Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

    Не е нормално да е мътно, това означава вода освен растителното масло.

    Коментар


    • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Не е нормално да е мътно, това означава вода освен растителното масло.
      Не. Понеже съм виждал нафтата преди и след да ѝ сипят био-частта и те така те.
      Лукиолио на някои клиенти ги продават отделно и те да си ги джуркат самички.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

        Повтарям: мътното значи вода.

        Коментар


        • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

          И аз ти повтарям че на нафтата като сипеш вътре биодизела и става същия мътиляк.

          Сега, конкретно това на снимката дали е вода или не не се наемам да го определя по интеминета
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

            Е хубаво.

            Коментар


            • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

              Вчера я точих,не съм снимал какво извадих от филтъра 600мл.вода

              Коментар


              • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                Добре,че разреши спора
                Grand Cherokee WJ
                Dodge Caliber
                E 430 4-matic-T(S210)
                GLK

                Коментар


                • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                  Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
                  Добре,че разреши спора

                  Сподели при каква T,си я наливал.
                  Grand Cherokee WJ
                  Dodge Caliber
                  E 430 4-matic-T(S210)
                  GLK

                  Коментар


                  • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                    Не ползвам Лукойл.
                    Тия освен че не плащат данък печалба, са единствените при които след зареждане с бензин, бензинката просто отказа да запали, та добавки та доливания от OMV и т.н.
                    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                    Суперспам - спама на суперите

                    Коментар


                    • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                      Не ползвам Лукойл.
                      Тия освен че не плащат данък печалба, са единствените при които след зареждане с бензин, бензинката просто отказа да запали, та добавки та доливания от OMV и т.н.
                      Служебните ни дизели / по принуда / сме на Лук а , и проблеми не сме имали . Даже и зимата . Е сложихме си добавка като казаха че ще е много студено.
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Конкретно OMV на Опълченска и Цар Симеон в София, дизел от скъпия, сипван седмица преди студовете, от лампа до пълно, 65-67 литра, без никакви добавки. Предния резервоар пак е от там, от евтината обаче. Сипах от скъпата именно заради очакващите се студове.

                        И пак - не съм има проблем с паленето. Проблема идваше като я настъпя в обороти, и се оправи като с магическа пръчка 2 минути след като сипах бензин за 15лв литър двутактово и допълних догоре с дизел от Петрол-а до Лидъл-а на Стамболийски в Западен Парк.

                        Изобщо откак имам тераното от 2007-ма (или 2008-ма), миналата зима за пръв път имах проблем с гориво, и пак не само аз. Същото возило е било и на по-ниски температури от сегашните, и е стояло по-дълго на такива от сега. Имам гаражна клетка и вътре температурата за една нощ си стои поне с 5 градуса над околната. И двата пъти проблема се случи след кратко каране (около 15 минути), и после 2-3 часа престой навън, в следобедно време, и последващо тръгване, отново без проблем с паленето и вървежа с нормално натискане и обороти под 3000. В момента, в който стъпиш на път, който позволява шофиране с по-висока скорост и я натиснеш юнашката за да набере бързо, започваше да прекъсва, а ако си много упорит светва и Check engine. Горивния филтъра MANN, возилото на реални 160000км, и двигател в прекрасно здраве по всички параметри, принципно всеяден.
                        Колега, по поста установявам, че си от моя район/квартал/и т.н. защо не пробваш да заредиш от Лукойл-а на Константин Величков? Тук във форума ме изядоха в една тема, защото писах, че зареждам само оттам и то от колонка №3 от 2012 година. Що се отнася до дизела на горепосочената бензиностанция, колата е палила и в в най-големите студове. Съсед със служебна Дачия-джип се оплаква от ОМВ и тяхното замръзване на горивото в движение при много ниски температури (е следващите 9 месеца няма да има такива).
                        Поздрави и някой да пише за ВМ-петролиум ака МАРЕШКИ/Люлин

                        Коментар


                        • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                          Първоначално публикуван от chasovnik Преглед на мнение
                          .... и някой да пише за ВМ-петролиум ака МАРЕШКИ/Люлин
                          Днес сипах нафта там, надявам се да нямам проблеми.
                          Според мен поне до изборите горивото там ще е без забележка, за след това- божа работа....
                          I'm not Lost, I'm Discovering !

                          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                          Коментар


                          • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                            Не бях зареждал от Румъния газ и вчера заредих на ОМВ Брашов - нищо общо с българската газ - разхода падна с 20%
                            Не зареждайте газ в България
                            Land Rover Discovery II, V8 4.0
                            VW Golf VI variant
                            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                            Коментар


                            • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                              Ама да дойда до Румъния ще ми се напукат лапичките ...
                              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                              Коментар


                              • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                                Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                                Не бях зареждал от Румъния газ и вчера заредих на ОМВ Брашов - нищо общо с българската газ - разхода падна с 20%
                                Аз пък като пътувах през Румъния нищо такова не забелязах. Гореше си змеят 10/100 и с българската, и с румънската, и с украинската газ.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X