Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    БРЦ тракат, Ловато свирят, ама теоретично и едните, и другите трябва да предизвикват спиране на колонката. На практика помпата на колонката е едно към нещо си.
    Въпроса е че моята рядко трака,като трака ,пак пълни,но доста по бавно.Това ме кара да мисля че когато не трака,налягането не е достатъчно,не съм се замислял,но като чуя тракането,оставам доволен
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

      За затварянето на клапана по поплавък трябва определена скорост на потока - и на Ловато, и на БРЦ е така. Тракането и свиренето е защото периодично отваря след като е затворил.

      Коментар


      • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

        20 страници оплаквания, и то с бая сериозни повреди заради менте гориво.
        Поне едно оплакване до КЗП дали е имало?

        Коментар


        • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

          Бензиностанция Круиз, град Русе, дизел. 3 зареждания през лятото и чека светна, трудно палене, промивки и т.н. оказаха се клапани на гнп и разбутани дюзи. Преди това две години никакви проблеми с обикновения дизел от Еко.

          Коментар


          • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

            Първоначално публикуван от alexsv_17 Преглед на мнение
            Бензиностанция Круиз, град Русе, дизел. 3 зареждания през лятото и чека светна, трудно палене, промивки и т.н. оказаха се клапани на гнп и разбутани дюзи. Преди това две години никакви проблеми с обикновения дизел от Еко.
            Къде е тази бензиностанция, че не се сещам ?
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

              Я споделете има ли инфо за Марешки и нафтата им на комън рейл дизели.
              Подочух че на тази бензиностанция в Горна Оряховица нафтата е с лошо качество.
              Онзи ден зареждах в туба във Кайсиева Градина - Варна и консистенцията в студа изобщо не ми хареса. Много мътна и с голям вискозитет.
              Land Rover Discovery II, V8 4.0
              VW Golf VI variant
              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

              Коментар


              • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                По булевард България в посока Дунав мост, точно след сервиза на Мерцедес.

                Коментар


                • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                  Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                  Я споделете има ли инфо за Марешки и нафтата им на комън рейл дизели.
                  Подочух че на тази бензиностанция в Горна Оряховица нафтата е с лошо качество.
                  Онзи ден зареждах в туба във Кайсиева Градина - Варна и консистенцията в студа изобщо не ми хареса. Много мътна и с голям вискозитет.
                  Бащата зарежда на марешки в Сливен. След откриването всичко било Ок..но от известно време се оплаква от висок разход и спад на динамиката (тойота рав4 д4д)......
                  Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                  Mercedes w212 E350 4matic
                  Ducati Monster 600
                  O888795575

                  Коментар


                  • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                    Първоначално публикуван от alexsv_17 Преглед на мнение
                    По булевард България в посока Дунав мост, точно след сервиза на Мерцедес.
                    Благодаря, сетих се къде е
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                      Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                      Я споделете има ли инфо за Марешки и нафтата им на комън рейл дизели.
                      Подочух че на тази бензиностанция в Горна Оряховица нафтата е с лошо качество.
                      Онзи ден зареждах в туба във Кайсиева Градина - Варна и консистенцията в студа изобщо не ми хареса. Много мътна и с голям вискозитет.
                      От тази в Горна и аз сипах веднъж - определено повече няма да повторя. Разхода се качи с 1-2 литра, динамиката леееко спадна. Общо взето по-ниската цена се изби (за продавача) от доста по-високия разход.
                      What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                      Коментар


                      • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                        Откакто има бензиностанция във Варна (първата му) , карам колите си и тракторите само с негова нафта . Досега не съм забелязал нещо необичайно , горивните филтри също са чисти.
                        Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
                        Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

                        Коментар


                        • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                          М-м-м да.а.а откакто зареждам камиона на марешки където и да е в Б-я няма ядове ! Върви кат самолет ! Но ако сменя със Еко -Варна, Омв Варна или някой друга бензиностанция падам половин предавка на баирите и не пали добре метана ! Веднага ги усещам мизерниците ! Това е за Варна !

                          Коментар


                          • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                            Вчера заредих газ на Шел Ломско шосе - София. Нямам търпение да я издухам, колата тресе, не върви... такова чудо не се беше случвало...
                            Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                            Mercedes w212 E350 4matic
                            Ducati Monster 600
                            O888795575

                            Коментар


                            • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                              Има ли една читава бензиностанция.Май темата трябва да се обърне.Къде да зареждаме нафта и бензин.Моя отговор е извън България.
                              Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                              Коментар


                              • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                                Много им придиряте на горивата.

                                Аз от повече от 15г не съм попадал на бензин който не става да се пътува с него. А занимавката да уловя разлика от литър на 100км не ми се оправдава ако я сметна в работно време.

                                Е, понякога ми сипват лятна газ или лятна нафта през зимата ама той животът не е идеален.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X