Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се похваля и да задам някои друг въпрос.......

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да се похваля и да задам някои друг въпрос.......

    Здравеите колеги,

    След леко двоумене,какъв джип да избера,мои приятел докара един доста добър джип,а именно Mitsubishi Pajero 2,къса база(феислифт),супер селект,с десен волан*,прилагам две снимки по-доло.

    Може ли да ми кажете какви части са нужни за обръщане на волан?Табло уреди,чух,че трябвало някои кабели и маркучи да се удължават,абе всички съвети са в полза.


    Благодаря.
    Прикачени файлове
    '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
    '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
    И разни BMW-та...

  • #2
    До: Да се похваля и да задам някои друг въпрос.......

    Не го бараи,караи! Ще ти побелеят косите,като почнеш да обръщаш!Спецовете ще ти кажат защо,от мен само добри пожелания!

    Коментар


    • #3
      До: Да се похваля и да задам някои друг въпрос.......

      честито колега!смяната на волана струва грубо 3000лв.но караи така вместо да хварляш пари.

      Коментар


      • #4
        До: Да се похваля и да задам някои друг въпрос.......

        и аз карам такъв -никав проблем ще свикнеш за 3 дни

        Коментар


        • #5
          До: Да се похваля и да задам някои друг въпрос.......

          Волана ще си го обръщам аз и още един приятел,затова само частите ще плащам.Колата съм я зел доста под реалната цена,а е дста запазена,затова парите не са пробле.

          А за свикването,не че ми е проблем,но обръщането е с други цели.......

          Затова коментари от сорта караи си така са излишни.
          '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
          '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
          И разни BMW-та...

          Коментар


          • #6
            До: Да се похваля и да задам някои друг въпрос.......

            Куражлия си ти,щом се наемаш сам...Виж все пак едно-две обърнати мицу-та и пак си помисли...в мобилето сега са тамън две обръщаните и са меко казано отврат...Късмет все пак с начинанието.

            П.П. Ако все пак парите не са ти проблем-отбий се до "Рубин" и потърси Иво-човека ще ти свърши работата качествено.

            Поздрави.
            08седемшест5едно513четири

            Коментар


            • #7
              До: Да се похваля и да задам някои друг въпрос.......

              От коли разбирам(са не кои знае кво ама имам си),а приятелят ми е доста добър монтйор и ше пробваме пък ше видиме.
              Но както казват хореата с мерак става.
              '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
              '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
              И разни BMW-та...

              Коментар


              • #8
                До: Да се похваля и да задам някои друг въпрос.......

                Първоначално публикуван от Bavarcho Преглед на мнение
                От коли разбирам(са не кои знае кво ама имам си),а приятелят ми е доста добър монтйор и ше пробваме пък ше видиме.
                Но както казват хореата с мерак става.
                То ако ставаше само с мерак

                Коментар


                • #9
                  До: Да се похваля и да задам някои друг въпрос.......

                  Първоначално публикуван от Немезис Преглед на мнение
                  То ако ставаше само с мерак
                  Напротив,даже става супер лесно:
                  http://www.offroad-friends.com/forum...4&d=1229551422

                  Коментар


                  • #10
                    До: Да се похваля и да задам някои друг въпрос.......

                    Добре ще може ли някои да ми каже какви части са необходини,каде има спънки или само семкаджии има тука?
                    '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
                    '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
                    И разни BMW-та...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Да се похваля и да задам някои друг въпрос.......

                      Ами то има няколко теми, може да потърсиш.
                      Иначе, най-общо - табло, парно, ел. инсталация, рейка или кормилна кутия или квото е там , конзола за педали, нови спирачни тръбички, фарове. Може да има и някоя друга специфика при Паджеро точно, но това са най-общо нещата.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Да се похваля и да задам някои друг въпрос.......

                        Сещам се още за корите на вратите, лостовете за мигачите и чистачките въпреки, че последните май може човек да ги прежали.

                        И на мен ми е минавала идеята за обръщане на волана, но като гледам колко наблъскано е всичко в двигателния отсек, особено с двата акумулатора... Не съм се взирал много добре но ми се струва че ще има и проблеми с рейката или кормилната кутия - аз не виждам как ще се събере при мен отляво. Като гледам около двигателя почти всичко което е отляво трябва да отиде отдясно и обратно,(може и да бъркам по запознатите да кажат)а тази операция предполагам ще е доста трудоемка и ще има доста изненади

                        Според мен ако си намериш някой донор ще си спестиш доста главобилия, но и самото търсене си е голямо главоболие

                        И все пак успех ако тръгнеш да го правиш.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Да се похваля и да задам някои друг въпрос.......

                          Първоначално публикуван от Scud_ti Преглед на мнение
                          Сещам се още за корите на вратите, лостовете за мигачите и чистачките въпреки, че последните май може човек да ги прежали.

                          И отсек, особено с двата акумулатора... Не съм се взирал много добре но ми се струва че ще има и проблеми с рейката или кормилната кутия - аз не виждам как ще се събере при мен отляво. Като гледам около двигателя почти всичко което е отляво трябва да отиде отдясно и обратно,(може и да бъркам по запознатите да кажат)а тази операция предполагам ще е доста трудоемка и ще има доста изненади

                          Според мен ако си намериш някой донор ще си спестиш доста главобилия, но и самото търсене си е голямо главоболие

                          И все пак успех ако тръгнеш да го правиш.

                          Аз първо да направа да се кара с лява дирекция пък после ше му мисла за корите и дребните работи.Колата ако я правя ще я правя за мен се пак.

                          Отпред при двигатела ще се разместят някои неща,акъмолатора трябва да отиде от дясно.

                          Донор много трудно,да не кажа невъзможно да си намера.Купе като това идеално без капчица ръждичка,а и след феислифта.

                          Операцията със сигурност е трудоемка ама без опит неможе да се каже

                          п.с.Колата онзи ден и навъртях 100000мили,100% реални.
                          '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
                          '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
                          И разни BMW-та...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Да се похваля и да задам някои друг въпрос.......

                            Първоначално публикуван от Bavarcho Преглед на мнение
                            Добре ще може ли някои да ми каже какви части са необходини,каде има спънки или само семкаджии има тука?
                            Не, аз съм на фъстъци Колега, не смятам , че някой знае с точност какви точно части ще са ти необходими, още повече зависи доколко искаш да се простреш в обръщането.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Да се похваля и да задам някои друг въпрос.......

                              Kато ги гледам и аз тия Британските лъскави колици и на мен ми иде да си взема и да направя от две една,ама най ме плаши ел. инсталацията.Като моя някога се сгромоляса ще взема да го направя,сега подмина 280000,да видим още колко ще изкара.
                              Така че ако почнеш да го обръщаш давай коментари и снимки поетапно.Така ще си полезен на много като теб в случая.
                              Благодая и успех.
                              [SIGPIC][/SIGPIC]e-mail:[COLOR=blue]rrrois@gmail.com[COLOR=black];tel:[/COLOR]0886886686[/COLOR]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X