Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ebay Търговец на LED автомобилни лампи.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Ebay Търговец на LED автомобилни лампи.

    Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
    Един преговор, ако може:
    последно оттук ли:
    http://www.laminaceramics.com/Produc...ingSystem.aspx
    и как определяш за кой модел какви ти трябват?
    Не, от тук:
    http://stores.shop.ebay.com/warden-j...QQ_fsubZQ2d999

    Какво разбираш под "за кой модел какви ти трябват"?

    Те не са 100 вида крушки в колата, а обикновено около 5-6 вида.
    Последно редактирано от sparkybg; 08-10-09, 12:36.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #32
      До: Ebay Търговец на LED автомобилни лампи.

      Такава диодна лампа си сложих в купето. Освен, че светлината е бяла друга разлика не намирам
      Тук ги продават по левче диода, демек ако е с 6 диода е 6лв.

      Коментар


      • #33
        До: Ebay Търговец на LED автомобилни лампи.

        Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
        Такава диодна лампа си сложих в купето. Освен, че светлината е бяла друга разлика не намирам
        Тук ги продават по левче диода, демек ако е с 6 диода е 6лв.
        Каква по-точно.

        Щото някои от тукашните светят в ПЪТИ по-слабо от някои, дето продава тоя. такава с 9 диода и инвертор за управление прави в багажника ми ден - поне 2 пъти по-силна е от оригиналната.

        А в купето съм с такава с 18 тримилиметрови диода, поради факта че друга не се побира.
        http://cgi.ebay.com/1pc-Festoon-Dome...item2ea8354192
        ...която свети по-слабо от тая в багажника.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #34
          До: Ebay Търговец на LED автомобилни лампи.

          Да ти кажа не знам точно. Мой приятел ги продава и ми ги сложи. Не бях много заинтригуван, но той беше въодушевен от тях и му казах "айде слагай"
          Ще го попитам точно какви са ако се сетя.

          Коментар


          • #35
            До: Ebay Търговец на LED автомобилни лампи.

            Само да попитам: Стандартните крушки не вършат ли работа? Поне докато диодите са на тези цени. Спестеното може да отиде за бира...
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #36
              До: Ebay Търговец на LED автомобилни лампи.

              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
              Само да попитам: Стандартните крушки не вършат ли работа? Поне докато диодите са на тези цени. Спестеното може да отиде за бира...
              Вършат, ама имат навика да горят от време на време. А диодните са - слагаш, и забравяш. Ще надживеят джипката.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #37
                До: Ebay Търговец на LED автомобилни лампи.

                Първоначално публикуван от Tisho Преглед на мнение
                Тук е истината на тема сведодиоди:
                http://www.laminaceramics.com
                http://www.laminaceramics.com/Produc...ingSystem.aspx

                Ползвал съм техни разработки, за фотографски цели и мога смело да кажа, че нямат равни на себеси...
                Хубаво, но откъде ги купи???

                Коментар


                • #38
                  До: Ebay Търговец на LED автомобилни лампи.

                  Ето от тук http://www.dealextreme.com/products.dx/category.712 си взех LED лампич за мотора
                  много съм доволен от братята китайци има много интересни нещица, за сравнително малко пари + безплатна доставка
                  необходимо е да разполагате с регистрация в сайта и в PayPal (дебитна карта Visa работи)

                  Коментар


                  • #39
                    До: Ebay Търговец на LED автомобилни лампи.

                    Момчета, оня ден ходих до един магазин и ми направиха за купето светодиоди и сега е супер яко, много хубава бяла светлина. Всъщност това е един от големите вносители на чрки светодиоди. Намира се на улСтефан Стамболов 42, тръгва се посока Сливница и втория безистен вдясно, 0878 23 73 43

                    Коментар


                    • #40
                      До: Ebay Търговец на LED автомобилни лампи.

                      Първоначално публикуван от bobedp Преглед на мнение
                      Хубаво, но откъде ги купи???
                      Фарнел.

                      http://bg.farnell.com/jsp/search/bro...atchallpartial

                      Коментар


                      • #41
                        До: Ebay Търговец на LED автомобилни лампи.

                        Колеги ще се включа и аз по повод на това, че крушките на стоповете ми доста често изгарят, а имам чувството че светят слабичко.
                        Искам вашата помощ относно:
                        1. за стопове (P21 две степени) какъв цвят LED крушки е най-добре да се купи? Бяло или червено?
                        2. кой са най-качествени и най-МОЩНИ ?
                        3. от къде да ги купя? Защото видях линкове от ebay, видях и BG линкове.

                        sparkybg - разбрах последно, че си сменил почти всички крушки в колата с LED крушки. Сподели твоето мнение и опит моля ти се по въпроса Навит съм да се включа в поръчката ако имаш намерение да поръчваш отново.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Ebay Търговец на LED автомобилни лампи.

                          Първоначално публикуван от spokoen Преглед на мнение
                          Колеги ще се включа и аз по повод на това, че крушките на стоповете ми доста често изгарят, а имам чувството че светят слабичко.
                          Искам вашата помощ относно:
                          1. за стопове (P21 две степени) какъв цвят LED крушки е най-добре да се купи? Бяло или червено?
                          2. кой са най-качествени и най-МОЩНИ ?
                          3. от къде да ги купя? Защото видях линкове от ebay, видях и BG линкове.

                          sparkybg - разбрах последно, че си сменил почти всички крушки в колата с LED крушки. Сподели твоето мнение и опит моля ти се по въпроса Навит съм да се включа в поръчката ако имаш намерение да поръчваш отново.
                          1. Червени!
                          2. От тоя търговец, към който съм дал линк. На по-добри до сега не съм попадал. Има и още няколко търговци в eBay, които продават такива и подобни.
                          3. Не знам в България някой да продава читави такива. От еBay.

                          Опита ми - от всички, дето съм сменил, само 2 са ми извъртяли номер, от които едната е с многото 3мм диоди за плафона вътре. Всички други работят безотказно засега, светят добре. Единствено тая за задна скорост е малко слаба, и това се дължи повече на студения и цвят, отколкото на яркостта.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Ebay Търговец на LED автомобилни лампи.

                            Имаш ли намерение да пазаруваш, за да поръчим заедно или не?
                            И още нещо можеш ли да ми помогнеш направо с линк, защото:
                            1. хем да не бъркам търговеца
                            2. хем не съм още наясно колко варианта има червени LED крушки
                            3. хем не знам как се обозначават крушките от стоповете
                            (мисля че са P21 5W така ли е?)
                            Лед крушките също така са с 2 степени нали?
                            Кои са най-мощните?
                            Благодаря много!!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Ebay Търговец на LED автомобилни лампи.

                              Първоначално публикуван от spokoen Преглед на мнение
                              Имаш ли намерение да пазаруваш, за да поръчим заедно или не?
                              И още нещо можеш ли да ми помогнеш направо с линк, защото:
                              1. хем да не бъркам търговеца
                              2. хем не съм още наясно колко варианта има червени LED крушки
                              3. хем не знам как се обозначават крушките от стоповете
                              (мисля че са P21 5W така ли е?)
                              Лед крушките също така са с 2 степени нали?
                              Кои са най-мощните?
                              Благодаря много!!
                              Това е търговеца:
                              http://stores.ebay.com/warden-jp2002

                              А това са твойте крушки:
                              http://cgi.ebay.com/2pcs-BAY15D-1157...item335c5c269f

                              Цената е за комплект от 2 крушки.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X