Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати 21 до 34 от 34

Тема: ВНИМАВАЙТЕ в Самоков и Боровец!

Място
    София, El Marcone
    Публикации
    529
    Точки (при гласуване)
    8

По подразбиране До: ВНИМАВАЙТЕ в Самоков и Боровец!

Цитат Мнение на Kalinkata Преглед на публикациите
    В този ред на мисли, що не им предложи 50-тина лева на ония Самоковските бе колега? Да видиш, немат ли обсег камерите? Не ги знаят кои са ли??? 20 чифта ски ще ти фокарат за 10-на минути. Да си избереш дет се вика кои са твоите

Е.. си М....а Нема да стане това прехода да знаете !!!
    Ако въпросът беше за 50-те лева - хубаво да ги дам, но докога така??? Това не е метода да се "охранява" един курортен град. Не е и манталитета, който изискваме от т.нар. полиция.

Лично на мен ми беше ясно, че няма да постигна нищо подавайки молба в полицията - шанс за действие от тяхна страна странно клонящ към нула. Мързеше ги да гледат в неделя вечерта, но успяха да побъбрят със собственика на заведението, а аз реално не знам дали и той не е замесен - забавиха ни поръчката тройно над обичайното, синът на собственика работи в Бороспорт, а самият собственик на заведението, беше последният човек влязъл в него преди да излезем ние, а каза че нищо не е видял, вкл. изкъртен багажник. Но уви това са само догатки...

Пропуснах да напиша и за случай отпреди няколко години на кабинката(начална станция) на Боровец. Бях с нова чепеларска дъска трето качество за 100 лв. с хубава картинка, която бях оставил на снега докато чаках трима души пред мен да си купят карти. Купих си и аз карта и моя приятел дето карахме заедно ми разправя, че като видяли дъската от ски гардероба (до касата) двама тарикати се опитали да я приберат "да не мръзне"...на 3 метра зад гърба ми.

Идеята ми да пусна темата не бе толкова да върна откраднатото, а по-скоро да предопредя хората тук и заедно, бавно и славно да им бучим на кухите глави в МВР дори за тези дребни случай. Докато не се стигне до момента, в който не започнат да си вършат работата, заради която са там!
    Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

Място
    Монтана , живущ София, и където си искам
    Публикации
    1,149
    Точки (при гласуване)
    11

ако искате можем да решим този казус , тоест може да ги хванем тези крадци , хаиде да им направим капан поне да им се одбием аз съм готов
    [SIGPIC][/SIGPIC]аз съм шефа на боклука:twisted: и ако не ме слушаш ,,,,,,:lol: 0878 33 81 37 по всяко време

NIKSD е офлайн
    Николай Александров
    Старши участник | ОС || +ПЛ |
    Място
    San Diego, California
    Публикации
    3,440
    Точки (при гласуване)
    20

Аз пък викам вместо да се занимавате с глупости що не вземете да проверите колко е едноседмична почивка в Австрия например. Израснах по морето, работил съм и на Боровец- винаги е било така и така ще си остане, за съжаление. В БГ само поговорката за котката и млякото ...

Място
    В.Търново
    Публикации
    633
    Точки (при гласуване)
    9

Цитат Мнение на NIKSD Преглед на публикациите
    Аз пък викам вместо да се занимавате с глупости що не вземете да проверите колко е едноседмична почивка в Австрия например. Израснах по морето, работил съм и на Боровец- винаги е било така и така ще си остане, за съжаление. В БГ само поговорката за котката и млякото ...
    Вече не ходим по Български ски корорти,в чужбина е нещо невероятно,от както се пребрахме,още не мога да осъзная къде съм ,като доидохме в България,имамх чуството,че се връщам със 100години на зад.
    А и не е много по-скъпо,ако го сравня с това,колко съм се накефил ,безплатно е.

Място
    София, El Marcone
    Публикации
    529
    Точки (при гласуване)
    8

Разбира се, че бих отишъл да покарам в Австрия/Италия/Швеицария, но някак си е въпрос на време и пари, а и не мога да се замакна до там сутринта и да се върна вечерта

P.S. Все пак да добавя снимки, ако някой нещо види. На едната снимка дето е с многото дъски става въпрос за тази с лъвчето със жълтите очи. Само не намерих снимка на четвъртата дъска.
    Прикачени картинки Прикачени картинки
    Последно редактиран от Чичка ; 23-01-09 в 09:12 Причина: снимки

Място
    Стара Загора
    Публикации
    993
    Точки (при гласуване)
    9

За съжаление както писаха повечето колеги тук в България полиция няма!!!Искрено съжалявам "Чичка" за открадното му имущество но да не забравяме ,че живеем в една мафиотска държава където сами трябва да си решаваме проблемите.
    На един колега състудент му откраднаха колата в софия,след като се обади в полицията и запозна "органите на власта" с проблема си,точно след 10-ти на минути му се обадиха на мобилния за откуп,от къде имаха телефона?????
    За това само плитко заравяне оправя крадците,даже и да ги хванат на същият ден биват пускани.
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

Място
    Земя
    Публикации
    5,960
    Точки (при гласуване)
    0

Цитат Мнение на Юли Преглед на публикациите
    ако искате можем да решим този казус , тоест може да ги хванем тези крадци , хаиде да им направим капан поне да им се одбием аз съм готов
    И аз това си помислих. Не е никак лоша идея.

Замесените са ясни, за шише ракия си намерете някой местен да го разпитате

Място
    Севлиево
    Публикации
    5,015
    Точки (при гласуване)
    18

Ужасна случка, жалко за което, и аз бих подивял ако това случи на мен. Аз никога не бих си зарязал колата със ските така, винаги ще съм на тръни, да дори да е зад прозореца на заведението срещу мен.

А полицията какво да направи, та тя е безпомощна и дълги години я гласяха докадо дойде на това дередже, не ги оправдавам но е съвсем логична ситуация. Влез в една сграда на РПУ и ще видиш че там времето е спряло, дори върви назад. Старите бюра и пишещите машини, ако има компютър и принтер е цяла революция и най-вероятно е на някой от служителите.
    Голяма част от полицаите и грам нямат културата и интелекта нужни за такъв служител ... просто не ми се говори на тази тема.
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06

Място
    Kарлово
    Публикации
    1,091
    Точки (при гласуване)
    10

Жалко за burton-а....Никога не съм мислил ,че някои ще тръгне да краде ски и сноубордове....аз моя го държа в колата.....Дано се намерят.

Публикации
    188
    Точки (при гласуване)
    9

Преди няколко години "лежах" за известно време в рпу то на Боровец.Всъщност работех там(на Боровец),по стечения на обстоятелствата свързани с моята работа се озовах на топло.Та полицаите там са.......майко мила,то бива наглост и лакомия за пари ама като там няма.С тея заплатки всъщност е разбираемо де.Та по темата:няма да разкрият нищо защото......са.......нещо като конбина,с кого?Лошите естественоЗа думите си естествено нямам никакви(документални) доказателства,така че споко на полицаите работещи там,само споделям преживяното

Място
    годеч
    Публикации
    1,305
    Точки (при гласуване)
    9

Извинявам се за спама но не мога да се въздаржа и аз да не разкажа за нашата полиция .На приятел му краднат от камиона акомулаторите два на брои и тои се оплаква на полициятаа те му казват,а ти защо не си вързал едно кученце там да лаеебаси отговорът
    0885 297985 -РАДО

Публикации
    15
    Точки (при гласуване)
    0

Там камери нема!(общински)

Място
    София, El Marcone
    Публикации
    529
    Точки (при гласуване)
    8

По подразбиране От: ВНИМАВАЙТЕ в Самоков и Боровец!

Колеги, дали случайно някой знае как да постъпя след като е минало толкова време..... искам да подам молба или жалба, за да разбера дали се работи въобще по случая или не, но не знам към коя институция да се обърна.

Място
    Бургас
    Публикации
    7,221
    Блог Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    33

По подразбиране От: ВНИМАВАЙТЕ в Самоков и Боровец!

Предполагам, към прокуратурата... Обикновено ефектът е по-добър.
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

Страница 2 от 2 ПървиПърви 12

Сходни теми

1. Отговори: 15
    Последно мнение: 19-01-09, 06:02
  2. Искъра - Боровец 500 кила летят
    От kmeta във форум Пътешествия и разходки с АТВ (завършени)
    Отговори: 0
    Последно мнение: 17-11-08, 12:35
  3. Търся тракове около Боровец
    От kmeta във форум Точки с описания
    Отговори: 3
    Последно мнение: 19-09-08, 23:19
  4. Отговори: 8
    Последно мнение: 21-06-07, 10:07

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове