Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайте акъл...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дайте акъл...

    Привет!
    Приятели който каквото няма това иска да му дадът...та вие ми дайте мъничко акъл ако може...
    Та молбата ми е такава...да купя ли за Оризовата ракета гараж или не...Те банките като ме видят ме виждат като пет лева железни, а не като човек и личност...парите вярвам, че няма да са такъв голям проблем...
    Някаква фирма е взела разрешително за строеж на гаражи между блоковото пространство, та вариантите са два...единият е да взема 24 квадрата гараж който е, обаче по отдалечен всъщност на око 50 метра от входа на блока, но подхода към него е по удобен или да взема 18 квадрата гараж, но със кофти място пък и вторият е на един х-- място от входа...
    Парите и за двата са еднакви...
    Цената е около 12; 13 бинки...
    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
    .................................................................................................
    Е. Абу

  • #2
    До: Дайте акъл...

    Ако не те видят, вземи един и за мен.....
    Бъзикам се. Всъщност, аз ако имах такава възможност, не бих се замислил.
    Последно редактирано от cveti; 23-01-09, 11:31.

    Коментар


    • #3
      До: Дайте акъл...

      Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
      Ако не те видят, вземи един и за мен.....
      Бъзикам се. Всъщност, аз ако имах такава възможност, не бих се замислил.
      И за двата ли ?
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • #4
        До: Дайте акъл...

        ГОЛЕМИЯТ! Нямаш си представа колко много е 1 м. затворено пространство.
        Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

        Коментар


        • #5
          До: Дайте акъл...

          Привет!
          Аз нали съм си лаком, та патлаците все в големият гараж, но...
          Винаги има едно, но...ми тоя гараж ще ми лапне новите броня, лебедка, нов таван за Витарката...ама ко той Явор от Б-с нама да си разпродаде стоката...все ще остане и догодина нещо и за мен я...
          Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
          .................................................................................................
          Е. Абу

          Коментар


          • #6
            До: Дайте акъл...

            Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
            Привет!
            Аз нали съм си лаком, та патлаците все в големият гараж, но...
            Винаги има едно, но...ми тоя гараж ще ми лапне новите броня, лебедка, нов таван за Витарката...ама ко той Явор от Б-с нама да си разпродаде стоката...все ще остане и догодина нещо и за мен я...
            Абе я ти вземи гаража, за другото все ще намериш пари, а и кое е по-важно....
            ПП. А за мен ще има ли......

            Коментар


            • #7
              До: Дайте акъл...

              Взимай и не го мисли. Само провери статута на земята. Да не се окаже утре, че гаражите били временни постройки а собственника написал бележка на гаражите преди да дойде фадромата....

              Имах една подобна дилема преди мноооого години Апартамент или Лотус Есприт... Сега си вися в апартамента и се радвам, че не съм бил "чак такъв велик мъж" на времето. Сега ни Лотус ни апартамент щях да имам ...

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                Абе я ти вземи гаража, за другото все ще намериш пари, а и кое е по-важно....
                ПП. А за мен ще има ли......
                Абе правси, но за твоя гараж няма как да стане ще се утрепем дорде го замъкнем до вас...

                Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                Взимай и не го мисли. Само провери статута на земята. Да не се окаже утре, че гаражите били временни постройки а собственника написал бележка на гаражите преди да дойде фадромата....

                Имах една подобна дилема преди мноооого години Апартамент или Лотус Есприт... Сега си вися в апартамента и се радвам, че не съм бил "чак такъв велик мъж" на времето. Сега ни Лотус ни апартамент щях да имам ...
                Добър съвет...Благодаря...ще проверя...
                Последно редактирано от cveti; 23-01-09, 11:32.
                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                .................................................................................................
                Е. Абу

                Коментар


                • #9
                  До: Дайте акъл...

                  Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                  Привет!
                  Аз нали съм си лаком, та патлаците все в големият гараж, но...
                  Винаги има едно, но...ми тоя гараж ще ми лапне новите броня, лебедка, нов таван за Витарката...ама ко той Явор от Б-с нама да си разпродаде стоката...все ще остане и догодина нещо и за мен я...
                  Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение

                  Парите и за двата са еднакви...
                  Цената е около 12; 13 бинки...
                  Значи който и да грабнеш , се си в тъча
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Дайте акъл...

                    Привет!
                    Приятели да питам нещо...
                    Абе на вас тъй ли ви се услажда червеното винце тази вечер...ми аз съм на литър вече...и мие хубу, а наздравичката...
                    Ша го взема пущината пък каквото сабя покаже...
                    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                    .................................................................................................
                    Е. Абу

                    Коментар


                    • #11
                      До: Дайте акъл...

                      Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                      Привет!
                      Приятели да питам нещо...
                      Абе на вас тъй ли ви се услажда червеното винце тази вечер...ми аз съм на литър вече...и мие хубу, а наздравичката...
                      Ша го взема пущината пък каквото сабя покаже...
                      А така. Важните решения се взимат импулсивно. Наздаве и от мене, нищо че не пия по принцип.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Дайте акъл...

                        Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                        ...а наздравичката...
                        Ми...това у другата тема, бре!
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • #13
                          До: Дайте акъл...

                          Привет!
                          Набутах се...
                          Днес ходих оправих заема в банката...утре трябва да взема хилка за капаро от всичките пари и да сключа договор със строителната фирма...те тия от строителната фирма мъничко ги проучих...уж са сериозни...
                          Тъй, че пожелайте ми успех...
                          Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                          .................................................................................................
                          Е. Абу

                          Коментар


                          • #14
                            До: Дайте акъл...

                            честито!
                            Гаража си е гараж.

                            Големия гараж....
                            - той си е голям гараж!!!

                            не си сбъркал, никак дори

                            пак честито!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Дайте акъл...

                              Купувай гараж, не се чуди. Имам голям гараж и в него джипките, а и колите на жена ми никога не са влизали, но е тъпкан с 4 АТВ-та. И с винцето естествено. Така, че правилно си решил.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X