е LC. Аз се мъча на един на година и половина и немога да подкарам карта на България. Предималко пробвах един диск от най-новите. Може ли да ми посочиш кой точно диск си изтеглил и с какви настройки го записваш. Аа сменям book type na DVD-ROM и записвам на 2.4х. Явно незаписвам правилния диск.

                          Коментар


                          • #43
                            До: GPS-TOYOTA

                            Днес излезе новата версия от Тойота. Понеже всички опити с хакване на DVD-та бяха неуспешни, сега си ги платих и чакам да ги получа(оригинални). Ако някой се интересува, ето линк .
                            Като пристигнат ще споделя впечатления.
                            http://www.nakladkibg.com
                            накладки, спирачни дискове, съединители

                            088 8613380

                            Коментар


                            • #44
                              До: GPS-TOYOTA

                              Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
                              Днес излезе новата версия от Тойота. Понеже всички опити с хакване на DVD-та бяха неуспешни, сега си ги платих и чакам да ги получа(оригинални). Ако някой се интересува, ето линк .
                              Като пристигнат ще споделя впечатления.
                              Твоя е от последните, за моя няма БГ. Ще чакаме, а дотогава Гарминчето ще си го разтривам.
                              Поздрави
                              Иво
                              Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                              Коментар


                              • #45
                                До: GPS-TOYOTA

                                Първоначално публикуван от prado Преглед на мнение
                                Твоя е от последните, за моя няма БГ. Ще чакаме, а дотогава Гарминчето ще си го разтривам.
                                Поздрави
                                Иво
                                Защо да няма БГ? Нещо не разбирам. Дисковете не са ли едни и същи?
                                http://www.nakladkibg.com
                                накладки, спирачни дискове, съединители

                                088 8613380

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X