Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бъгито на Кольо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бъгито на Кольо

    благодаря колега аз за това и питам да сведа проба грешката до минимум и като гледам май ще е с 4 скорости а не с 5 то си зависи и какво ще се намери и по моргите де

    Коментар


    • До: Бъгито на Кольо

      колега ди къде стигна с преправянето на предницата пусни снимки да видиме

      Коментар


      • До: Бъгито на Кольо

        Нищо не съм пипнал, няма време. А и стругаря ми е в София, та няма кой да остърже втулките за сайлент блоковете. Иначе материалите са налице, и се замислям дали пак да не го докарам в града, та да работя след работа. Маршрута вече го знам
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • До: Бъгито на Кольо

          Май си на път да изкараш до края на сезона като мен

          Коментар


          • До: Бъгито на Кольо

            Имам три забележки по конструкцията на бъгито:

            1. Картечницата да се премести отдясно.

            2. Водачът да си сложи каска!

            3. Обърни обратно седалките и кормилото и си го карай като койбайна със задни управляеми...

            Коментар


            • До: Бъгито на Кольо

              а то това калега май ще ти стане любимия маршрут може и някоя нова пътека да откриеш
              то стана нещо като 2 в 1 хем забавление докато си го разкарваш на сам на там хем и работа си вършиш по него

              Коментар


              • До: Бъгито на Кольо

                Само за разведряване на темата , За стимул !
                http://vids.myspace.com/index.cfm?fu...d-76f9d81e2017

                тия просто не ги слуша главата !
                Последно редактирано от bgbul; 05-06-09, 12:03.

                Коментар


                • До: Бъгито на Кольо

                  Супер яко.. тази година очакваме и Кольо да се появи на това състезание
                  OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                  Коментар


                  • До: Бъгито на Кольо

                    Те тези са с по над 1000 к.с. двигатели. А аз съм с 63
                    Но пак ще се явим с Данчо-на шуменското състезание, след края, идва часът на мераклиите. Та до Декември ще тренираме
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • До: Бъгито на Кольо

                      на албена нямали да доидете

                      Коментар


                      • До: Бъгито на Кольо

                        Първоначално публикуван от dgerito Преглед на мнение
                        на албена нямали да доидете
                        Няма. Даже и не знам какво има в Албена, и кога е. Ще погледна календара-ако е отразено там, може и да дойдем да позяпаме.
                        А нашите бъгита са правени единствено за собствено удоволствие, и чесане на краста. Като ходихме в Калипетрово видяхме колко сме далеч от истинските бъгита. Но-колкото-толкова, на мен ми е кеф.

                        Упс, сега видях, че е било днес...
                        Последно редактирано от Кольо; 07-06-09, 20:47.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • До: Бъгито на Кольо

                          Кольо гумите 13 или 14 ки са какъв размер регенерат ли са много ме запали с тия гуми човече ровя на всякъде от 15 нагоре има колкото щеш даи някаква цена.

                          Коментар


                          • До: Бъгито на Кольо

                            Гумите са 13 цола. Регенерат. 63 лв бройката.
                            Ето и магазина в София: http://malatesta-magazin.hit.bg/
                            Цъкаш върху "джипови гуми" и гледай и се кефи!


                            Иначе аз най-накрая се наканих да започна преправянето на предницата.В петък след работа отидохме да покараме за последно със старата предница, и в събота започнах разкостването.
                            Свалих педали, кормило, всичко което пречи, и свалих моста от Шкодата.



                            Орязах излишните железа:



                            И бъгито придоби вид, като го видиш да плачеш



                            Но скоро започнах да му слагам новите материали:



                            И засега е в този вид:



                            Следващата седмица трябва да сглобя носачите и да видя на кое място точно ще се захванат амортисьорите. Надявам се другата неделя вечерта бъгито да е на гуми, но ще видим, очертава ми се и доста друга работа...

                            Пък започнаха да ми се въртят разни мисли из главата за "оползотворяване" на голфа на брат ми, но засега е все още на етап "щура идея"
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • До: Бъгито на Кольо

                              Знаеш ли кое е най лошото аз съм на 14ки голфови обърнати а такива не намирам никъде ако някъде попаднеш на 14ки рошави свиркай.Иначе като гледам ТРУДНО се нави да го преправиш ,ще следя всичко че това и мен ме чака.

                              Коментар


                              • До: Бъгито на Кольо

                                Не съм срещал някъде 14 цола "рошави".
                                Но преди да попадна на гумите с които съм в момента ми дойде наум идеята да взема някакви зимни, с възможно най-рядък грайфер, и да изрежа "квадратчетата" по протектора през едно. Не е най-доброто, но би свършило работа.
                                Та ако не намериш оригинални за кал, пробвай. Но по-добре сложи едни 15 цолови джанти, а там вече избора на гуми е повече от голям.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X