Обява

Свий
Няма добавени обяви.

за Форд Експлоръра - истински случай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • за Форд Експлоръра - истински случай

    на 7ми,този месец,мой много близък приятел,с Форд Експлорър,на околовръстното,чакащ зелен светофар,буквално е пометен от Камаз с 60км.Джипа се преобръща,но шофьора е без драскотина
    Сега ще си купува отново джип
    Та идеята,че джипа е само за офф,а в града е комплексарщина, намира своето опровержение при този случай.
    Пътят е целта.

  • #2
    Предполагам че имаш предвид мойто изказване, затова предлагам всички дружно да си купим Камази. Така е най безопасно, нали?
    А най комплексарско е като видиш някой тънкопишковец да кара подобие на джип правено несред оризова плантация. Смях
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

    Коментар


    • #3


      не,не се засягай,не е това идеята.Просто има смисъл и от по здрава машина в града.Иначе съм против егото да се експонира с огромна тенекия 4х4,развиваща 180 за 2 свкунди
      Пътят е целта.

      Коментар


      • #4
        Скоро гледах рейтинг на най-мъжките и най-женските автомобили.
        №1 мъжки е Шевролет Събърбан - 100% от купувачите са мъже
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Ебати случая! Същото с газките бе! И със Зиловете! Тц-тц, кой можеше да си помисли ...

          Коментар


          • #6
            абе Камаза ми е малък но един Краз ще ми доиде добре

            Коментар


            • #7
              А коя беше най-женската кола ?
              RB Patrol Team

              Коментар


              • #8
                Митсубиши Еклипс...
                Става дума за Щатите, там разни такива Форд Ка и Нисан Микра ги няма
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  жени немогат да карат събърбан защото той е дълъг 5.60 м а според техните виждания за размерите е около 18 м

                  иначе безопасността на пътя е компелкс от много фактори, това че си с голяма кола не ти гарантира че точно размерите и конструкцията и няма да са причина за голямо нещастие.

                  има огромно количество тираджии загинали в катастрофи
                  drive alive

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от roro
                    абе Камаза ми е малък но един Краз ще ми доиде добре
                    Ти па кой си и за кво се бориш Я си карай там емтелбетата и не се занимавай с глупости
                    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                    Коментар


                    • #11
                      с емтелбето минавам от всекаде

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от roro
                        с емтелбето минавам от всекаде
                        Да бе чувал съм за едни знаци и едни дървета.............
                        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X