Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Аз пък като пътувах през Румъния нищо такова не забелязах. Гореше си змеят 10/100 и с българската, и с румънската, и с украинската газ.
    Нз случва се нещо много странно при мен в БГ зареждам двете бутилки по 35 литра и карам с тях при скорост до 90 км час около 350 км или 20/100
    Тук в Румъния се пълнят по 26 литра и карам 380 км което е 14/100 и съм в пълен шах.
    Няма как да гори толкова малко ???

    Другото което отчитам сега е че се движа с ниска средна скорост по второкласни пътища с безкрайни села в големи колони и забранено изпреварване.

    При нас селата си имат околомръсни и там не се намаля
    Последно редактирано от rosen_offroad; 15-04-17, 08:53.
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

      Ако вместо 90 караш със 60 така става, определено. Аз имах относителен късмет и навсякъде движих с около 90, маршрутът го позволяваше.

      Коментар


      • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

        Не съм видял тая тема, но - http://www.offroad-bulgaria.com/show...66#post3264466

        Коментар


        • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

          По повод мнението, че румънските горива са по-хубави ще кажа, че миналата седмица при почти празен резорвоар заредих бензин 98 до горе на Ромпетрол в Констанца и ми светна Check Engine 5 минути след като потеглих и изгасна чак след като изгорих бензина и заредих пак. В понеделник имам час за сервиз и ще видим дали горивото е виновно или има друга причина и зареждането е случайност.


          Коментар


          • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

            Мотора ми във Румъния ми гори със половин до един литър повече на 100 км.от колкото у нас.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

              И е доста по-скъп дори след като последно време леята падна доста.


              Коментар


              • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                Мотора ми във Румъния ми гори със половин до един литър повече на 100 км.от колкото у нас.
                Това е довод в надпреварата за икономии с Дидо. Моя пък учудващо не промени разхода, очаквах и аз да е нагоре защото в проходите карах по-агресивно.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                  Във вторник заредих служебната Корса с газ на Лукойл до парк Св. Петър и Павел - уникален разход, все още се чеша по кратуната и не мога да го асимилирам. До сега пълно-пълно ми даваше около 9/100 газ. В момента е под 7.
                  Преди Коледа пътувах до Украйна. Заредих пълен резервоар на Петрола на Шумен, след Шела на главния път от Разград към Варна. Светна ми датчика за вода във филтъра още на 50м. след като тръгнах. И то при зареждане на тяхната гняс Дизел Грийн форс за 2.40...

                  Изпратено от моят MIX с помощта на Tapatalk

                  Коментар


                  • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                    В тия студове няма никакъв шанс да разбереш дали водата е от последното зареждане или от някое предишно.

                    Коментар


                    • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                      А Петрол Шумен 5-ти км са си рекордиори от години по тия нещица ! Не си сбъркал с извода !

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X