Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да НЕ зареждаме нафта и бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Къде да не зареждаме нафта и бензин

    Специално за Шел... чичо ми реално си прецака двигателя с тази нафта.
    Имам един познат, родителите му са някакви си из ЛукОйл в Бургас... според него в момента най-добрата нафта е на ЕКО....
    Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
    Mercedes w212 E350 4matic
    Ducati Monster 600
    O888795575

    Коментар


    • #17
      До: Къде да не зареждаме нафта и бензин

      от няколко дни съм с дизел.Гранд чероки 2.5 тд 96 г. от Севлиево съм
      заредих на бензиностанция на петрол. На -22 запали, на -24 -на следващият ден пак .не бях проверил антифриза че имах проблем докато размразя кашата в радиатора.Слава богу без проблеми за двгателя. Тук в Севлиево хвалят ОМВ, ама още не занам.
      Grand Cherokee 2.5 TD Limited 1996 г.
      Citroen ZX 1.8 i 1996 г.
      Suzuki Swift 1.0 1989 г.

      Коментар


      • #18
        До: Къде да не зареждаме нафта и бензин

        Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
        Специално за Шел... чичо ми реално си прецака двигателя с тази нафта.
        Имам един познат, родителите му са някакви си из ЛукОйл в Бургас... според него в момента най-добрата нафта е на ЕКО....
        Може ли малко повече инфо? Какво точно си е прецакал, кога и къде? Така "двигател" звучи много общо. Сипвал ли е масло?

        Коментар


        • #19
          До: Къде да не зареждаме нафта и бензин

          аз също съм от Севлиево от 5 години само лукойл и нямам проблеми а имам 2 коли и РР
          [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

          Коментар


          • #20
            До: Къде да не зареждаме нафта и бензин

            Само ОМВ .На Лукоил Нови Искър зареждах миналата година докато не ми замръзна нафтата .На 200 метра от цеха ми е но ходя на ОМВ Надежда и съм доволен .Доста пътувам но вече на Лукоил не , а за шел-никога (гадове) преди 4 години дадох маса пери за да ми оправят помпата и прочистят системата от боклуци .

            Коментар


            • #21
              До: Къде да не зареждаме нафта и бензин

              Колеги! Не виждате ли,че темата е КЪДЕ ДА НЕ ЗАРЕЖДАМЕ и за предпочитане е да споделяте СОБСТВЕН ОПИТ.

              Коментар


              • #22
                До: Къде да не зареждаме нафта и бензин

                Първоначално публикуван от softeject Преглед на мнение
                Според мен най-добри са румънските бензиностанции.
                Мога да се съглася с колегата засега и аз съм доволен от Ромпетрол, дано само като разработят веригата да не стане като шел
                Николай Георгиев 0+
                тел.0887357722

                Коментар


                • #23
                  До: Къде да не зареждаме нафта и бензин

                  хубаво де, ще разберем къде да не зареждаме, но нали трябва и да знаем къде да зареждаме,според мен Лукойл са най - чисти (след нашата в Севлиево де) доколкото съм чувал цистерните на Лукойл имат GPS на всяка клетка и след като шофьорът напълни цистерната го пломбирват целия. Разпломбирват го като стигне на съответната бензиностанция, така шофьорът по неможе да налива вода в клетките някъде по пътя между базата и бензиностанцията
                  Discovery I, 300 TDI

                  Коментар


                  • #24
                    До: Къде да не зареждаме нафта и бензин

                    Зареждайте кадето искате само не и на ШЕЛ!
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Къде да не зареждаме нафта и бензин

                      И аз да се обадя. НЕ зареждайте на газостанцията на Топливо във Владиславово - Варна. Никакво гориво - скапано е а и лъжат здраво.
                      Аз зареждам на Лукойл до МЕТРО - Варна.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Къде да не зареждаме нафта и бензин

                        Аз от 2 години зареждам нафта в Шел, Бургас, в кв. Зорница и на пътя за Созопол, досега не съм имал проблеми. Дано и занапред да е така.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Къде да не зареждаме нафта и бензин

                          Конкретно: Имал съм проблеми с нафта от OMW на изхода на Бургас за София и на OMW на Петолъчката. На Петолъчката е най селската бензиностанция която съм виждал. Банковите терминали редовно не работят. Пращат ме на банкомата. Вече никога там.

                          По правило никога не зареждайте на извънградски бензиностанций, нито на изходите от градовете. Да се върнете е трудно и всеки вика "майната му" и продължава. На това се разчита. Няма как да направиш скандал, да върнеш гориво и т.н.

                          Румънската нафта е отврат. Познава се даже по миризмата. Не знам в България какво сипват в Ромпетром но в Румъния никой не зарежда там. OMW се скапа когато взеха да го управляват румънците. На LUC си е българска нафта. Слагат добавка за ниска температура, но зависи кога сте сипали и от кога е нафтата на бензиностанцията. Парафин не съм видял на ЛУК. Има яко в румънската. Тя затова нямаше евро сертификат до скоро. Зареждах само на ОМВ но след случките в Бургас и на Петолъчката засреждам само на ЛУК.
                          Има и друго. Имам Нисан Навара. Много е капризна на нафта. На леко подадена газ светва Check engin и мотора гасне. От ЛУК е ОК, на ОМВ 10 пъти на ден гаснеме.


                          Това Шел просто не е тема за коментар. По добре да бутате.
                          За Еко съм чувал хубави отзиви. Сина само там зарежда, но кара по 300-400 км на месец и не е критерий.
                          Последно редактирано от drukman; 18-01-09, 15:22.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • #28
                            До: Къде да не зареждаме нафта и бензин

                            колеги кадето и да слагаме в българия насекадеса едни и същи эатова иска эдрав двигател и слагне на добавки особено эимно време

                            Коментар


                            • #29
                              До: Къде да не зареждаме нафта и бензин

                              На Шел ако се наложи да сипвам - ще гледам да е V-power. Но по възможност няма да спирам там.
                              Фронтерата август и септември я карах с нафта от Лукойл - сипвах само от бензиностанцията на Константин Величков преди Пробива. Не вървеше като хората, хем е чипната. Сипах от ЕКО на бул. България - направо излетя! Обаче захладня и с ЕКО-то почна пак да не върви. Тогава ОМВ-алпин и всичко си дойде на място.
                              В интерес на истината един път на -6 градуса се мъчих около 1-2 минути докато запаля. А си палех при -12 преди това без проблеми. Бях сипал на ОМВ на изхода от Ботевградско шосе. После съм сипвал още веднъж от там и нямаше проблем, но си имам едно на ум.
                              Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

                              Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

                              Коментар


                              • #30
                                До: Къде да не зареждаме нафта и бензин

                                Незнам дали тук е мястото на това което ще разкажа,но незнам къде другаде.Та тази сутрин жената трагва за работа и спира на петрола на симеоновско за да зареди дизел на галопер 2.5тди,спира на колонката и казва на момчето дизел за 30лв.Отива плаща качва се в джипа и тръгва,на около 3-4км след бензиностанцията джипката спира да върви и тя естествено ми звъни по телефона.Отивам аз и кво да видя,отварям капачката на резервоара и отвътре мирише на бензин.Намираме телефона на бензиностанцита и се оказва че момчето вместо дизел е сипало бензин и то 98. Та мисалта ми е следната винаги гледаите какво ви наливат в колата.Защото една такава малка грешка може да доведе до много големи последици. Поздрави
                                Galloper II 99г. 2.5TDI дълга база

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X