Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

    Не знам от къде да не зареждаме, но на паркинга на Кауфланд, Банишора /ниво 2/ зареждат яко от разни баничарки и то почти само луксозни автомобили.

    Коментар


    • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

      Преди години имах една Хонда, заредих бензин 98 на Лукойла срещу кат. Стори ми се ,че колата върви по-слабо спрямо това, което съм сипвал на други места. Реших да направя замерка и на дадената отсечка едва успя да вдигне 190. След няколко дена заредих от друго място, на същата отсечка вдигнах 210. Може да е било кофти партида, но от тогава не сипвам на Лукойл.

      Коментар


      • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

        Ако става дума за София, срещу КАТ няма Лукойл...
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

          Имаше .....
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

            Първоначално публикуван от PARADOX_sf Преглед на мнение
            Преди години имах една Хонда, заредих бензин 98 на Лукойла срещу кат. Стори ми се ,че колата върви по-слабо спрямо това, което съм сипвал на други места. Реших да направя замерка и на дадената отсечка едва успя да вдигне 190. След няколко дена заредих от друго място, на същата отсечка вдигнах 210. Може да е било кофти партида, но от тогава не сипвам на Лукойл.
            А може да е имало насрещен вятър
            Дано замерването да е било на писта а не на път отворен за обществено ползване...

            Коментар


            • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

              На ЕКО Варна Дизела стана отвратителен ! Заради цените с Марешки почнаха да продават боклуци! Карам голям камион ДАФ Цяла скорост свалям заради тях на баир! От 2 месеца зареждам на друга бензиностанция и камиона си върви нормално! Ако си оправят горивата отново ще ги Уважавам !

              Коментар


              • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                Интересен извод. Цените на Марешки развалили качеството на ЕКО, но на "друга бензиностанция" - не... Много избирателно саботира тоя Марешки бе! Сигурно и качеството на виаграта в някоя конкурентна фармацевтична верига са го развалили заради него!
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                  Първоначално публикуван от PARADOX_sf Преглед на мнение
                  Преди години имах една Хонда, заредих бензин 98 на Лукойла срещу кат. Стори ми се ,че колата върви по-слабо спрямо това, което съм сипвал на други места. Реших да направя замерка и на дадената отсечка едва успя да вдигне 190. След няколко дена заредих от друго място, на същата отсечка вдигнах 210. Може да е било кофти партида, но от тогава не сипвам на Лукойл.
                  Туй сега го видях. Забелязали ли сте, че на Лук&олио-то почти всички горива пише, че са с добавка на 7% етанол? Само те ли "си признават" (а иначе и всички други продават бензин с етанол) или само те го раздават "еколози" на техните станции (а на клиентите на едро продават без етанол) ? Аз никаква разлика във вървежа между лукойлски и друг бензин на моите коли не съм забелязал, но те са всеядни ламИ може на по-"софистициран" двигател да се усеща. В книжките и на двете джипки пише да НЕ се налива бензин с етанол. Някой знае ли нещо по въпроса?
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                    На Ром петрол, на околовръстния на Пловдив успяха в 40 литрова бутилка да ми нахакат над 39 литра газ.
                    Сега, ясно че от помпа до помпа, ясно че всички лъжат, но досега повече от 36 литра не бяха успявали да набутат.
                    В такива случаи супер се изнервям, пък и имам телефона на шефчето на РО ИДТН Пловдив ( метрологията), пък и на не малко от подчинените му и не е проблем да им се обадя, но ...

                    Коментар


                    • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                      Първоначално публикуван от Avas Преглед на мнение
                      На Ром петрол, на околовръстния на Пловдив успяха в 40 литрова бутилка да ми нахакат над 39 литра газ.
                      Сега, ясно че от помпа до помпа, ясно че всички лъжат, но досега повече от 36 литра не бяха успявали да набутат.
                      В такива случаи супер се изнервям, пък и имам телефона на шефчето на РО ИДТН Пловдив ( метрологията), пък и на не малко от подчинените му и не е проблем да им се обадя, но ...
                      Ми, да се беше обадил. Преди години на Еко до Сиконко в Люлин ми сипаха 28 литра газ в 25 литрова бутилка. Направо си ме почерпиха, даже съм им благодарен. Не съм плащал, никой не ме е и търсил да си платя. Управителя беше на смяна и реши, че е по-добре сметката да е от заведението.

                      Поздрави
                      Николай Савов
                      Опел Фронтера А КБ, 2.0
                      +359885 07 00 92

                      Коментар


                      • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                        Първоначално публикуван от Avas Преглед на мнение
                        На Ром петрол, на околовръстния на Пловдив успяха в 40 литрова бутилка да ми нахакат над 39 литра газ.
                        Сега, ясно че от помпа до помпа, ясно че всички лъжат, но досега повече от 36 литра не бяха успявали да набутат.
                        В такива случаи супер се изнервям, пък и имам телефона на шефчето на РО ИДТН Пловдив ( метрологията), пък и на не малко от подчинените му и не е проблем да им се обадя, но ...
                        Къде е точно тая бензиностанция?
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                          Би трябвало да е тази на Коматево.
                          Toyota Land Cruiser LJ70;Mazda Tribute;0878 84 20 84

                          Коментар


                          • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                            Първоначално публикуван от Avas Преглед на мнение
                            На Ром петрол, на околовръстния на Пловдив успяха в 40 литрова бутилка да ми нахакат над 39 литра газ.
                            Сега, ясно че от помпа до помпа, ясно че всички лъжат, но досега повече от 36 литра не бяха успявали да набутат.
                            В такива случаи супер се изнервям, пък и имам телефона на шефчето на РО ИДТН Пловдив ( метрологията), пък и на не малко от подчинените му и не е проблем да им се обадя, но ...
                            Това ми дава идея:
                            ще закача 2 бутилки. Една под багажника и друга в багажника. Ще се разправям всеки път че са ми сипали повече. Интересно, дали ще ми се вържат?

                            Иначе твоя случай прилича на клеясал поплавък.

                            Коментар


                            • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                              Ронин, за тая на светофара на Коматево става дума.
                              Ясене, малко ме съмнява за поплавъка, не че нещо, но газовата с всичко по нея е на малко над година и половина, а и всичко по нея си е италианско , тоест и бутилката, а не някоя турска.
                              То ако си прав ще си каже по пробега и ще докладвам, но силно се съмнявам, почти винаги карам пълно-празно и ми сипват макс- 36 литра.
                              А, това за двете бутилки даже не ми е идвало наум, просто мразя да ме лъжат, пък тия от ИДТН ги познавам служебно и ... баш затова не съм им се обадил.
                              Ти нали не смяташ, че по бензиностанциите са ангелчета, и хич не послъгват.
                              Ако пробега ми е по-голям ще си призная, че аз съм в грешка, но силно се съмнявам.

                              Коментар


                              • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                                Тази не е ли на Кикьов,дето държи Транскикьов ,преди Белинташ държи една от трите къщи хотел заведение.Ако е същия го познавам много добре
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X