Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някои пробвал ли е тези гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някои пробвал ли е тези гуми

    Здравеите интересува ме тези гуми някои да ли ги е тествал на издражливост ,като шарка са като на федима ..http://www.4x4.mine-tyres.info/
    Land rover 2.5 tdi
    0884035413

  • #2
    До: Някои пробвал ли е тези гуми

    INSA TURBO са

    ако ползваш търсачката, ще намериш отговорите, вместо да чакаш някой да ги напише пак
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      До: Някои пробвал ли е тези гуми

      Първоначално публикуван от jorotk Преглед на мнение
      Здравеите интересува ме тези гуми някои да ли ги е тествал на издражливост ,като шарка са като на федима ..http://www.4x4.mine-tyres.info/
      Аз карам с такива гуми шарка сахара и съм доволен!На сняг се чистят много добре ,а на кал-там им е силата!Вземай смело!
      Който мисли за последствията, не може да бъде храбър!
      Nissan Terano 2 2.7TDI 2001г. Дълга база

      Коментар


      • #4
        До: Някои пробвал ли е тези гуми

        Аз съм с Кобри и съм доволен.Следващите ще са Каймани.Още по-доволен.На теб за какво са ти?
        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

        Коментар


        • #5
          До: Някои пробвал ли е тези гуми

          Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
          ... Следващите ще са Каймани ...
          Ако си използваш колата не само за разходки - недей! Каймани - само за кал. На асфалт са ужасни.
          По руски източници на регенерати с тази шарка съм срещал препоръки да не се карат с повече от 60-70 км/ч.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            До: Някои пробвал ли е тези гуми

            Хобито ми е да ходя на риболов, на трудно достапните язовири и ще ми трябва нещо сериозно за кал .
            Land rover 2.5 tdi
            0884035413

            Коментар


            • #7
              До: Някои пробвал ли е тези гуми

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              ...По руски източници на регенерати с тази шарка съм срещал препоръки да не се карат с повече от 60-70 км/ч.
              Insa turbo са испански и доста разпространени в Европа. Освен това гумите си имат фабрична индикация за скоростен и товарен индекс, за съотношение на експлоатация (off и on road), фабрична гаранция, DOT и пр...
              Insa turbo е огромна организация за производство и франчайз и поради това "руските източници за регенерат" звучат на този фон малко несериозно...
              Когато се събереш с непознати да играеш покер, първо се огледай кой е жертвата! Ако не я видиш ... значи си ти ...

              Коментар


              • #8
                До: Някои пробвал ли е тези гуми

                Вече ,и аз съм горд собственик на тези гуми . И по точно инса турбо (special track). Много добре се справят на кафеви почви , също така и на чернозем , песачливи .Остана да ги тествам на глинести и ,ако съм също така толкова доволен ,ще са супер . Големи благодарности на Влади за гумите, вършат чудесна работа. Очаквам отзиви за този модел.
                Последно редактирано от jorotk; 30-01-09, 20:49.
                Land rover 2.5 tdi
                0884035413

                Коментар


                • #9
                  До: Някои пробвал ли е тези гуми

                  Първоначално публикуван от jorotk Преглед на мнение
                  Вече ,и аз съм горд собственик на тези гуми . И по точно инса турбо (special track). Много добре се справят на кафеви почви , също така и на чернозем , песачливи .Остана да ги тествам на глинести и ,ако съм също така толкова доволен ,ще са супер . Големи благодарности на Влади за гумите, вършат чудесна работа. Очаквам отзиви за този модел.
                  Най доброто на ниска цена.Не ги карай на сухо,имам предвид сух черен път,за всичко останало са без проблем.
                  [url]www.4x4varna.com[/url]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Някои пробвал ли е тези гуми

                    Първоначално публикуван от goro01 Преглед на мнение
                    ... "руските източници за регенерат" звучат на този фон малко несериозно...
                    Е, аз си падам по "несериозните" източници, които не само четат брошури на производителя, ами имат и представа от практиката.

                    В тази връзка, ето още една малко несериозна картинка, илюстрираща едно от нещата, които могат да се случат с регенерат, без значение дали ще е от испански, португалски или италиански произход ...

                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Някои пробвал ли е тези гуми

                      Дъно, това не стане със моите гуми.
                      Land rover 2.5 tdi
                      0884035413

                      Коментар


                      • #12
                        До: Някои пробвал ли е тези гуми

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Е, аз си падам по "несериозните" източници, които не само четат брошури на производителя, ами имат и представа от практиката.
                        В тази връзка, ето още една малко несериозна картинка, илюстрираща едно от нещата, които могат да се случат с регенерат ...
                        Подобни ефекти не се ли случват "в практиката" и с гуми които не са регенерат?
                        Когато се събереш с непознати да играеш покер, първо се огледай кой е жертвата! Ако не я видиш ... значи си ти ...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Някои пробвал ли е тези гуми

                          Първоначално публикуван от goro01 Преглед на мнение
                          Подобни ефекти не се ли случват "в практиката" и с гуми които не са регенерат?

                          Точно този ефект с нормални гуми - не регенерат никога не може да се случи. Не си купувайтe регенерат, излиза по-скъпо!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Някои пробвал ли е тези гуми

                            Дадения премер не е много точен. Този проблем ще се получи с всички гуми, който са спукани, намушкани, ударени или са карани с ниско налягане без бедлоци. От написаното не си мислете, че съм защитник на регенерата. Просто по-ефтин и в по-голямо разнообразие като шарки и размери ще ви е трудно да намерите.
                            LZ1VMH

                            Коментар


                            • #15
                              До: Някои пробвал ли е тези гуми

                              Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                              Дадения премер не е много точен. Този проблем ще се получи с всички гуми, който са спукани, намушкани, ударени или са карани с ниско налягане без бедлоци. От написаното не си мислете, че съм защитник на регенерата. Просто по-ефтин и в по-голямо разнообразие като шарки и размери ще ви е трудно да намерите.
                              Какво представляват тия бедлоци

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X