Обява

Свий
Няма добавени обяви.

спирачен апарат фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • спирачен апарат фронтера

    от каде да си закупя ремонтен комплект за преден спирачен апарат за фронтера 95 2000i .Предварително ви благодаря.

  • #2
    До: спирачен апарат фронтера

    По добре търси цял апарат втора употреба.Раздвижи го,смажи го и го слагаи.Със смяна на гумички ще имаш повече ядове.Успех
    Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

    Коментар


    • #3
      До: спирачен апарат фронтера

      Ами много много такива комплекти не се предлагат!Но ако искаш званни в евро 07 и ги питаи!Както и на Козлодуи от "М. Луиза" към "Раковска" има голям магазин но забравих фирмата коя беше но е 1 или 2 и там имат много неща за фронтера!
      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
      LZ1NES

      Коментар


      • #4
        До: спирачен апарат фронтера

        Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
        По добре търси цял апарат втора употреба.Раздвижи го,смажи го и го слагаи.Със смяна на гумички ще имаш повече ядове.Успех
        Той човека си има апарат втора употреба. Колега aldari виж тази тема:
        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...EC%E8%F7%EA%E8

        Коментар


        • #5
          До: спирачен апарат фронтера

          Преди време и аз имах същия проблем - намерих го от Пловдив от един сервиз. Пращам снимки как изглежда - казаха ми, че е за Нисан Патрул, но ми пасна 1:1 за Фронтерата.

          Вносител - ЕТ ЦЪКИ
          Прикачени файлове
          Степента на уважение е правопропорционална на калибъра на цевта и обратнопропорционална на разстоянието от нея.

          Коментар


          • #6
            До: спирачен апарат фронтера

            Download.bg->search->"ЕТ ЦЪКИ" =

            Цъки - Лиляна Христова ЕТ
            Търговия с авточасти. Изключителен представител на FRENKIT S.L.L. и SEINSA S.A. - рем. к-ти за спирачни и амбриажни с-ми и FAE - датчици за всички видове автомобили.

            само че нещо не ме пуска да се логна, май съм си забравил паролата, да ти напиша и телефона, ама това мисля е достатъчно, за да се оправиш.
            Степента на уважение е правопропорционална на калибъра на цевта и обратнопропорционална на разстоянието от нея.

            Коментар


            • #7
              До: спирачен апарат фронтера

              Първоначално публикуван от aldari Преглед на мнение
              от каде да си закупя ремонтен комплект за преден спирачен апарат за фронтера 95 2000i .Предварително ви благодаря.
              много жи благодария колеги апарати няма никаде по софиските морги

              Коментар


              • #8
                До: спирачен апарат фронтера

                Аз не знам точно какъв ти е проблема, но да ти кажа при мен какво стана, може да ти е от полза. При мен беше скъсан прахозащитния маншон /този най-големия на снимката/ вследствие на което буталото беше се замърсило и ръждясало и не се връщаше, като натисна спирачката. Ходих при разни майстори, един от които ми смени кнакладките и понеже новите бяха по-дебели, стана страшно. Всички ме съветваха да си търся цял спирачен апарат. Обикалях къде ли не - няма. Един следобед седнахме с един приятел зад блока и смъкнахме спирачния апарат, разглобихме накладките и напомпих спирачката, докато не изхвърли буталото навън. После почистване, шкурка номер 1000 - заглаждане на буталото и водачите на накладките, малко обработка със фосфорна киселина / най-добрия преобразувател за ръжда / после сложихме гумичките от новия комплект, на менгемето го стегнахме, сложихме прахозащитната гумичка и под нея напълнихме със свинска мас и нещата се оправиха.

                ПП Около два часа след началото на операцията вече бяхме седнали на масата. Комплекта / два прахозащитни, два компресионни уплътнителя плюс две пружини / ми струваше 40 лева.
                Степента на уважение е правопропорционална на калибъра на цевта и обратнопропорционална на разстоянието от нея.

                Коментар


                • #9
                  До: спирачен апарат фронтера

                  Първоначално публикуван от aldari Преглед на мнение
                  от каде да си закупя ремонтен комплект за преден спирачен апарат за фронтера 95 2000i .Предварително ви благодаря.
                  Преди месец се занимавах с тези операции,ако те интересува всичко как става и какъв е проблема по апарата кажи.
                  088пет16пет3пет7

                  Коментар


                  • #10
                    До: спирачен апарат фронтера

                    купих си от фирма Олимпиа.В рамките на един час си смених оплатнителя и маншона на буталото.струваха 30лв

                    Коментар


                    • #11
                      До: спирачен апарат фронтера

                      Първоначално публикуван от aldari Преглед на мнение
                      купих си от фирма Олимпиа.В рамките на един час си смених оплатнителя и маншона на буталото.струваха 30лв
                      Имаше ли ръжда по цилиндъра?
                      088пет16пет3пет7

                      Коментар


                      • #12
                        До: спирачен апарат фронтера

                        имаше но я зачистих перфектно и работата стана .неможах по рано да отговоря нямах нет

                        Коментар


                        • #13
                          До: спирачен апарат фронтера

                          Ами честити нови спирачки!
                          Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                          LZ1NES

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X