Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проходими ли са Голфовете

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от roro
    а има ли тубинка нещо под капака
    Имаше ама съм я махнал да не влиза кал че е малко големичка и не се затваря капака

    http://vwclub-bg.org/~li4o/95mmsupra.wmv
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

    Коментар


    • #32
      До: Проходими ли са Голфовете

      За голф мога да ви пусна всесезонни клипчета и всички показват - ненадмината проходимост за този клас автомобили - леки с техка двигателна предница

      Коментар


      • #33
        До: Проходими ли са Голфовете

        Абе тъй и тъй е вдигната темичката, та и аз да се похваля... В квартал Витоша полянките се забавлявах с мойта си Хуйдай Соната (като таксиджийските, но с големите заоблени фарове) и даже успях да влезна в някакъв строеж по някакъв страничен коловоз И ми направиха голям проблем пазачите Като си намеря снимките ше пусна... Целите калници бяха в кал (логично де, за какво са ми иначе ), както и отстрани, както и по покрива... А тя колата - бяла...

        После в сервиза за ново каренце Там като им казах че колата наистина ми трябва, отговорът беше: "Еми да, като те гледам, ореш с нея нивата" А после трябваше с пароструйка да си изчистя и радиаторчето на автоматика, че добре се беше нагребало
        "That is not dead which can eternal lie,
        And with strange aeons even death may die."
        ~H. P. Lovecraft

        Коментар


        • #34
          До: Проходими ли са Голфовете

          Колега Колев , можеш ли да пуснеш пак снимките от началото на темата защото не ми се показват , а ми стана любопитно след като изчетох темата
          http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

          Коментар


          • #35
            До: Проходими ли са Голфовете

            Разгледйте разходки на Смолянската група .

            Коментар


            • #36
              До: Проходими ли са Голфовете

              Здравейте колеги
              нещо не ми се отварят снимките .. но исках да споделя,че от две години някъде съм се побъркал по безпътиците ... и поради един куп причини карам собствената си ЛЕКА кола ( фолксваген сироко - 1986, 1.6 на газ ; със гуми 195/50/15 - летни) из природата н Бългрия .. за тези две годинки доста парици по ремонти дадох ... и на хубавицата нещо май зе да и писва вече и иска да ме напуска .... наистина съм се изумявал какво съм вършил с нея... последно миналата година пробвах да се кача на Безбог с неч но второто ми аз ( приятелката ми ) ме накара да обърна внимание на поройния дъжд който се изсипваше .... и аз ч послушах ... ама на косъм бях да се втурна ))) сигурно после щях да звъня нан якой от вас .... до сега не сум се ползвал от услугите ви ))))) но най големия подвиг на красавицата е :
              преди 4 години след голямото наводнение в покрайнините на село Пиргово - Русенско имах малък инцидент , след подхлъзване на пясъка останал след като Дунава се прибра в хубавото си легълце , с голям зор успях да се спра на банкета , защото зад мен се беяе засилило едно "Хипопотамче" ( така го нарича гордия собственик на реното клио) .както и да е избегнах сблъсука с него и тъкмо да си отдъхна усетих че нещо не е на ред . Докато се опомня разбрах че банкета се срутва заедно с мен и колицата ми и хопа, хопа 5 метра надоло в нивата една кална лавина . Колата през таван и на гуми - кална буца.За беда двете десни гуми в една бразда . Тука се изморих да пиша и давам на кратко . Шест калпака се хванахме и изместихме колицата от браздата и на ход излязох от нивата , само накрая ме зкачи "Хипопотамчето" защото имаяе стръмно излизане от нивата , както казах вече тя е на 5 метра под нивото на пътя . Беше вечер и нямам снимки имам от следващия ден но те не са интересни - една много кална и пооучукана стара гозпова )))
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X