Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Витара къса база от Славин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Повдигане на Витара къса база от Славин

    Браво колега! Много добра работа!

    Коментар


    • #17
      До: Повдигане на Витара къса база от Славин

      Честито колега!Чудесен резултат от добре свършена работа.Сега имаш нужда от нови гуми и фланци.

      Коментар


      • #18
        До: Повдигане на Витара къса база от Славин

        Браво колега много добра работа-успех с другите начинания

        Коментар


        • #19
          До: Повдигане на Витара къса база от Славин

          Мдаа остава бойното кръщение,честита Славине да я караш с много мерак
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар


          • #20
            До: Повдигане на Витара къса база от Славин

            Благодаря на всички за пожеланията и добрите оценки.
            Понеже Павле пита за амовете - не съм ги измерил, но като гледам снимките на фона на 50см плочки са около 65см в разпънато положение. Наистина бяха доста по дълги, но в свито състояние си бяха някъде с около 5-6см по-дълги от оригиналните. Фланците ще ги имам утре, а новите гуми ще почакат, че и тези са нови ама кой ти знаел, че ще правя и лифт.
            Последно редактирано от slavin; 23-01-09, 22:07.
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • #21
              До: Повдигане на Витара къса база от Славин

              Браво,доста труд си хвърлил,ама си заслужава.Взех да се зарибявам и аз да вземам Ветарка.Успех.Ще следим темата с голям интерес.
              NO RISK NO FUN ! FRONTERA 2.3 TDI

              Коментар


              • #22
                До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                браво много добре е станало!!!

                Коментар


                • #23
                  До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                  Ако си сложил от дългите амортисиори когато си подигнеш колага на подемник така че задния мост да остане във въздуха пужините остават хлабави и мооста остава да виси на А рамото въпреки подложката която си сложил а амортисиорите не се разпъват до краи . При това положение има риск да строшиш А рамото и да ти изпаднат пружините , аз се принудих да си купа още един комплект амартисиори и сега дългите ми стоят така .
                  Ето и снимки на дългия модел които трябва да се избягва.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • dimitar. koraliev
                    dimitar. koraliev коментира
                    Редактиране на коментар
                    kolega i az imam sa6tiq problem i ako moje nomer za vrazka da se chuem

                • #24
                  До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                  А ако има подложки на пружините отзад пак ли ще се получи същото.Или не е много хубаво чак пък толко дълги амове
                  Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                  Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                  Коментар


                  • #25
                    До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                    Положението което описах е с дългите пружини от Варбург ако добавим към тях и подложки ще се получи като при москвичите с шпренгвани ресиори от едно време . Оригинарните витарови са 50 см .правилните при този лифт опелови са 60см. а дългите за които говоря са 70 см . Данните които съм дал в см. са приблизителни( + - ) 2 см. зависи кои от каде до каде мери, ще кача и една снимка на която се вижда разликата от оригиналните до дългите амове правилните са по средата и ги няма на снимканта .
                    Извинявам се за лошото качество на снимката
                    Последно редактирано от павле; 25-01-09, 18:08.

                    Коментар


                    • #26
                      До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                      Ето и снимката
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #27
                        До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                        Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                        Ето и снимката
                        здраяейте
                        според мен по удачния вариант са дьлгите амове 73см. джипа докарва доста по добри ходове с тях.
                        При положение че витарата няма LSD или блокаж,добрите ходове са това на което разчита .

                        Коментар


                        • #28
                          До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                          Първоначално публикуван от jivo_pr Преглед на мнение
                          здраяейте
                          според мен по удачния вариант са дьлгите амове 73см. джипа докарва доста по добри ходове с тях.
                          При положение че витарата няма LSD или блокаж,добрите ходове са това на което разчита .
                          Според мен,това на което разчита Витарката е задкормилното у-во,а колкото до амовете е въпрос на претпочитание или четене кой е най-удачния вариант.Аз лично карам с амове от Газ 53,но съм виждал и Витарки само с боди лифт и по-височки гуми да преминават през канафките не по лошо от мен.В крайна сметка какви ходове можем да извадим с тоя /както се шегуваме с колегите/селски тунинг.Ама к'во да правиш,не всички можем да си позволим някой скъп марков лифт.
                          ОффРоуд Клуб БАЛКАН 4x4-Враца

                          Коментар


                          • #29
                            До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                            Първоначално публикуван от madmax2 Преглед на мнение
                            Според мен,това на което разчита Витарката е задкормилното у-во,а колкото до амовете е въпрос на претпочитание или четене кой е най-удачния вариант.Аз лично карам с амове от Газ 53,но съм виждал и Витарки само с боди лифт и по-височки гуми да преминават през канафките не по лошо от мен.В крайна сметка какви ходове можем да извадим с тоя /както се шегуваме с колегите/селски тунинг.Ама к'во да правиш,не всички можем да си позволим някой скъп марков лифт.
                            все пак не става дума за астинско окачване,говорим за ефтин тунинг прожини от варбург омортисьори от омега и т.н.
                            по твоята логика, няма значение колко е подготвена колата важен е шофьора.Ми то тгова тия по ралитата са ебати балъците,вместо да дават 100-ци хиляди да си търсят само добри шофьори и всичко ще е ОК. .ДА ама не е така колкото е по подготвена машината по добре се справя.
                            исках да кача малко снимки на една подготвена ВИТАРА но имам проблем с експлорара.
                            п.с ще опитам по късно

                            Коментар


                            • #30
                              До: Повдигане на Витара къса база от Славин

                              Първоначално публикуван от madmax2 Преглед на мнение
                              Според мен,това на което разчита Витарката е задкормилното у-во,а колкото до амовете е въпрос на претпочитание или четене кой е най-удачния вариант.Аз лично карам с амове от Газ 53,но съм виждал и Витарки само с боди лифт и по-височки гуми да преминават през канафките не по лошо от мен.В крайна сметка какви ходове можем да извадим с тоя /както се шегуваме с колегите/селски тунинг.Ама к'во да правиш,не всички можем да си позволим някой скъп марков лифт.
                              Скоро в Бургаско ще си имаме Витара с Калмини и след монтажа му ще направим едни хубави тестове и сравнения.Едната ще е моята витара с окачване Иван Попов, другата пак е къса база но с 2.0 двигател 16V.Само да дойде Калмини-то
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X