Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Схеми и ремонтна документация за Теракан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Схеми и ремонтна документация за Теракан

    Колеги някой ще ме насочи ли как да се сдобия с техническа документация за Теракан, от АУТО ДАТА не мага да изтръгна чертежи на възли и детайли и съответно не мога да си правя колата.
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

  • #2
    До: Схеми и ремонтна документация за Теракан

    http://www.hyundai-autoclub.ru/terracan/


    тУКА гледа ли, може да намериш полезни неща.

    Иначе виж в клубовете на руснаците - аз например стигнах до и си свалих сервизната програма HEPS за Галопер ровейки се там.
    Пусни една търсачка за Теракан с настройки на руски и ще видиш че ще ти излязат маса клубове и ровиш, ако тук не намираш Руснаците са царе, вервай ми....
    Виж ако имаш проблем с езика, вече наистина имаш проблем с поддръжката. Просто за която и да е марка, а дали да не кажа за каквото и да е, няма друг език на който да намериш по-изчерпаелна информация, говоря не за ръководство кое копче за какво е на каквото е свикнал западняка а за книги-ръководства от типа "направи си сам" при това съвършено безплатни в нета.
    Не напразно наши списания директно копират цели раздели оттам за архитектура например...
    Въпрос на народопсихология.
    Ако не - ходи в сервиза, но е по-скъпо, а и не навсякъде имаш гаранция че са в час...
    Galoper Exceed V6 3.0 1998 къса база

    Коментар


    • #3
      До: Схеми и ремонтна документация за Теракан

      Голямо Браво за колегата мн.полезна информация
      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

      Коментар


      • #4
        До: Схеми и ремонтна документация за Теракан

        Благодаря ти за помоща, аз иначе се рових с търсачката но не бях сложил настройки за руски, а иначе проблеми с Руския нямам. Ехааа, току що отворих сайта ти и вече свалям всичко там, ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ!!!!
        Последно редактирано от zoro-1; 20-01-09, 20:20.
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар


        • #5
          До: Схеми и ремонтна документация за Теракан

          Здравей, колега, и аз се сблъсках с проблеми по електриката на Теракан-2005г. Ако имаш възможност- помагай. Необходими са ми ел. схеми по колата, пък може и другите, знае ли човек в какви води ще нагази. Предварително Благодаря!!!

          Коментар


          • #6
            До: Схеми и ремонтна документация за Теракан

            Първоначално публикуван от topa Преглед на мнение
            Здравей, колега, и аз се сблъсках с проблеми по електриката на Теракан-2005г. Ако имаш възможност- помагай. Необходими са ми ел. схеми по колата, пък може и другите, знае ли човек в какви води ще нагази. Предварително Благодаря!!!
            В пост 2 има сайт, там ще намерите ел.схеми за въпросното возило
            Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

            Коментар


            • #7
              До: Схеми и ремонтна документация за Теракан

              Виж това дали ще ти свърши работа
              Прикачени файлове
              GW Steed5

              Коментар


              • #8
                До: Схеми и ремонтна документация за Теракан

                Търсих инфо за джантите на теракана и не можах да намеря разстоянието м/у болтовете. Срещнах и различни варианти 15"/J? и 16"/J7. Също така ЕТ?. Питах и в хюндай но не можаха да ми кажат. Ако някой има инфо нека да пише.

                Коментар


                • #9
                  До: Схеми и ремонтна документация за Теракан

                  Първоначално публикуван от lightingbird Преглед на мнение
                  Търсих инфо за джантите на теракана и не можах да намеря разстоянието м/у болтовете. Срещнах и различни варианти 15"/J? и 16"/J7. Също така ЕТ?. Питах и в хюндай но не можаха да ми кажат. Ако някой има инфо нека да пише.
                  Виж тук:
                  http://hyundai.auto.ru/forums/template.php?page=5
                  יעבור
                  «И това ще мине»

                  Коментар


                  • #10
                    До: Схеми и ремонтна документация за Теракан

                    Благодаря на колегите за инфото. Свърши работа!!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Схеми и ремонтна документация за Теракан

                      За да бъда полезен на търсещите хора ето един линк за тех. документация за Теракан: http://doc.hyundai-autoclub.ru/terracan/

                      Коментар


                      • #12
                        До: Схеми и ремонтна документация за Теракан

                        Оказва се , че Теракан- ът който е с двигател 163 к.с. е с горивна и впъскваща система БОШ, докато този който е 150 к.с. е с ДЕЛФИ. Ако разбера и други разлики ще съобщя тук.
                        GW Steed5

                        Коментар


                        • #13
                          От: Схеми и ремонтна документация за Теракан

                          Може да дотрябва на някого
                          Осветление по теракана ватове на крушки и тип на гнездата
                          https://my.pcloud.com/publink/show?c...hA8JxwJ8Dobpy7

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X