Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за един Wouxun

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за един Wouxun

    Здравейте, взех си станция Wouxun KG 689. Имам следния проблем. Не мога да се свържа със служебните ми станции които са HYT 2110 PMR 446, искам да кажа честотата примерно е точно нагласена на канал 1 или 446.00625 аз чувам HYT - а но той не ме чува. Само светва индикатор че получава сигнал но говор не се чува. Някой може ли да ми помогне къде е проблема. Благодаря ви много
    Поздрави

  • #2
    До: Въпрос за един Wouxun

    На HYT-а му е активиран CTCSS декодера, тоест трябва да пуснеш енкодера на Wouxun-а
    само дето за 38 различни кода и трябва да ги караш един по един докато го налучкаш.
    успех!
    LZ1NDI
    DR650SE K8

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за един Wouxun

      HYT предполагам имат DCS. Wouxun-а знам че има. Настройките за DCS или CTCSS и на двете станции трябва да са еднакви.

      WOUXUN-а поддържа 40 CTCSS кода и 150 DCS кода, нормални и обърнати.

      Питай човека, от който си си взел HYT-овете, какви настройки ти е набутал вътре, че иначе закъсацията е сериозна.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за един Wouxun

        Благодаря за помоща и отговорите, ще пробвам, от Интегра са взимани станциите и там са ги програмирали. Поздрави

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X