Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да си покажа и аз моя Пасат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Да си покажа и аз моя Пасат

    Чакай да фърля на боб...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #47
      До: Да си покажа и аз моя Пасат

      Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
      Чакай да фърля на боб...
      Открих нужния чиляк,при първа възможност водя гоуфо на преглед..Дано е поправимо,и не за пет бона...
      Животът е харизан кон според мен...

      Теди

      Коментар


      • #48
        До: Да си покажа и аз моя Пасат

        Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
        Чакай да фърля на боб...
        П.П.Добре,че не се потроши последния път по чукарите,че както бях с жената и синчето,щеха да ни изядат вуци...
        Животът е харизан кон според мен...

        Теди

        Коментар


        • #49
          До: Да си покажа и аз моя Пасат

          Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
          Открих нужния чиляк,при първа възможност водя гоуфо на преглед..Дано е поправимо,и не за пет бона...
          Пиши к'о ти е казАл...
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #50
            До: Да си покажа и аз моя Пасат

            Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
            Пиши к'о ти е казАл...
            Обещавам
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • #51
              До: Да си покажа и аз моя Пасат

              Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
              И си сигурен,че е виско.Това да не е Фрийлендър,бре(да ме прощават собствениците).Колега,ако ти се занимава,хвърли едно око на задните вътрешни карета,след това на шлиците на кардана.А ако си намразил вече колицата,колко,викаш се продава?Така,счупена...
              Първом,хиляди благодарности на Ninja1 затова,че ме возпре от дебилния порив да дам колата за скрап.Така:Мастора я качи на подемник,огледа,опипа и каза,че изглежда наред.Запали,1-ва,завъртя отпред...и след 0,5 сек....отзад!!! Викам-човече,провери убаво-карета,шлици,сите карантии как функционират??? Човека гледа ,ръчка ,и рече-всичко е О.К. Ама мен ме гризе съмнение-викам:да я тестваме на пътя? Заврехме я у един чакъл,аз-отвън,набримчи я-работи и отзад!Сторих дълбок поклон,оставих неколко гроша и оттам-на язовира.Набих се у тинята,където се е отдръпнала водата,и-газ! И-о,чудо-гребе яко с 4-те колелца и фърга кал до небесата!!!След 10 мин.кеф се изрових от тинята и оставих по околовръстното 16 кила кал.Сега:защо изпаднах в заблуда? Възможно е следното:при теста на голям наклон,когато колата олеква отпред,а гумите са нови,задния мост си работи,но не губи сцепление заради тежестта и не боксува.Сьжалявам,ако с писанията си съм притеснил колегите с подобни машини.След като моя 20-год. гоуф работи безотказно,а е тормозен жестоко,имам основание да вярвам,че синхро-системата е железна и всички ще ползвате машините си безпроблемно дълги години.За благодарност моя може да получи лек лифт,че е поувиснал изотзадзеПоздрави
              Животът е харизан кон според мен...

              Теди

              Коментар


              • #52
                До: Да си покажа и аз моя Пасат

                Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                Първом,хиляди благодарности на Ninja1 затова,че ме возпре от дебилния порив да дам колата за скрап.Така:Мастора я качи на подемник,огледа,опипа и каза,че изглежда наред.Запали,1-ва,завъртя отпред...и след 0,5 сек....отзад!!! Викам-човече,провери убаво-карета,шлици,сите карантии как функционират??? Човека гледа ,ръчка ,и рече-всичко е О.К. Ама мен ме гризе съмнение-викам:да я тестваме на пътя? Заврехме я у един чакъл,аз-отвън,набримчи я-работи и отзад!Сторих дълбок поклон,оставих неколко гроша и оттам-на язовира.Набих се у тинята,където се е отдръпнала водата,и-газ! И-о,чудо-гребе яко с 4-те колелца и фърга кал до небесата!!!След 10 мин.кеф се изрових от тинята и оставих по околовръстното 16 кила кал.Сега:защо изпаднах в заблуда? Възможно е следното:при теста на голям наклон,когато колата олеква отпред,а гумите са нови,задния мост си работи,но не губи сцепление заради тежестта и не боксува.Сьжалявам,ако с писанията си съм притеснил колегите с подобни машини.След като моя 20-год. гоуф работи безотказно,а е тормозен жестоко,имам основание да вярвам,че синхро-системата е железна и всички ще ползвате машините си безпроблемно дълги години.За благодарност моя може да получи лек лифт,че е поувиснал изотзадзеПоздрави
                Синхрото си работи нормално.Не мога да проумея защо не ме избута на валовете?
                Животът е харизан кон според мен...

                Теди

                Коментар


                • #53
                  До: Да си покажа и аз моя Пасат

                  За тормоз говориш...

                  http://vbox7.com/play:3297e306

                  http://vbox7.com/play:6c04bcb8

                  http://vbox7.com/play:168b7e66

                  http://vbox7.com/play:78b4b0cc

                  http://vbox7.com/play:88da5751

                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #54
                    До: Да си покажа и аз моя Пасат

                    И моя не съм го лишавал от тия радости.Много обичам да стряскам граничните патрули по границата с Македония/Сърбия.Докато се събудят от попската дрямка,наложат капите и стегнат каишите-изтрополвам покрай тях оплескан с кал,и се оглеждаме взаимно с умерена доза съмнение.Веднъж ме последваха с една дакелоподобна Нива,но след 10 мин. се отказаха.
                    Животът е харизан кон според мен...

                    Теди

                    Коментар


                    • #55
                      До: Да си покажа и аз моя Пасат

                      Надушвам,че сме от една порода...
                      Днеска се разходих из Витоша.До х.Купена...После в едно дере в Железница.В тая теснотия,нЕкой беше обвързал оградите с бодлива тел.Щетите са само козметични.Вече съм за боя.Спешно!!!
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар


                      • #56
                        До: Да си покажа и аз моя Пасат

                        Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                        Надушвам,че сме от една порода...
                        Днеска се разходих из Витоша.До х.Купена...После в едно дере в Железница.В тая теснотия,нЕкой беше обвързал оградите с бодлива тел.Щетите са само козметични.Вече съм за боя.Спешно!!!
                        Не е болка за умиране Важен е кефот! Не ме е грижа как изглежда,а до къде може да ме закара.И да ме върне...
                        Животът е харизан кон според мен...

                        Теди

                        Коментар


                        • #57
                          До: Да си покажа и аз моя Пасат

                          Да съживя темата малко със снимки на моя пасат
                          колата е Syncro 2.0 1995 година.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #58
                            До: Да си покажа и аз моя Пасат

                            Добре изглежда машината
                            Какъв разход дава това зверче,колега

                            Коментар


                            • #59
                              До: Да си покажа и аз моя Пасат

                              Първоначално публикуван от joojooo Преглед на мнение
                              Добре изглежда машината
                              Какъв разход дава това зверче,колега
                              Колата е с газов инжекцион.
                              В София между 11 и 13 газ в зависмост дали съм включил климатроника и колко седя по задръстванията. Извън Софията дава между 8 и 12 газ според това колко съм го настъпил. По принцип рядко карам с над 120. Само един път го настъпвах до Пловдив, но единствено и само с научна цел - да видя колко харчи - 12/100

                              Коментар


                              • #60
                                До: Да си покажа и аз моя Пасат

                                Те ме и мен.Бели спомени от зимата
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X