Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистрация на Уаз на старо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Регистрация на Уаз на старо

    Не разбрах сега ако си купя от старите Уаз ки 452 или 469 и отида в пътна полиция ще ми я регистрират ли а старите как вървят по улиците Истина ли е това че не искат да ги регистрират старите Уаз ки какво ще правя тогава

  • #2
    До: Регистрация на Уаз на старо

    Едно е да неискат, друго да не може.
    Има много изписано по темата, аз съм запомнил само: За новозакупено МПС без регистрация до момента трябва да отговаря на нормите за Евро4
    Всички останали регистрирани до сега са в заварено положение и немогат да им кажат нищо.
    Ако имаш купен от военните с фактура, номера не ставал вече щото нямал табели за да не се третира като евто4 (това последното е от достоверен източник).
    Може и да съм в грешка нека някой по запознат с новите закони поясни
    Случайни хора УАЗ не карат

    Коментар


    • #3
      До: Регистрация на Уаз на старо

      значи закупен от военните може да се регистрира

      Коментар


      • #4
        До: Регистрация на Уаз на старо

        Всички УАЗки, който са на територията на България от онова време и тези който са нов внос от Италия, Германия и др. може да се регистрират и пререгистрират в КАТ. Не могат да се регистрират само новите.

        Коментар


        • #5
          Щом един път е била регистрирана в българия може да си я регистрираш отново. Ако е била бракувана или разкомплектована трябва задължително да си намериш копие от старите документи на които е отбелязано че е била бракувана. И естествено простотиите с "прегледа" и протокола от Техно Тест, че вече си я окомплектовал.

          За новите УАЗ, а и други МПС с ЕВРО 3 ,доколкото знам има хитрина, става като я регистрираш в страна от евро съюза която няма изискване за ЕВРО4.
          Например Румъния. Там изискването за нови автомобили беше допреди година за ЕВРО 3./Сега не знам/ След това си я продаваш и става като вътрешно общностна доставка. Тука са длъжни да ти я регистрират независимо от стандарта, защото вече е била регистрирана в Евро съюза.
          Вече е и правено един път с друго МПС от мен, но за УАЗ незнам дали си заслужава разправията. Трябва да имаш все пак и доверен Румънец или Фирма която работи в Румъния.
          Но от друга страна може да стане и интересен бизнес.!!
          Последно редактирано от Паджеровод; 13-01-09, 21:20.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X