Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Психично болни могат да си купуват пушки

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Психично болни могат да си купуват пушки

    Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
    начи освен че бием командоси като маче у дирек + от 15-20 метра немаме пропуск с пистолет + па и сме корави до последна капка кръв = българи.
    Верно е братле!Само се мъчат да ни изпедерасчат по европейски и американски.Ама си имаме и вътрешни помощници....както винаги.
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #47
      От: Психично болни могат да си купуват пушки

      аз съм стрелял малко по стрелбища....ма 20 метра не е ли бая далече за пистолет с такава групираност по 3???

      Коментар


      • #48
        От: Психично болни могат да си купуват пушки

        Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
        аз съм стрелял малко по стрелбища....ма 20 метра не е ли бая далече за пистолет с такава групираност по 3???
        С 22лр на 20м. можеш да рисуваш. Това ако си го умееш де. Не е за подценяване в никакъв случай.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #49
          От: Психично болни могат да си купуват пушки

          Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
          Верно е братле!Само се мъчат да ни изпедерасчат по европейски и американски.Ама си имаме и вътрешни помощници....както винаги.
          Тебе тия американци нещо много те мъчат. И за това ли са ти виновни? Не ми отговаряй, дишай дълбоко.
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #50
            От: Психично болни могат да си купуват пушки

            Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
            аз съм стрелял малко по стрелбища....ма 20 метра не е ли бая далече за пистолет с такава групираност по 3???
            С моето Марго слагаме разстоянието по две и ти правя каквато искаш група . 25 метра си беше стандартна дистанция за стрелба с пистолет аз и сега на толкова си стрелям .
            Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
            Мога да ти го обясня,ако ме изтърпиш.....Има закрита руптура на коремен орган(черен дроб и/или далак).Става, ходи,органа/ите са богато кръвоснабдени и изведнъж изливат 1500-2000 мл кръв в свободната коремна кухина.Получава хиповолемичен шок(ниско кръвно,кръвозагуба) и и изгорява кинескопа.Остава чудото за минувачите и медиите.
            Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
            П.П.Гребеца е закачен от силно дефрагментуируем проектил(22LR) и по същество експанзивен, в гръдния кош.Там на много малко място има много жизненоважни структури и големи магистрални кръвоносни съдове от малкия и големия кръг на кръвообръщение.Моята хипотеза е ,че гребеца(който според мен е невинен и трябва да му се отдаде нужната почит и адмирации)първоначално е почувствал леко парване и болка,рефлективно е и реагирал на огъня.После е почнал да налива кръв на място дето тя не върши работа(я в перикардна торбичка,я между двата дроба,я между гръдна клетка и дроб),я е уцелена Аортата или пък самото Сърце.....издъхва ...от кръвозагуба.Жалко би било ако е от травматичен пневмоторакс,щото ако е имало медик е щял да го спаси.
            При огнестрелна рана май всичко е до късмет . На времето Киро Японеца го отнесоха с 22lr в малкия мозък на теория трябваше да е умрял за части от секундата ама оцеля извадиха му от главата 5 - 6 парчета от проектила и още си е жив .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #51
              От: Психично болни могат да си купуват пушки

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              С моето Марго слагаме разстоянието по две и ти правя каквато искаш група . 25 метра си беше стандартна дистанция за стрелба с пистолет аз и сега на толкова си стрелям . При огнестрелна рана май всичко е до късмет . На времето Киро Японеца го отнесоха с 22lr в малкия мозък на теория трябваше да е умрял за части от секундата ама оцеля извадиха му от главата 5 - 6 парчета от проектила и още си е жив .
              С лека поправка- пак 22 но не lr a short.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • #52
                От: Психично болни могат да си купуват пушки

                Значи вьпреки всичко сьм уцелил темата без да искам - не трябва да си много в час / да се чете психично изтряскьл / за да стреляш някой в гьрба.


                Малко спекулация - виждат го,че минава наблизо,видели са го и преди това и никой не го е последвал за да види кьде и защо отива там?Свидетели няма,участници живи няма,жалко за гребеца.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #53
                  От: Психично болни могат да си купуват пушки

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Значи вьпреки всичко сьм уцелил темата без да искам - не трябва да си много в час / да се чете психично изтряскьл / за да стреляш някой в гьрба.


                  Малко спекулация - виждат го,че минава наблизо,видели са го и преди това и никой не го е последвал за да види кьде и защо отива там?Свидетели няма,участници живи няма,жалко за гребеца.
                  На всичко отгоре Ловно Рибарското Дружество излезе с декларация,че инцидента нямал нищо с лова и че бил станал до пусията сякаш единия от участниците не е вписан в бележката и не е бил и той на лов.Ама като не може да стане горкия и да обясни.....другите пишат декларации.Пушката му била оставена на 25-30 метра(къв е тоя ловец дето си зарязва пушката) от мястото на свадата.
                  МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Психично болни могат да си купуват пушки

                    Няма лошо,инцидент е,няма за какво да страдат хиляди други свястни ловци заради един изчаткал дядка.
                    Декларацията обаче е готина,можеха да пишат,че единия е бил за гьби,а другия за риба,но можеше просто да се напише,че нападателя е бил в нетрезво сьстояние.

                    Кьде е трьгнал за гьби пиян обаче.............черен хумор,не ме банвайте.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #55
                      Re: Психично болни могат да си купуват пушки

                      Гребеца е бил с 0.4 другия с 0.7 - който търси намира.
                      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Психично болни могат да си купуват пушки

                        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                        С лека поправка- пак 22 но не lr a short.
                        Такива патрони намират ли се още ? Аз не съм ги виждал отдавна . Преди десетина години го спряха тоя калибър в бързата стрелба и уеднаквиха всички стрелкови дисциплини в спортната стрелба да се стрелят с 22lr .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #57
                          От: Психично болни могат да си купуват пушки

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Такива патрони намират ли се още ? Аз не съм ги виждал отдавна . Преди десетина години го спряха тоя калибър в бързата стрелба и уеднаквиха всички стрелкови дисциплини в спортната стрелба да се стрелят с 22lr .
                          Намирва се. Хеле пък тогава за когато става дума-под път и над път.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • #58
                            От: Психично болни могат да си купуват пушки

                            Не е 22,а 6.35. ЧЗ е бил пистолета на пенсионирания военен.Застрелял е Пепи от 6,не от 20 метра - в гръб.Без никакъв спор и скандал с него.Било е много тихо и ако е имало кавга,е щяло да се чуе.Кютук пиян,изперкалият е отишъл с явно намерение да убива - изненадал е Пепи и е стрелял в гръб! П.Божилов имаше много красив S&W,копие на армейски колт,с бели чирени.Извадил го е и е направил това,което всеки би направил на негово място.Изключително коректен и истински мъжкар във ВСЯКО отношение! Бог да го прости!

                            ПП Моля темата да се заключи,за да не се пишат повече простотии от хора,дето...просто им се пише.
                            Или направете нова тема,например "Трябва ли на бивши военни и полицаи да им се дава пожизнено разрешително,без психо тестове?"
                            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                            Най-добрият ром е студеният ром!
                            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X