Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за ОФА - КБ.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Багажник за ОФА - КБ.

    Първоначално публикуван от for_ex Преглед на мнение
    А може ли да сложиш(ако имаш)една снимчица на Фронтерата отстрани че ще махам май и аз предната броня и ролбара така стои доста добре
    Колега,за да не спирам ентусиазма,който кипи в теб ще сложа желаната снимка,но порови малко и ще откриеш цяла тема за направата на това нещо!!!Успех.И да знаеш,че тази "Фронтера" не е вече моя!
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #17
      До: Багажник за ОФА - КБ.

      Първоначално публикуван от for_ex Преглед на мнение
      Представях си ги 18см. кръгли но и правоъгълните стоят страхотно.Утре ще се разтърся за цени.
      Има и кръгли "WESEM". Виж Явор от "VROMOS" ги продава.

      Коментар


      • #18
        До: Багажник за ОФА - КБ.

        БРАВО. Багажника е супер кефи ме максимално но наистина трябва да снимаш захващането по отблизо. Иначе се захващам и аз да си направя супер е

        Коментар


        • #19
          До: Багажник за ОФА - КБ.

          Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
          Има и кръгли "WESEM". Виж Явор от "VROMOS" ги продава.
          Да ,"Аndro 160" има и кръгли даже са два модела - с различни диаметри!Навремето поставих такива на първия ми джип "Лада Нива"...та от тогава не признавам ни "hella" нито каквито и да е било халогени!

          Коментар


          • #20
            До: Багажник за ОФА - КБ.

            Първоначално публикуван от for_ex Преглед на мнение
            Ние използвахме тръба 48х2 нямаме огъване на тръбите.За извивките си купихме колена на 90 гадуса(3лв.бройката-общо за нашия модел ни трябваха 10бр.)(ако някои се интересува ще прескоча до магазина да ги снимам),тръбата е общо 7метра по 4.80лв.метъра(черна шевна тръба).Между тавана и тръбата отпред има около 4см.така че няма опасност от надраскване а планките които държат багажника към прелките са от 4-ка ламарина огънати на абканта.Наистина най слабото място са въженцата(извинете за израза незнам как им се казва).По принцип трябва да са захванати на калниците но ми беше жал да ги пробия.В гората ще се внимава много с клоните не само заради калниците а и заради халогените които още не съм намерил(всъщтнос намерих едни Хела18см. но им искат по 84лв. за бройка Х4=направо ме е страх да сметна крайната цена)
            Не си сгрешл, че не си вързал "въженцата" за калниците. Връзват се точно за булбара иначе откъсваш планката от калника веднага при среща на дърво.
            Много красиво стои багажникът ти. Връзва се чудесно със стъпенките. Помисли и за стълба отзад сега като нямаш резервна гума.
            В кръга на шегата сега за да вкарваш фронтерката в гаража просто спускай гумите.

            Коментар


            • #21
              До: Багажник за ОФА - КБ.

              Първоначално публикуван от kole6anski Преглед на мнение
              БРАВО. Багажника е супер кефи ме максимално но наистина трябва да снимаш захващането по отблизо. Иначе се захващам и аз да си направя супер е
              Още утре ще снимам и пратя още снимки,ако те интересува ще ти дам размери и подробен чертеж(правен на ръка но все е нещо)
              А за колегата ролбара стои страхотно отпред(направо ми настръхват космите на врата),но нещо отстрани ми стои пусто там където е била бронята.
              [B][I][U]Ако някои се опита да те засенчи остави го да слънчаса[/U][/I][/B]

              Коментар


              • #22
                До: Багажник за ОФА - КБ.

                Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                Не знам от къде си. Ако си близо до Варна има един магазин на Железкова срещу ОМВ....Гарвана или нещо такова. Там има доста голям избор. А и на пазарчето на Гюрлата бившия магазин Мототехника.
                Аз съм от Добрич но през де съм във Варна но съм с камиона и ми е трудно да се разкарвам из Варна.((((А Гюрлата не беше ли от Топлофикация надолу в ляво има и кръчмета с най-добрите кебапчета в цяла Варна:-))).Ако е там още следващия път съм нареден)))
                Относно гаража---с него се разминавам точно с 5см.(но сиромаха кога е имал късмет)
                Относно стълбата---твърдо ще си правя стълба но стои грозно с тези тръби трябва да е нещо по нежно,горния и край ще стига точно до чистачката и ще се хваща на мястото на резервната гума(ще се разровя в нета за малко снимки)
                Последно редактирано от for_ex; 23-01-09, 23:00.
                [B][I][U]Ако някои се опита да те засенчи остави го да слънчаса[/U][/I][/B]

                Коментар


                • #23
                  До: Багажник за ОФА - КБ.

                  не е лошо да пратиш и чертежа ще съм ти много благодарен

                  Коментар


                  • #24
                    До: Багажник за ОФА - КБ.

                    Първоначално публикуван от kole6anski Преглед на мнение
                    БРАВО. Багажника е супер кефи ме максимално но наистина трябва да снимаш захващането по отблизо. Иначе се захващам и аз да си направя супер е
                    Ето и обещаните снимки
                    Прикачени файлове
                    [B][I][U]Ако някои се опита да те засенчи остави го да слънчаса[/U][/I][/B]

                    Коментар


                    • #25
                      До: Багажник за ОФА - КБ.

                      Браво, колега, нямам думи. Перфектно изпълнение. Ако мога и аз така да се справя със замисленото от мен (още в проект) бих се гордял с основание.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X