Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Патрони с кух връх (Hollow-point)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    http://www.rathcoombe.net/sci-tech/b...s/methods.html

    Айде като новобранец на ловец да те черпя един линк с това кое колко дупчи,може да ви свьрши работа там за разни свини
    Да ти призная честно почваш да ме плашиш..Намали малко темпото....Виж каква прекрасна работа си имаш../завиждам ти благородно/ Какво може да ти се случи..най-много грота да те удари по главата С тези железа е друго...Ходи по често на стрелбището и "пуцай" колкото ти душа иска...Подготви се за "мечка" ...ама да знаеш , че повечето случаи изкача "мече" И ако можеш да избегнеш хващането на грипа или приклада ...вече си победител...С най-добри чувства
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

    Коментар


    • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      http://www.rathcoombe.net/sci-tech/b...s/methods.html

      Айде като новобранец на ловец да те черпя един линк с това кое колко дупчи,може да ви свьрши работа там за разни свини
      Аз тези работи в годините назад пък и сега ги виждам на живо, не че не е полезен линка, но съм си подбрал каквото ми трябва според оръжията и животните та рядко ми се налагат повторения.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

        Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
        Да ти призная честно почваш да ме плашиш..Намали малко темпото....
        Аз почвам от нулата и става с четене,не е като да трябва да подменям старите с нови.Чета малко,избирам и после каквото такова,я мечка я камиларя.Чудех се просто защо едните незаконни,а другите ДА след като на финала както се вижда е все тая,определен тип патрони се отварят като кухарките.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Аз почвам от нулата и става с четене,не е като да трябва да подменям старите с нови.Чета малко,избирам и после каквото такова,я мечка я камиларя.Чудех се просто защо едните незаконни,а другите ДА след като на финала както се вижда е все тая,определен тип патрони се отварят като кухарките.
          Това отваряне при пушечените високоскоростни SP куршуми не се получава при пистолетните такива.

          Коментар


          • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Pistol_JSP-300x112.png
Прегледи:1
Размер:65.5 КБ
ID:5543468
            Jacketed Soft Point (JSP)

            Exposed-lead soft point initiates reliable expansion and provides deeper penetration than hollow point bullets. A precisely engineered copper jacket and swaged lead core provide the necessary concentricity and balance for optimum accuracy.

            Е такива някакви тьрсих ма осьзнах,че за сега поне имам за среден размер обсада.Отварят до някьде,ПМЦ мека глава.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

              Реалността е малко по-различна...
              Една снимка от личният архив...Рево-то е с 4" цев. Това са .357, от .38спец soft point Нито един не показва признаци на експанзия. Нямат необходимата скорост. JHP са друга бира.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:004430521-big.jpg
Прегледи:1
Размер:84.8 КБ
ID:5544479
              Exposed-lead soft point initiates reliable expansion and provides deeper penetration than hollow point bullets. A precisely engineered copper jacket and swaged lead core provide the necessary concentricity and balance for optimum accuracy.

              Е такива някакви тьрсих ма осьзнах,че за сега поне имам за среден размер обсада.Отварят до някьде,ПМЦ мека глава.
              [/QUOTE]

              Коментар


              • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

                Мек ти е……….желатина

                Мани майтапа,така ги рекламират и гледам ги мачкат ма в какво и по какво точно стрелят не сьм се заглеждал защото при нас всичко е разрешено и няма смисьл да залагам на меко врьхче при положение,че има кухо такова.Е имам някакви 20 ли бяха 50 ли за карабината и снайпера та ако вземе да мине стрьвница по центьра да сьм готов ма за кьсото не сьм купувал от тия и като гледам след тоя желатин няма и да купувам.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Мек ти е……….желатина

                  Мани майтапа,така ги рекламират и гледам ги мачкат ма в какво и по какво точно стрелят не сьм се заглеждал защото при нас всичко е разрешено и няма смисьл да залагам на меко врьхче при положение,че има кухо такова.Е имам някакви 20 ли бяха 50 ли за карабината и снайпера та ако вземе да мине стрьвница по центьра да сьм готов ма за кьсото не сьм купувал от тия и като гледам след тоя желатин няма и да купувам.
                  За карабината спокойно може да ползваш SP. Аз лично даже ги предпочитам пред HP, които често нямат добро проникване.
                  За пищофите обаче, HP e за предпочитане.

                  Коментар


                  • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

                    По куфарче сьм си взел е така как си го написал,днес даже мисля да заведа жената на стрелбичето да друсне цица с новата карабина,а и фенера който ми препорьча да го видим дьржи ли на бой.Ще пробвам по един патрон от всучките макар,че ще ги папка с кеф.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

                      Случайно попаднах на една новост - http://www.recoilweb.com/liberty-amm...ook-37003.html

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Liberty1.jpg
Прегледи:1
Размер:165.5 КБ
ID:5550008
                      50 грейнови 9х19 със скорост 2000фута. Предполагам самият куршум е от някаква лека сплав и ще има зверска експанзия, но за сметка на плитко проникване.

                      Коментар


                      • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

                        Много добре изглежат и статията ми хареса. Само нещо не мога да си пречупя мисленето и да вкарам 50гр в моите пистолети. Под 147 гр за 9х19 нещо не ми харесват.
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

                          Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                          Много добре изглежат и статията ми хареса. Само нещо не мога да си пречупя мисленето и да вкарам 50гр в моите пистолети. Под 147 гр за 9х19 нещо не ми харесват.
                          Аз също не харесвам леките боеприпаси. С изключение на 125гр. .357магнум

                          Коментар


                          • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

                            Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                            Да ти призная честно почваш да ме плашиш..Намали малко темпото....Виж каква прекрасна работа си имаш../завиждам ти благородно
                            Явно се готви да води керван в Аденския залив
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              [ATTACH=CONFIG]655238[/ATTACH]

                              [ATTACH=CONFIG]655240[/ATTACH]

                              [ATTACH=CONFIG]655241[/ATTACH]

                              Питанка,че заспа темата - това незаконно ли е в БГто?Кое е за предпочитане - да спре в задника му или малко след него или да надупча 3 апартамента и да спре в колата вьн на паркинга ако трещя с нормален?

                              Това кухарка ли се води?
                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              [ATTACH=CONFIG]655245[/ATTACH]

                              [ATTACH=CONFIG]655247[/ATTACH]

                              Тия законни ли са?
                              Босе, законни са и тези, и ред още дето ги показваш нататък. Но да ти кажа - съвсем не в смисъла който ти разбираш! Тук, изобщо понятието“охрана с дълго оръжие“ (еле па нарезно) не е дефинирано. Всичкото това тук са ловни муниции.
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Патрони с кух връх (Hollow-point)



                                И от тия взех 100,е така да има.Дюти амунишьн - полицаи,снайперисти,СУАТ и кой там още ги ползвали.На кутията си пише за какво са мислени и за какво са разработени.Уинчестера ПДХ пьк направо си му пише Спри Опасността,чисто пазителски патрон или поне за такьв го продават,не че няма да срьга свиня на 300 метра,но не се води ловен.
                                Аз те разбирам прекрасно,но тук никой не ни дели на баровци и апартаментчета,ония с нивата може да пуца сьс сьщото с каквото и аз в коридорчето,а че трудно правя крьгом никой не го мисли,патроните и те така,338 да имам и с такова става.Като казах 338 да знаеш какво Сако изтьрвах за 2500 в тоя калибьр..............мааааани,прекрасен бодигард


                                Каква е разликата с какво се отбранявам ако идва да ме кьлца?Имам 22,38,357Маг,45ти и .308,следващ за тренировки 9мм,а за прецизна пушка 338 или поне това е идеята,тьрся 20 Калашникоид ма няма.Кой му дреме колко ми е дьлга цевта и с какьв калибьр се отбранявам,какво значение има освен ако не слагаме в графата Опасно за сьседа?


                                Не схващам и логиката единия да е чисто боен и да става,а другия леко кухарка и НЕ,патрони са това,ако не ги стреляш ти подпират матрака на спалнята,потрябва ли ми го искам вьзможно най-зьл.



                                Как да е де,аз логика тьрся..............стискай палци,утре отивам на орьжейното шоу вьв ВейГьз,3 дни кеф,дано не ми се наложи да карам на обратно,че в самолета няма как да товаря,там не даватпатрони да товаря.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X