Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проходими ли са Голфовете

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проходими ли са Голфовете

    Снимките които ще видите не са достатъчно убедителни но пък са весели.



























































    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

  • #2
    Ами да,този Голф не е като другите.Той има БЗУ(безмозъчно задкормилно устройство)-Българско производство Как няма да мине....
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      Снимките са уникални и много ме кефат , но тук са и възможностите на самата кола. Перфектно поведение в завой и хлъзгав път и толкова. Реалната проходимост не може да е голяма иначе на Ладога всички коли щяха да са голфове.
      LZ1VMH

      Коментар


      • #4
        Йори, дай сега и другите снимки ;-) където е съвсем видима проходимостта и съвсем ясно личи БЗУ-то
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          по-точно заглавие ще е "МОГАТ ЛИ ГОЛФОВЕТЕ ДА СЕ ВЪРТЯТ НА КАЛНА ПОЛЯНА"
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            Я не се ослушвай а пускай онези от езерата. Апропо, да си щракнал тогава Вранглера случайно на някоя снимка?
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              къде е мястото където е тази готина кал че искам да тествам една лада

              Коментар


              • #8
                Абе ... диагнозата е ясна!
                Добре дошъл в кукувичарника
                на тоз момък!
                Да живей куманизъма!

                Коментар


                • #9
                  Йори, ако ти кажат, че си луд (в добрия смисъл на думата), да знаеш - ВЕРВАЙ ИМ
                  RB Patrol Team

                  Коментар


                  • #10
                    И какъв е зорът да се съсипва една кола?Какво се доказва с това?По същата логика някой ,който яха шкода стар модел,може да се напъва и даже да ме изпревари докато си карам Примерата.И какво от това?После го виждам или в някой шанец,или в автоработилница...
                    VENI-VIDI-VICI!

                    Коментар


                    • #11
                      Е, колега, с тези изказвания не си за тук
                      Не се обиждай ама в този форум повечето го правим, пък се и радваме на това, ако още ни си го разбрал, значи не вдяваш за идеята на офроъда
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от dit_dh
                        И какъв е зорът да се съсипва една кола?Какво се доказва с това?По същата логика някой ,който яха шкода стар модел,може да се напъва и даже да ме изпревари докато си карам Примерата.И какво от това?После го виждам или в някой шанец,или в автоработилница...

                        Това е дух, приятелю, вид гледна
                        точка, мироглед, светоосещане, биндзин
                        у кръвта ... Трудно е да се опише!
                        Няма да го разбереш ... пък и не е
                        нужно! Карай си Примерата, нема страш-
                        но!
                        Да живей куманизъма!

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от balkanjiata
                          Първоначално публикуван от dit_dh
                          И какъв е зорът да се съсипва една кола?Какво се доказва с това?По същата логика някой ,който яха шкода стар модел,може да се напъва и даже да ме изпревари докато си карам Примерата.И какво от това?После го виждам или в някой шанец,или в автоработилница...

                          Това е дух, приятелю, вид гледна
                          точка, мироглед, светоосещане, биндзин
                          у кръвта ... Трудно е да се опише!
                          Няма да го разбереш ... пък и не е
                          нужно! Карай си Примерата, нема страш-
                          но!
                          Гив ми файв Приятел! Само дето бях първи
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            Не ме изяждайте де!Примерът с Примерата беше за илюстрация.Що се отнася за духа-сте прави.Исмея да твърдя,че подобен дух съм демонстрирал даже със стария си Москвич-8 и с Вартбург- с газ до дупка и до счупване.Но,слава богу,вече има и по-подходящи машини.Така че,да се разберем-ПОЗДРАВИ за шоуто,още повече,че доставя удоволствие!
                            VENI-VIDI-VICI!

                            Коментар


                            • #15
                              Трудно можем да бъдем обективни по въпроса.
                              Сега си спомням че в една голяма кал Нивата не можа да мине там от където мина Голфа. Длъжен съм да отбележа че Голфа беше с кални гуми а Нивата с летни. Обаче Голфа е с предно а Нивата 4Х4. Мотора също си каза думата. 1.6D катери яко а 1.6бензин на ладата заглъхва защото наклона беше много голям.


                              Гумите са 205/70/15 и не упират никаде.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X