Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Витара къса база от Славин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

    Аз искам да питам - пилих амовете на моята като правих лифта, ама страничният ъгъл ми е много голям. Какво да направя за да го вкарам в някаква норма?Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1160502.jpg
Прегледи:1
Размер:157.9 КБ
ID:5375242Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1160503.jpg
Прегледи:1
Размер:150.2 КБ
ID:5375243

    Коментар


    • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

      Като я покараш повечко по черно предницата ще поолегне така беше при мен

      Коментар


      • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

        Ти да не си разпилил наобратно бе...
        Такъв ъгъл не съм виждал досега.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

          Чак пък такъв ъгъл след пилене! Мърдал ли си я въобще, да не би само да си я пуснал на земята?
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

            Прав си не съм я карал. Дали ще се намести ако я покарам малко?

            Коментар


            • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

              При мен сащо беше толко голям ьгьла и намалих подлошките дасе оправи но след две години каране по черно взе тасе раскрачи та трябваше пак даги увелича

              Коментар


              • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                Значи да покарам и после на предница, да го регулират до колкото може. Гумите и без това са стари, та не ги мисля.

                Коментар


                • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                  Хм...доста е това наистина...И при мен не дойде както трябва като изпилих отворите ,а се наложи да бутна малко и от шенкела...малко ,малко едно 5 мм съм му взел...да не и горница...
                  Коле аз не искам сериозен траял....искам просто да ми е по-високо шасито (малко) с тези гуми които имам...(днес опрях на един отвесен кален бряг който качвах)
                  Днес цял ден я гледам и мисля...тей като мисля и не правя нищо и сам си се разубеждавам...Но може да стане си мисля...да играчка е ...да не печеля много...
                  да болен съм ама подписа ти ме подтиква ...
                  А паджерото защо е по-яко? Смисъл не успах да огледам добре това на лазарово...чакам да си взема втора витара за цивилка и тогава тази ще и се стъжни....
                  Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                  Коментар


                  • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                    Според мен може да се направи с долен и горен носач (по-дълги от друг джип илиправени) и по-дълги полуоски.

                    Коментар


                    • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                      Къде пили ? Има нещо не нормално, след каране се изправят малко ама твоите.........много лежят
                      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                      Коментар


                      • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                        В горният отвор в посока към амортисьора и шенкела лепна за ама.

                        Коментар


                        • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                          Първоначално публикуван от stkiid Преглед на мнение
                          В горният отвор в посока към амортисьора и шенкела лепна за ама.
                          Хм правилно си пилил, подложките по спомен едните бяха 55мм другите 50мм/едните за амовете другите за пружините/ ама кои къде се слагаха сега не си спомням. Ако всичко е наред припели малко и шенкела.
                          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                          Коментар


                          • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                            Ще я подрускам малко така да видя какво ще стане и после май това ще правя. А подложките немогат да се объркат.

                            Коментар


                            • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                              Първоначално публикуван от Петър Минчев - MaxBass Преглед на мнение
                              Коле аз не искам сериозен траял....искам просто да ми е по-високо шасито (малко) с тези гуми които имам...(днес опрях на един отвесен кален бряг който качвах)
                              Днес цял ден я гледам и мисля...тей като мисля и не правя нищо и сам си се разубеждавам...Но може да стане си мисля...да играчка е ...да не печеля много...
                              да болен съм ама подписа ти ме подтиква ...
                              А паджерото защо е по-яко? Смисъл не успах да огледам добре това на лазарово...чакам да си взема втора витара за цивилка и тогава тази ще и се стъжни....
                              Паджерото още при проектирането е смятано за джип. Което ще рече и за по-сериозно джаскане по трапища и калища. Витарата е смятана за играчка за богати момчета, и джипче за любовницата на бащата на момчето. Та е сметната като сравнително комфортна, и за сметка на това кекава машина.
                              За по-високо шаси писах още в първия си пост вчера(или онзи ден)-тунингово окачване. Ама истинско, нашите сиромашки доработки вършат работа само донякъде. Ако свалиш захвата на носачите-ще трябва да свалиш и захвата на диференциала, иначе каретата започват да работят съвсем под неприемлив ъгъл. То и с диференциал на мястото си, и с повдигнато окачване не им е добре, пък камо ли да им увеличаваш още ъгъла...
                              Правилния лифт е с надлъжни носачи(като на задния мост), но възможно по-дълги, и дълги пружини. Така рамата става доста нависоко, а карданите са доста по-дълги, и каретата им не се товарят чак толкова колкото на късите полуоски. Разликата в дължината е почти два пъти.
                              Ако не си спомняш как са направени траялните машини на Лазарово-виж снимките в темата за състезанието, ако пак не се сещаш-може да разровя какво съм наснимал...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Повдигане на Витара къса база от Славин

                                С разтъпкване нищо няма да стане и мойта беше така . Откъм амортисьора шенкела около горния отвор има един радиус, който ти упира в амортисьора , отрежи го с флекса , така че да стане равен отзад и разпили отворите , докато пак упре . Трябва да стане .
                                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X