Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зимни гуми за лек автомобил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Зимни гуми за лек автомобил

    Най-важнните показатели за зимна гума са спирачният път на утъпкан сняг и мокър асфалт, а не кой как излязъл от паркинга в една педя пресен сняг... Също така ниският клас гуми обикновено са доста шумни на асфалт /то и някои от скъпите гуми са шумни/... Основното предимство на Мишлен Алпин е големият ресурс /дълъг пробег/ на гумите - за сравнение чисто новите Дебица Фриго са с доста по-голям грайфер от мишлен-а, обаче за 20 000км се изтъркват до степен да "не стават"... Проверено и то на кола с 60кс, която се кара основно на "селско" със скорост максимум 60-80кмч...
    Аз тази зима се спрях на Kleber - купих по един комплект за мойто волво и за двете служебни коли и сега нямам търпение да завали сняг, но се надявам, че не съм сгрешил в изборът си...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • От: Зимни гуми за лек автомобил

      ПС: Разните китаизми за момента ги дават трагични по всички тестове... То корейците едва наскоро се понаучиха да правят зимни гуми, а какво остава за "пластмасовите" китайски гуми...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • От: Зимни гуми за лек автомобил

        Никой не споменава Toyo Snowprox. Аз карам с такива леката кола всяка зима от 2008-ма насам и съм много доволен от тях. И за тази зима съм ги обул на колата.
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • От: Добра гума за лека кола, за дълбок сняг?

          Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
          Между другото, нашия човек в сервиза кара със Syron и е много доволен.. Мек каучук, шарката подобна на алпинка.. + за Сайрон-а от мен!

          Не препоръчвам да се абстрахира от мненията в нета!
          Личен опит!!! служебна кола с въпросните гуми от 2008 до сега(вклю. и тази зима) никакъв проблем. За шум, скорост и др. критерии съм съгласен, но за копаене в сняг гаранция давам , че не отстъпва на 2 пъти по скъпи гуми. За цена от 75-80 лв чисто нова са идеални. А тези дето карат със зимни гуми с 170, после ни викат нас да ги вадим от колите по 2 часа! Поздрави
          ЛАДА НИВА 1.7
          Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X