Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за LSD ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз за LSD ?

    Колеги ще съм Ви много признателен ако ми кажете специалист(и) при които мога да си закарам Galloper-a за да ми ремонтират LSD-то на задния мост. Аз съм от Пловдив и се оказа (или аз поне не намерих), че няма специалисти които да могат да се заемат . Не ми е проблем да си оставя автомобила на ремонт и в София.

  • #2
    До: Сервиз за LSD ?

    Привет,
    не че съм много запознат със сервизите, но от това, което съм изчел по форумите - май само в IND commerce
    Galloper II Exceed, 2001, 2.5 TDI, къса база

    Коментар


    • #3
      До: Сервиз за LSD ?

      Питай Чавдар(v93) мисля че тои ще ти помогне,пиши какво си направил ще е полезно.Успех
      Galloper II 99г. 2.5TDI дълга база

      Коментар


      • #4
        До: Сервиз за LSD ?

        Доколкото имам спомен дали той или друг колега казваше, че е кауза пердута - скъп е ремонта без ясни гаранции за резултата. И съветваше да си караш, знаейки, че нямаш ЛСД, демеквсе едно си с обикновен диф - има такива фабрично. Ако си обаче много мераклия, ще се наложи да поръчаш да ти докарат втора ръка заден мост с диф, иначе за ремонт - питай в ИНД или примерно в сервиза на Хюндай по Бистришко шосе - там поне частите не са такава тесла, но ще могат ли да го направят - божа работа, не зная...
        Galoper Exceed V6 3.0 1998 къса база

        Коментар


        • #5
          До: Сервиз за LSD ?

          ето ти тел на приемчика на инд комерс в сервиза на околовръстен път срещу арена младост, софия: инж. йосифов 0894 600 051, 02/80 44 306...
          питай най добре, човека е отзивчив...
          не бързам за никъде...
          XJ 2.5TD '98

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X