Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Следващ изпит за радиолюбители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Следващ изпит за радиолюбители

    Да, документи се подават в КРС, над Централна поща - г-жа Велинова - казвате, че сте от Офроуд-България.

    Изпита е в залите на КРС, на пл. Славейков, между граф Игнатиев и Солунска, над бившето кино Култура - последния етаж.
    Последно редактирано от Веско; 06-02-09, 15:39.
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #17
      До: Следващ изпит за радиолюбители 23.02.09

      Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
      Много добра новина днес от БФР и КРС - определена е нова, извънредна дата за изпит, поради много желаещи -

      23 февруари от 10:00 часа в зала на КРС

      Желаещите от форума е добре да подадат веднага документи в КРС.

      Моля питайте по всички въпроси!
      Супер новина!!!

      Между другото... къде е обявен този изпит? В сайта на КРС го няма - http://www.crc.bg/section.php?id=453&lang=bg

      Коментар


      • #18
        До: Следващ изпит за радиолюбители

        Преди малко говорих с КРС. Датата за изпита е насрочена (23-ти). Той най-вероятно ще се проведе в самата сграда на КРС (ценрална поща), но заповедтта за провеждането му още не е подписана. Не мислят, че ще има проблем, но казаха че кандидатите били малко малко. Затова призовавам колегите да не се мотаят, а да си подадат заявления
        Последно редактирано от geko; 09-02-09, 12:20.

        Коментар


        • #19
          До: Следващ изпит за радиолюбители

          Колеги, желаещи има, но много малко хора са подали документи!

          Моля, подайте ги още днес или утре, иначе изпита може да се провали...

          След 2-3 дни ще публикуваме актуална информация!

          Ако някой не може да подаде документите лично, може друг да му ги подаде в КРС, само трябва заявлението да е попълнено вярно, да има паспортна снимка и такса 45 лв.

          Ако нещо по документите не е ясно, питайте...
          Последно редактирано от Веско; 09-02-09, 16:45.
          Show must go on!
          LZ1VES

          Коментар


          • #20
            До: Следващ изпит за радиолюбители

            Поради заетоста ми има ли възможност някой, който ще си подава документите да подаде и мойте?
            LZ1VMH

            Коментар


            • #21
              До: Следващ изпит за радиолюбители

              Онзи ден, с Нено, говорихме с Руми от Интегра. От нея разбрахме за изпита. Тя похвали предишните участници от форума, които се бяха явили на изпита, че са се справили повече от отлично. Това ни мотивира, още повече, да станем радио-любители и утре, най късно вдругиден, си подаваме документите. Успех на всички, които ще се явят.

              Коментар


              • #22
                До: Следващ изпит за радиолюбители

                Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                Поради заетоста ми има ли възможност някой, който ще си подава документите да подаде и мойте?
                Ако ми пратиш всичко Влади, ще ги подам!
                Необходими са: снимка паспортна, 45 лв, попълни името и адреса си само (1 страница в средата) адреса си отново в графа II на втора страница и име, дата и подпис отдолу, аз ще допълня останалото.

                Може да попълниш или напиши на листче няколко предпочитани от тебе опознавателни знаци - аз ще проверя дали има свободни някои от тях и ще ги напиша в същия ред.

                Пиши на лични ако има въпроси.
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • #23
                  До: Следващ изпит за радиолюбители

                  В този файл са всички позивни от 2000 до 2007 г. Извадени са от списъка на КРС, така, че ако има неточности...........
                  Прикачени файлове
                  LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                  Коментар


                  • #24
                    До: Следващ изпит за радиолюбители

                    Първоначално публикуван от kolonal-Васил Гергов Преглед на мнение
                    Онзи ден, с Нено, говорихме с Руми от Интегра. От нея разбрахме за изпита. Тя похвали предишните участници от форума, които се бяха явили на изпита, че са се справили повече от отлично. Това ни мотивира, още повече, да станем радио-любители и утре, най късно вдругиден, си подаваме документите. Успех на всички, които ще се явят.
                    Аз мисля да го назубря за да не излагам форума,че всички били отличници

                    Коментар


                    • #25
                      До: Следващ изпит за радиолюбители

                      Задължително ли е да се пише предпочитана позивна в заявлението? Пратих по банков път парите, а документите или тази вечер или утре, дано не е късно.
                      LR Discovery I 300 TDI

                      Коментар


                      • #26
                        До: Следващ изпит за радиолюбители

                        Първоначално публикуван от apavlov Преглед на мнение
                        Задължително ли е да се пише предпочитана позивна в заявлението?
                        Не. Снимките също не ти трябват сега - на мен ми казаха да си ги нося на изпита. Заявлението за позивна също се попълва след изпита.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Следващ изпит за радиолюбители

                          Благодаря за бързия отговор.
                          LR Discovery I 300 TDI

                          Коментар


                          • #28
                            До: Следващ изпит за радиолюбители

                            Някой знае ли, дали заповедтта за провеждане на изпита вече е подписана?

                            Коментар


                            • #29
                              До: Следващ изпит за радиолюбители

                              Здравейте,
                              Заповедта е подписана. Изпита е на 23.2 от 10.00 в залата на пл. "Славейков". Успех и чакам да ви чуя.
                              73. Анна

                              Коментар


                              • #30
                                До: Следващ изпит за радиолюбители

                                Първоначално публикуван от anna Преглед на мнение
                                Здравейте,
                                Заповедта е подписана. Изпита е на 23.2 от 10.00 в залата на пл. "Славейков". Успех и чакам да ви чуя.
                                73. Анна
                                Супер, благодаря ти!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X