Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Следващ изпит за радиолюбители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Следващ изпит за радиолюбители

    Стискам Ви палци да станат скоро. Предполагам, че всички ги чакате с нетърпение.

    На времето периода за изготвяне беше около 1 година. Аз лично чаках 15 месеца... Като се сетя само колко ми трепереше сърцето всеки ден като проверявах пощата през този период
    LZ1DWW

    Коментар


    • До: Следващ изпит за радиолюбители

      Здравейте!

      Днес в бюлетина по R1 (оператор кака Здравка aka LZ1BFR) обявиха, че е насрочена дата за поредният изпит за радиолюбителски класове 1 и 2. Датата е 15-ти Декември 2009г, вторник. Явилите се и издържали изпита за клас 2 успешно, ще могат да се явят за клас 1 догодина на19-ото издание на “Хоби радио експо” в гр. Казанлък. Чисто мое предположение с разлика от 182 дни датата догодина в Казанлък би следвало да е 15 Юни 2010 година, вторник.

      От предишният бюлетин на R1 след миналият изпит на 20 Октомври 2009 г. за сега има записани 21 неявили се + 1 неиздържал успешно. Така че, няма много време - който е решил да се присъедини към множеството на радиолюбителите нека подаде заявление по-скоро.

      Дано по-скоро обновят официалното място за дата на изпита на сайта на КРС.

      73! , Цецо.
      Последно редактирано от Tsvetkov43; 10-11-09, 18:00. Причина: Добавяне на линк.
      Tse-KO DVD_to aka FREON_a :cool:

      Коментар


      • До: Следващ изпит за радиолюбители

        Готови са.
        Писмата по пощата. Другото лично.
        Все си мислех, че на картончето трябва да пише и опознавателния знак.
        Нищо, когато дойде писмото ще разбера какъв е.
        Последно редактирано от druncho; 12-11-09, 15:49.

        Коментар


        • До: Следващ изпит за радиолюбители

          Кое лично нали уж всичко по пощата .
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • До: Следващ изпит за радиолюбители

            Картончето лично ми го дадоха. За опознавателния знак ми казаха по пощата да чакам.

            Коментар


            • До: Следващ изпит за радиолюбители

              Говорих с жената, която раздава картончетата, не ще и да чуе за куриер "господине ние с куриери НЕ работим". Но каза че всеки от нас може да вземе и картончето на другарчето. Затова ще помоля , ако някой ходи да си взима неговото, да вземе мойто и на Никита66 и да ми ги пусне с еконт или там каквото му е удобно.
              Който има възможност да пусне едно ЛС , за да му изпратя данните .
              Благодаря предварително.
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • До: Следващ изпит за радиолюбители

                Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                Говорих с жената, която раздава картончетата, не ще и да чуе за куриер "господине ние с куриери НЕ работим". Но каза че всеки от нас може да вземе и картончето на другарчето. Затова ще помоля , ако някой ходи да си взима неговото, да вземе мойто и на Никита66 и да ми ги пусне с еконт или там каквото му е удобно.
                Който има възможност да пусне едно ЛС , за да му изпратя данните .
                Благодаря предварително.
                Еее изпусна ме
                , днес сутринта бях да си взема моето.
                Опознавателният знак ще го чакам по пощата, но кога (и дали) ще дойде - никой не знае
                LZ1VPT

                Коментар


                • До: Следващ изпит за радиолюбители

                  Привет,

                  Днеска ми пристигна опознавателния знак по пощата .

                  Предполагам и на вас трабва да ви дойдат скоро. Остана само да мина да си взема удостоверението, ма пуста му работа се няма време .

                  73 .
                  LZ1VWW

                  Коментар


                  • До: Следващ изпит за радиолюбители

                    Здравейте,
                    Другата седмица, вероятно във вторник ще ходя до КРС.
                    Ако някой иска да му взема свидетелството и после да го изпратя - да пише или звъни о888395635.
                    73 Анна

                    Коментар


                    • До: Следващ изпит за радиолюбители

                      Моят знак пристигна вчера. Картончето - на място.
                      ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                      LZ1YBB

                      Коментар


                      • До: Следващ изпит за радиолюбители

                        А някой има ли представа кога ще е следващият изпит за радиолюбители, защото на сайта на КРС все още няма информация?
                        www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                        0898777327

                        Коментар


                        • До: Следващ изпит за радиолюбители

                          Първоначално публикуван от Tsvetkov43 Преглед на мнение
                          Здравейте!

                          Днес в бюлетина по R1 (оператор кака Здравка aka LZ1BFR) обявиха, че е насрочена дата за поредният изпит за радиолюбителски класове 1 и 2. Датата е 15-ти Декември 2009г, вторник. Явилите се и издържали изпита за клас 2 успешно, ще могат да се явят за клас 1 догодина на19-ото издание на “Хоби радио експо” в гр. Казанлък. Чисто мое предположение с разлика от 182 дни датата догодина в Казанлък би следвало да е 15 Юни 2010 година, вторник.

                          От предишният бюлетин на R1 след миналият изпит на 20 Октомври 2009 г. за сега има записани 21 неявили се + 1 неиздържал успешно. Така че, няма много време - който е решил да се присъедини към множеството на радиолюбителите нека подаде заявление по-скоро.

                          Дано по-скоро обновят официалното място за дата на изпита на сайта на КРС.

                          73! , Цецо.
                          Виж това
                          ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                          LZ1YBB

                          Коментар


                          • До: Следващ изпит за радиолюбители

                            Благодаря Pretor.
                            ще подам заявление за 15-ти декември.

                            Ще се записва ли още някой за тогава?
                            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                            0898777327

                            Коментар


                            • До: Следващ изпит за радиолюбители

                              А дали има такива, като мен, които още не са си получили писмото по пощата?

                              Коментар


                              • До: Следващ изпит за радиолюбители

                                Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                                А дали има такива, като мен, които още не са си получили писмото по пощата?
                                Aми от тези, за които знам, само ти си останал - отиди в клона на ваща поща и питай дали има писмо за теб. Понякога се случва пощалионите да бъркат адресите или други неуредици.
                                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                                0888 315 794
                                LZ1UPI
                                A1 (Rh+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X