Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Авария с Рокито

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Звънни тук и питай, обикновено има по около 15 модела джипки на части но за твойта не съм сигурен.
    0888730321
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

    Коментар


    • #17
      Двигател TOYOTA 3Y
      Монтира се на:
      1983 - 1987 Crown 2000
      1983 - 1988 Space Cruiser 2000
      1983 - 1989 Hiace 2000

      Я потърси по моргите.

      Коментар


      • #18
        инфото ми е малко старичко, сори за което, но все пак - преди около 3 години видях в нещо като морга едно роки, 2.0 мотор със все още всичко по него. намираше се на около 20 км. след перник по пътя за ...а сега де, абе там дето на времето имаше някакъв огромен комбинат. ако знаеш някой от региона , може да се поразходи, нищо чудно още да си е там, знае ли човек, чудеса понякога стават.
        Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
        http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
        http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

        Коментар


        • #19
          Радомир. Червена могила. Там от глад прекараха през "Стомана" вече и арматурното желязо от стените на бившите заводи. И земята никой не оре, щот нищо не ражда па няма и кой ...
          Джунглата влезе, както би казал Кали ...

          Коментар


          • #20
            Опитай на този GSM-0878221622.Човекът е в Петрич,но внася Дайхацу
            VENI-VIDI-VICI!

            Коментар


            • #21
              Жалко за "Рокито",но ще го оправиш.По важното е че ламарина "кръв"не пуска! Може да се окажат верни опасенията за "ОСТАТЪЧНИ НАПРЕЖЕНИЯ" във вала ,но най много харесвам принципа ,че -"пробите не се броят -важен е само РЕЗУЛТАТА".Видях, че ти пожелават да бъдеш като-ГАИ ЮЛЙЙ ЦЕЗАР-"отидох,видях,победих !" УСПЕХ!

              Коментар


              • #22
                Мерси на всички които се отзоваха с инфо. С радост искам да споделя, че всички чаркули- нови новенички са комплектовани при майсторите и в края на другата седмица ако е рекъл господ ще го пускаме "на вода". Да ви кажа и колко ми струва ремонта. Общо за двигателя- 1800 лв приблизително(включва нови бутала,сегменти, основни и биелни лагери, комплект изпускателни клапани, бензинова помпа, пълен комплект гарнитури, 1 бр. мотовилка втора употреба която Елит Авто ми намериха от гръцка автоморга-господ здраве да им дава, шлайф на колянов вал, шлайф на блока, шлайф и общ ремонт глава+клапани,както и труда на майсторите). Нови гуми Гудиър Вранглер МТ 1320-5 бр., подготовка и боядисване-300, скоростна кутия- 300, акумулатор Бош силвър-100 лв,окачване и ремонт преден диференциал-300, самата джипка- 1500, ролбари, халогени и други аксесоари-350лв. Общо около 6000 лв.
                В последствие сигурно ще изскокнат още неща, но в общи линии това ще е. Скоро ще пусна снимки на преобразения звяр Роки, който има щастието да живее втори живот.
                Митко

                Коментар


                • #23
                  Браво, това се казва ентусиазъм, а цената не е висока с оглед на това че си сервизирал всички агрегати и няма да имаш дъъълго време грижи с тях(дано) 6000 лв. е идеално за така ремонтирано 4х4.
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от KickBull
                    1 бр. мотовилка втора употреба...
                    Тук един пак може да ме наругае... Ама аз да попитам - премериха ли я дали е със същото тегло като другите? Иначе после вибраций...

                    Коментар


                    • #25
                      премериха я
                      Митко

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X