Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Професионална компетентност

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Професионална компетентност

    Че какво ни е на нас шофьорите?
    Срамна професия няма.Не ми пречи да си имам висше и да си упражнявам професията ''шофьор''.Изобщо да се занимаваш с транспорт е доста интересно.
    Лошият имидж идва може би от това че много водачи на таксита изобщо не са за там.Понеже е лесно да вземеш книжка - айде таксиджия.
    Скачат в един работен анцунг и забравят кога последно са се бръснали и къпали.Чалгата е задължителна.
    Да ама има и такива с всички категории,къпят се и се бръснт всеки ден и карат автомобила с костюм.Освен това не говорят на Ти и изобщо си упражнявт професията достойно.
    BMW X6

    Коментар


    • #17
      До: Професионална компетентност

      Към автора на темата: Колега, какво стана, явява ли се на изпит за професионална компетентност? Ако имаш някакво помагало или материали, каквито и да са те ще съм ти благодарен да се свържеш с мен : grishitu@abv.bg 0889722794 Гриша.

      Коментар


      • #18
        До: Професионална компетентност

        Явявах се на изпита, даже го и взех Имам въпросникът с тестовете и казусите, ако искаш пиши на лични.
        Танки грязи не боятся!

        Коментар


        • #19
          До: Професионална компетентност

          Баща ми ходи във Видин на Изпит ЗА придобиване НА УДОСТОВЕРЕНИЕ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА КОМПЕТЕНТНОСТ НА РЪКОВОДИТЕЛ НА ТРАНСПОРТНА ДЕЙНОСТ
          ПРЕВОЗ НА ПЪТНИЦИ НА ТЕРИТОРИЯТА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ, ама не можа да вземе казусите. Той има някакъв учебник на Рали 33. Видях, че си писал тука. Пощатата ми е yо_9213@abv.bg. Ще съм благодарна ако ми дадеш малко повече инфо за това от къде си у4ил и какви са впечатленията.

          Коментар


          • #20
            До: Професионална компетентност

            Да де, ама мойте са за международен превоз на товари и няма да ти свършат работа.
            Танки грязи не боятся!

            Коментар


            • #21
              До: Професионална компетентност

              Може ли някои да помогне с материали за изпита. Не намерих никакви примерни тестове или казуси.

              Коментар


              • #22
                От: Професионална компетентност

                Това трябва да помогне на всички които търсят ;http://www.rta.government.bg/a_uslug.../tovariall.pdf

                Коментар


                • #23
                  От: До: Професионална компетентност

                  Колеги тук можете да видите също и цените на различни центрове в цялата страна.

                  http://www.kamioni.bg/rdetails/3/55/1/581

                  Тук можете да намерите и Учебно помагало за квалификация и още много друга информация

                  http://www.naredba41.com/
                  Последно редактирано от Стачито; 08-02-11, 12:37. Причина: Допълнение
                  http://video.google.com/videoplay?docid=5460466258279536541&hl=en&emb=1

                  Върл маняк на NISSAN PATROL

                  Коментар


                  • #24
                    От: До: Професионална компетентност

                    Ето ви още информация по темата http://www.naredba41.com/iziskvania_voda4i_tovari.pdf

                    мисля, че от тук нататък са нужни само примери какви са изискванията на отделните центрове за изпит и как колегите са ги преминали.
                    Чувал съм че на места те питат банални неща а на други както се казва ти разкатавам ... нанато ... от въпроси.
                    Тъй като според последните изискавниа трябва да се явияваме на всеки 5 години на проверочен и на мен ми предстои догодина не би ми било зле ако има повечко информация от първа ръка.
                    Успех на тези които трябва тепърва да се явяват.
                    http://video.google.com/videoplay?docid=5460466258279536541&hl=en&emb=1

                    Върл маняк на NISSAN PATROL

                    Коментар


                    • #25
                      От: Професионална компетентност

                      Колега и аз ще се явявам след няколко дена на " ИЗПИТ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА КОМПЕТЕНТНОСТ ЗА РЪРОВОДИТЕЛ НА ТРАНСПОРТНА ДЕЙНОСТ ЗА МЕЖДУНАРОДЕН ПРЕВОЗ НА ТОВАРИ И ПАТНИЦИ, ако можеш да ми пратиш каквито материали имаш, ако имаш казосите ще сам ти много благодарен emaila ми е " hardi88@gmail.com" предварително благодаря

                      Коментар


                      • #26
                        От: Професионална компетентност

                        Колега аз ще се явявам на изпит на 21.06, но тъй като курса е 5 дни, мисля че няма да съм ти от полза взимайки впредвид, че си написал че имаш изпит след няколко дни. Казосите със сигурност ще ги имам най-рано на 17.06.2011 . Изпитващият ми е роднина и ми гарантира че ще ми ги даде поне 3-4 дни предварително, за по рано немога да ти помогна.
                        http://video.google.com/videoplay?docid=5460466258279536541&hl=en&emb=1

                        Върл маняк на NISSAN PATROL

                        Коментар


                        • #27
                          От: Професионална компетентност

                          Стачито,мога ли да те помоля за отговорите на казусите? Аз имам само два(тези които са в учебника) а след няколко дни ми предстои изпит

                          Коментар


                          • #28
                            От: Професионална компетентност

                            Здравейте колеги , може ли някой да ми отговори дали казусите , които са в учебника и на изпита са еднакви.Естествено цифрите са променени.Интересува ме дали са само примери или да си ги науча. Ако може някоя друга полезна информация различна от действащата. Моля чакам . Благодаря ви предварително!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Професионална компетентност

                              за тези на които им предстои скоро да се явяват на изпити за професионална компетентност за шофьори,да не се плашат,не е толкова страшно
                              аз във вторник бях на изпит и го взех -с 4 грешки утре ще ми дадат удостоверението за взетия изпит и с него съм в даи за да си пусна документите за карта на професионален водач

                              Коментар


                              • #30
                                От: До: Професионална компетентност

                                Искам да попитам изкарал сам категория С на 28/12/2012 и тази година изкарах професионална компетенция през месец февруари и месец март изкарах и категория Е имали някакъв проблем със професионалната компетенция че е изкарана със категория С благодаря ви предварително

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X