Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Тази не е ли на Кикьов,дето държи Транскикьов ,преди Белинташ държи една от трите къщи хотел заведение.Ако е същия го познавам много добре
    Е да де, тя преди така и се водеше, та то това и ми е основния повод да нямам много съмнения по въпроса, пък и те от къде да знаят, че аз съм с абсолютно празна бутилка.

    Коментар


    • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

      Отиваш на чотровата къща ако не бъркам,в дъното на паркинга в ляво в село мостово преди Белинташ,правиш сметка и си прихващаш разликата,със касовата бележка,със сигурност ще стигне до кикьов,горе бизнеса му върви,за разлика на бензиностанцията


      п.п Между другото,една фактура за 1200 лв.го чаках 8 месеца да ни я плати.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
        Интересен извод. Цените на Марешки развалили качеството на ЕКО, но на "друга бензиностанция" - не... Много избирателно саботира тоя Марешки бе! Сигурно и качеството на виаграта в някоя конкурентна фармацевтична верига са го развалили заради него!
        Преди Марешки да свали цените ЕКО внасяха дизел от Гърция, по много цистерни всеки ден и това беше качествен дизел и зимен и летен. След като цените паднаха драстично вноса от Гърция почти спря и качеството на ЕКО дизела падна чувствително. Сега след като цената стана 1.86 - 1.88 гледам че пак тръгнаха цистерните от Гърция но не са ония количества дето бяха при цените над 2лв. Качеството не знам дали пак се е повишило щото вече ме загубиха като редовен клиент. Част от работата ми е да се занимавам с горивата влизащи през Кулата та от там тия наблюдения.
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

          Бензиностанцията не я стопанисва Кикьов,дадена е под наем.
          Toyota Land Cruiser LJ70;Mazda Tribute;0878 84 20 84

          Коментар


          • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

            Първоначално публикуван от Avas Преглед на мнение
            ...малко ме съмнява за поплавъка, не че нещо, но газовата с всичко по нея е на малко над година и половина, а и всичко по нея си е италианско , тоест и бутилката, а не някоя турска.
            При мене има 3 газови уредби и всичко им е италианско, освен че бутилките са български. Ама само едната работи всеки път, другите са 9/10.

            Коментар


            • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

              Ронин, тая няма как да се случи, просто не ми е в стила такава ...
              Честно казано, съм доволен от горивото на Ром и се спрях там въпреки, че си е известно от преди с кофти репутация.
              Как да е, такива ги наказвам като спирам да си харча парите при тях.
              Ако пък вземе, че пробега ми е адекватен на тия 39 литра, ще споделя, ама ...
              Много ми хвалят газта на една друга, не толкова известна верига, та мисля да ги пробвам.

              Коментар


              • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                Колегата ми ,хвали Газпром на католическата църква в Тракия,на най дясната първа колонка,минавал с 30-40 км.повече с црв.Тъкмо днес ще зареждаме че съм почти на нула
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                  Малката бензиностанция между Бирената в Горубляне и Младост,цената винаги е с няколко стотинки надолу от останалите,обаче наскоро в 5 литрова метална тубичка успяха да ми сипят 5 и 300 л.,а предишния ден я пълних на друго място и събра точно 5л.Даже не пожелаха и касова бележка да ми дадат и познайте дали им платих.Та не се лъжете по отстъпките които дават.

                  Коментар


                  • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                    Малката бензиностанция между Бирената в Горубляне и Младост,цената винаги е с няколко стотинки надолу от останалите,обаче наскоро в 5 литрова метална тубичка успяха да ми сипят 5 и 300 л.,а предишния ден я пълних на друго място и събра точно 5л.Даже не пожелаха и касова бележка да ми дадат и познайте дали им платих.Та не се лъжете по отстъпките които дават.
                    Често сипвам бензин там
                    Cherokee WJ 4.0L- NP242
                    Honda Africa Twin XRV 750

                    Коментар


                    • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                      Интересен извод. Цените на Марешки развалили качеството на ЕКО, но на "друга бензиностанция" - не... Много избирателно саботира тоя Марешки бе! Сигурно и качеството на виаграта в някоя конкурентна фармацевтична верига са го развалили заради него!
                      Да ти кажа и аз за ,, феномена Марешки '' - на ден зареждам средно по 250 литра дизел като отначало чакахме на опашка при Марешки .... ,след няколко дни чудене от страна на другите играчи във бранша (Лукойл ,Ром петрол ,Еко .... ) и те свалиха цените като даже подбиха Марешки със една две стотинки .За да не чакат на опашки ,моите момчета заредили една вечер от Ром петрол и резултатът сутринта като заредиха всички бусове беше трагичен .То едно въртене докато запалят ,то едни пушеци ,тракане на умряло на ДВГ .... не ти е работа .Имах един бус който имаше нафта колкото да запали с някаква магия ,като му наляхме от тази и край - няма палене .Влиза в сервиза ,настройки на ГНП и т.н . и не ще и не ще .Вади майсторчето една бутилка с нафта ,закача я след филтъра и животното запали преди да му сложим кл'ча . Източиха малко нафта от резервоара ,напоихме един парцал и опитахме да го запалим .Пращи и пука но не се запали ,запали се парцала след като изсъхна от опитите за запалване
                      Те така ....
                      rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                      0898 51 31 46

                      Коментар


                      • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        Колегата ми ,хвали Газпром на католическата църква в Тракия,на най дясната първа колонка,минавал с 30-40 км.повече с црв.Тъкмо днес ще зареждаме че съм почти на нула
                        Roninn, от газпром, имам не лоши впечатления ( то и с рома бях така), май последно зареждам само от рома и от газпром, тия са някакви други и много ми ги хвалят, че горивото им било най-доброто, но нито съм го пробвал, нито са ме корумпирали, че да им правя реклама.

                        Коментар


                        • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                          Газта точно от тая бензиностанция не се различава от тая на другите от НИС Петрол ЕООД.
                          Гарантирано от вътрешна моя информация!

                          А това, че точно тая бензиностанция е франчайзинг на НИС - ми хубаво, ама какво от това?

                          Точно тая ми е на 500 м от вкъщи, но досега съм зареждал там само при остра необходимост.

                          Коментар


                          • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                            Газта точно от тая бензиностанция не се различава от тая на другите от НИС Петрол ЕООД.
                            Гарантирано от вътрешна моя информация!

                            А това, че точно тая бензиностанция е франчайзинг на НИС - ми хубаво, ама какво от това?

                            Точно тая ми е на 500 м от вкъщи, но досега съм зареждал там само при остра необходимост.
                            Днеска заредих точно на тая същата колонка,трябваше да събере 27 л. а събра 33 и нещо и брц сондата започна да трака което е нормално,това добре,има налягане.Като свърши ще пиша.
                            Казвам че сондата трака ако има налягане,напоследък не я чувам да трака,та затова го отбелязах.
                            Между другото и аз живея на 500 м.ти си по близо,и ги пренебрегвам от години,но днес жената на касата беше ужасно любезна и отзевчива,та може и да ме спечелиха като клиент
                            Последно редактирано от Roninn; 18-10-16, 22:18.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                              БРЦ тракат, Ловато свирят, ама теоретично и едните, и другите трябва да предизвикват спиране на колонката. На практика помпата на колонката е едно към нещо си.

                              Коментар


                              • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                                Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                                Преди Марешки да свали цените ЕКО внасяха дизел от Гърция, по много цистерни всеки ден и това беше качествен дизел и зимен и летен. След като цените паднаха драстично вноса от Гърция почти спря и качеството на ЕКО дизела падна чувствително. Сега след като цената стана 1.86 - 1.88 гледам че пак тръгнаха цистерните от Гърция но не са ония количества дето бяха при цените над 2лв. Качеството не знам дали пак се е повишило щото вече ме загубиха като редовен клиент. Част от работата ми е да се занимавам с горивата влизащи през Кулата та от там тия наблюдения.
                                И ква е идеята Гърците да изнасят хубавото гориво за България, а те да потребяват тотален шит?!? И в тзи връзка също е интересно, след като Еко-то са спрели износа за БГ на къде са насочили тия високо качестени горива?!?
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X