Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

    Първоначално публикуван от VECTOR Преглед на мнение
    Я, да видим как са били температурите във въпросните дни:
    Това дали не са средните температури за съответните дни? Според същия сайт на 30 декември минималната температура в София е била -13,6*.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

      Ами средни температури са, ама аз колата не съм я мъчил в три през нощта, ами по пладне, когато -13.6* не е било категорично.
      Георги Тонев

      Коментар


      • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

        Първоначално публикуван от VECTOR Преглед на мнение
        Ами средни температури са, ама аз колата не съм я мъчил в три през нощта, ами по пладне, когато -13.6* не е било категорично.
        Явно е, че нафтата не е била много добра и при най-ниските температури се е "желирала", особено на местата, където е в по-малко количество (горивопроводи, филтър). А след това през деня не е било достатъчно топло за да се върне в по-нормално състояние. Както е показал опитът, следварителното наливане на разни добавки НЕ върши работа.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

          Да, де...
          Именно за това е приказката - че нафтата хич не им е свет.
          Защото до -15* не са стигали температурите, следователно те печелят продавайки скапано гориво, в резултат на което аз съм прееб...ъ... цакан с парите за него и с последствията от употребата му.
          Затова от мен имат неоспорим червен картон.
          Друго няма какво да се каже по темата.
          Георги Тонев

          Коментар


          • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

            София, кв. Иван Вазов, на 1ви сутринта в 7.30ч. беше тамън - 17`

            Коментар


            • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

              Измерено с?
              Метеорологията е в пряка връзка метрологията. На домашни измервания не вярвам.
              Георги Тонев

              Коментар


              • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                Напълно споделям напиксаното за Еко. Развалиха ми Коледата.

                Коментар


                • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                  Забравяте нещо много важно - когато возилото е навън на открито и го брули лютият зимен вятър!
                  Да стои мпс-то на открито цяла нощ на минус 15 означава че е на минус 20...а мпс-то в гаража котато навън е минус 15 в гаража е +1....та има значение къде е мпс-то януари!
                  BMW E 46 Sedan,

                  Коментар


                  • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                    По повод плюенето на Еко, да метна и моите пет стотинки. Зареждам предимно от тях, колата спи на улицата, живея в Люлин, където е по-студено отколкото в центъра на София и колата след пет дена не палене по нова година, просто загря и запали. Спорем мен има значение модела на колата, къде са и филтрите и доколко са чисти..................

                    Коментар


                    • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                      Първоначално публикуван от Демирев Преглед на мнение
                      Забравяте нещо много важно - когато возилото е навън на открито и го брули лютият зимен вятър!
                      Да стои мпс-то на открито цяла нощ на минус 15 означава че е на минус 20...а!
                      Toва вярно ли си го мислиш?А защо не минус 30-40?

                      Коментар


                      • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                        Първоначално публикуван от VECTOR Преглед на мнение
                        Измерено с?
                        Метеорологията е в пряка връзка метрологията. На домашни измервания не вярвам.
                        Нямат даже жична връзка, ама не това е темата, темата е че наистина беше -17 на Бункера в 7:00 сабале. Измерено с наплючен пръст.
                        А отдавна е време ХМС София да се разкара от Младост, че си стана в почти центъра на София и измерванията там нямат много общо даже с метеорологията.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                          Последните няколко поста са майтап, нали?
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                            На изхода от Варна за София бенз.''ОАЗИС'' не сипвай те -удрят в количеството

                            Коментар


                            • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                              За зареждането от Газ пром-имах една тубичка от 5 литра в багажника на заправчика казвам ,първо ми напълни тубичката а после в резервоара.
                              Слет напълването с 95 се оказва че бензина е червен,спомням си после че 92 октановият беше червен.
                              Може ли бензина А 95 да е с някакви добавки в бензиностанции на Газ пром или това си е пълна измама щото никой почти не зарежда
                              в пласт масова туба и куповача няма как да разбере.

                              Коментар


                              • От: Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

                                Първоначално публикуван от георги_ат Преглед на мнение
                                Слет напълването с 95 се оказва че бензина е червен,спомням си после че 92 октановият беше червен.
                                .
                                Бензин 86 беше червен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X