Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купих си Фрилендър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купих си Фрилендър

    Купих си Фрилендър
    Какво ще кажете за него, на мен ми трябва като кола за черен път и малко кал ?
    Моля ако някой знае някакви проблеми който ми предстоят нека да сподели ?
    Кажете и някой добър магазин за части ?
    Благодеря предварително!
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

  • #2
    Честито, да си го караш със здраве.
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

    Коментар


    • #3
      Жив и здрав да си Някой може да ти каже,че е паркетна жипка,ама ти сам ще се обедиш в качествата и.Значи карал съм такова 1 год.2.0tdi-98 к.с.Твоята каква е?
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от ninja_1
        Жив и здрав да си Някой може да ти каже,че е паркетна жипка,ама ти сам ще се обедиш в качествата и.Значи карал съм такова 1 год.2.0tdi-98 к.с.Твоята каква е?
        Абе мойта също е 2000 кубика ТДИ, незнам колко коня е !
        Малко женствено ми се вижда ама поне е малко за центъра.
        LZ1HKW
        Реглаж на преден и заден мост
        My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

        Коментар


        • #5
          Честито. Да си я караш със кеф.
          Ко му мислиш на проблемите и каква и казват хората.
          Караи докато върви, след някоя друга година ще и продадеш и друга ще пробаш,
          Не му мисли много, не е като жената за живот.
          Караи се едно си я откраднал, пук като издаде гетите, земаи нещо друго и пак до дупка.
          CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
          http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
          http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

          Коментар


          • #6
            Кажете от къде да си взема ремъци ролки и тн. (все пак не съм я взел от магазина)
            LZ1HKW
            Реглаж на преден и заден мост
            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

            Коментар


            • #7
              Читавите места в Софиа са две:Мото-пфое и Дарукар.Моделите с 2.0Д мотор са два.Първия е Роувъров,2-рия(тд4) е на БМВ и определено е по-здрав,пък и по-мощен(112кс)Да ти кажа за 1 година имах малко,но сериозни проблеми като например падна ми кардана,откъсна се балансьора на виско-съединителя,блокираха спирачки на задните колела и проблеми с електроинсталацията.Това стига ли?Иначе докато работи всичко,усещането за сигурност извън пътя е на ниво.Колицата има много идейни системи за контрол и ако се научиш да ги ползваш правилно няма да се наложи да те вадят от никъде.Успех
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #8
                не съм карал такава но от бивши собственици знам че небива да буксува защото нещо се чупи и струва много пари, май беше виско ммуфата и цифрата е х000. дриго слабо място знам че е помпата на съединителя, която е комплект с много други неща и също е скъпа.

                моето мнение е че ако искаш да караш изобщо офроуд търси друга кола
                drive alive

                Коментар


                • #9
                  А,да!Забравих помпата на съединителя-така и не можах да я оправя,но имай впредвид че жипката съм я третирал като магаре което мразя:и е карана на мах(вдига 170км/ч),и съм дърпал с нея,ах как съм дърпал(бус натоварен с 3 тона),и е ходила по планините на риба и е товарена и карана,товарена и карана и се счупи и после я продадохме ама ми липсва мъничко
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от ninja_1
                    Колицата има много идейни системи за контрол и ако се научиш да ги ползваш правилно няма да се наложи да те вадят от никъде

                    какво имаш предвид като идейни системи за контрол ?
                    Моляте светни ме защото аз за пръв път се качвам на "джип" бес ръчки за бавни и 4х4
                    LZ1HKW
                    Реглаж на преден и заден мост
                    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от vladi333
                      Абе мойта също е 2000 кубика ТДИ, незнам колко коня е !
                      Малко женствено ми се вижда ама поне е малко за центъра.
                      Боби Михайлов караше такова - явно е женчо
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        То беше на жена му
                        Ся само не ми се обиждаите. Шегичка
                        Супер е колата със здраве да я караш.
                        Пък ако ти се вижда женствена може да я дадеш на жената. Или на някоя приятелка

                        Коментар


                        • #13
                          Имам питанка, това нящо (Фрийлендъра) лифтова ли се успешно?
                          Щот съм виждал тунингован от Калауей с компресор и спойлери, ама за вдигнат никъде нищо не съм чел.
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            Ако попадне в подходящите ръчички всичко се лифтова успешно
                            Щом аз дет съм тъп футболист успях да вдигна Голфа с 15см проблимация няма. Само бачкане иска.

                            Коментар


                            • #15
                              Въпроса е да върши работа. Иначе и лоурайдър можеш го направи.
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X