Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW X3 Diesel

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BMW X3 Diesel

    що няма нищо за този модел
    как е колата като цяло каква подръжка има при използване предимно на шосе и зимни условия
    Дефекти някой да изложи ако знае и т.н.

  • #2
    До: BMW X3 Diesel

    Първоначално публикуван от karamfil Преглед на мнение
    що няма нищо за този модел
    как е колата като цяло каква подръжка има при използване предимно на шосе и зимни условия
    Дефекти някой да изложи ако знае и т.н.


    offroad-bulgaria.com
    Що ли верно

    Коментар


    • #3
      До: BMW X3 Diesel

      Мерси за картона, що не си направи труда да отговориш на човека по същество, пък си хабиш силите мене да "храниш"? Не ме бърка изобщо, ама ако ще се правя на спамер по-добре да не пиша изобщо. Сега какво не е ясно и как го реши това за спам??? Идва поредния, който чака на готово да му се сипе информация и то за машина, която е пределно ясно, защо не е популяжна тук. Аз му отговарям пределно разбираемо и то ПО темата. Ти ми даваш картон. Еми аз ще ти кажа мънечък, че явно си Тъп. Дай ми още един моля.

      Коментар


      • #4
        До: BMW X3 Diesel

        Първоначално публикуван от karamfil Преглед на мнение
        Защо няма нищо за този модел ?
        Как е колата като цяло, каква подръжка има при използване предимно на шосе и зимни условия ?
        Дефекти някой да изложи, ако знае и т.н.
        Защото, колега, това НЕ Е джип, форума е за джипове...не за мутренски лимузини, шосейни паркетници и хромирано-блестящи пичеловки......И се пише на правилен Български език.....с препинателни знаци.

        Коментар


        • #5
          До: BMW X3 Diesel

          Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
          Защото, колега, това НЕ Е джип, форума е за джипове...не за мутренски лимузини, шосейни паркетници и хромирано-блестящи пичеловки......И се пише на правилен Български език.....с препинателни знаци.
          Поста ти е груб и недомислен. Карам Х3 и не е нито едно от по горе изборените три, особено първото и третото. Че не е офф-роуд джип е ясно, но искам да ти припоня че замалко не спечели Дакар. Освен това ,за какво му е офф-роуд джип за всекидневни условия. И заразлика от вашите "баш джипове" не започва да вибрира и да го духа вятъра като дигне 110км/ч . Та така по темата:
          Мойта Х3 е 2.0д със механични скорости. Много е удобна за градски условия минава отвсякаде и с доста приличен разход от 10/100 в града с климатик. Надълго ми е падала до 6.5 със 130-140. Макс съм вдигал 210 което за 2.0д си е постижение. Преди Х3 сме имали 3 Витари. Х3то е далеч по стабилно в завой и с много по добри спирачки което е важно за сигурността. 4х4 системата на витарата беше по добра обаче. Хдрайва не ми допада много на мен лично защото прекалено много прехвърля мощност на предните гуми,въпреки това като му свикнеш(което е трудно) можеш да си правиш много кеф. Както казах не е офф-роуд джип и няма да мине езеро кал и 45градусов наклон, но с хубави гуми няма да имаш никакви проблеми зимата и по леко пресечени местности.
          Държа да спомена и някой ядове:
          1 механичната трансмисия е малко скапана и неудобна съединителя също и най-кофти ,че имаше дефект по него и трябваше да се смени на 26 000км. Накладките също ги изяде бързо но и спирачките са ползвани доста агресивно
          2 постоянно изгаря крушка.
          3 Подръжката е скъпа. Смяна на масло и филтри и т.н. А дилърите поне в София са под всякаква критика
          It's not the Ride, It's the RIDER

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X