Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имам идея да си купя Фронтера - къса база,някои въпроси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    .

    МНЕНИЕ:Значи,зависи какво искаш:модели къса база-ДВГ 2.0 бенз.,2,4 бенз.,2,3 диз.,2,8 диз. дълга база:2.4 бенз.,2.6-3.0V6 бенз. и 2.3,2.8,3.1 диз.Май най-добре е 2.8диз.ама ти си знаеш М/у др-то има и Китайско производство,казва се LAND WIND,ако ти се дават повечко пари за ново(около 36000лв.)Мисля,че една добре наджипена Фронтера(къса база),ще те заведе почти навсякъде.Успех
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #17
      Re: .

      Първоначално публикуван от ninja_1
      М/у др-то има и Китайско производство,казва се LAND WIND,ако ти се дават повечко пари за ново(около 36000лв.)
      Че то на тия пари не беше ли Патриот-а? К'ви земни ветрове, к'ви 5 лева при това положение?!?
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #18
        Карам Американския еквивалент на фронтера II Исузу Родео 3.2 1999г.
        Имам го от нов и съм минал 100000км. без никакви проблеми, карал съм я и с тракторни гуми на оффроад и е вървяла пред прехвалените уазки пак без никакъв проблем. Не ти препоръчвам Фронтера преди 98г. Модела отзад е на ресори, докато новия модел е на пружини. Новия модел е много по-добър. Мойта я продавам за 15 000 лв. и мисля, че и другите струват горе долу толкова. Цената за качеството на този модел е доста ниска и не си заслужава да купуваш стария модел.
        IvoVarbanov.bg

        Коментар


        • #19
          Спорт

          Мерси на всички за изчерпателните отговори
          става дума за ОФ 2.0 бензин,Спорт.
          Защо не искам дълга база,макар,че е по изгодно:
          Забелязах,че около 80%от времето в кола съм сам.15% съм с още някой,2 места и пренебрежимоп малко случаи съм пълнил колата с всичките 5 места.Товари тежки и огромни преходи с обемен багаж,са мега рядкост.А проблем с паркирането на дългата база,спрямо късата е ясен.
          15К за Фронтера,не че не искам да ги дам,но са ми много
          А какъв е смисъла да си държа колата за 15к в гаража?Щото нито ще мога да я засстраховам,нито да я поддържам.кофти.
          Не искам и да имам АГУ,не ме кефи,взима ми от багажника,а това,което ще спестя,също не е много.Все пак на година, имам 10-15к километра.Не оспорвам качествата на АГУто,но за мен не е удобно.
          а и на сегашната нямам - Ауди 80 Б3,89г.
          Пътят е целта.

          Коментар


          • #20


            ninja_1
            с какво 2.8д е по добър от 2.0и?
            Пътят е целта.

            Коментар


            • #21
              .

              Потърси си 2.8 дизеляк
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от Стефан
                На Фронтерата гният носачите отпред. И кормилното управление.
                не е вярно ! може някоя от швейцария там незнам какво хвърлят по улиците, ама носачите са си идеални и кормилната кутия си е здрава нямам даже и петна ръжда..... може пък мойта да е изключение
                no signature no problems

                Коментар


                • #23
                  поправка на колегата ninja къса база 2.4i не се е произвеждала никога преди 98-а ..... ако има значи е насаждан мотора.
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #24
                    fanatic то и мойта не е изгнила но в края на сезона имеше тук таме паразитна ражда , се пак е важно и каде е карана 4 месеца в сол и започва да си появяват петанца имам в придвид ,че мойта е карана в Боровец

                    Коментар


                    • #25
                      лечението за всеки джип е след офф-роуд или дълбок сняг да се минава на автомивка и да не се оставят буци кал и буци сняг и лед по рамата, аз например си я мия сам на ОМВ-то и нямам грам ръжда а живея в драгалевци и цяла зима беше в кал и сняг и пясък но като си я миеш веднъж седмицно хубаво отдолу няма да имаш грижи, но като оставиш цяла зима кал по шасито и буци сняг по окачването е ясно че какъвто и джип да е пак ще започне да ръждясва.
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Спорт

                        "дългата" база едва ли е по-дълга от Ауди 80 Б3 , та не виждам съществена разлика за паркирането
                        До скоро карах "къса база" ТЛК, сега съм "дълга" база за паркирането няма съществена разлика...

                        според мен тоя, който е измислил автомобилите с 2 врати е извратеняк или американец или и двете
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Спорт

                          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                          "дългата" база едва ли е по-дълга от Ауди 80 Б3 , та не виждам съществена разлика за паркирането
                          До скоро карах "къса база" ТЛК, сега съм "дълга" база за паркирането няма съществена разлика...

                          според мен тоя, който е измислил автомобилите с 2 врати е извратеняк или американец или и двете
                          аз карах такова ауди преди фронтерата и наблюденията ми са , че:
                          1-во. аудито е доста по късо и по тясно от Д.Б.
                          2-ро доста е по маневрено , сед 6 месеца още ми е проблем паркирането на заден с Д.Б. тъй като нямам видимуст а софиският гараж ми е ад ако няма кой да гледа отзад
                          3-то аудито като возене е малко по добро от Д.Б.
                          4.-то като стабилност на пътя горе долу са еднакви и с джипа и с аудито стигам за едно и също време до Сф от Боровец

                          Коментар


                          • #28
                            Да колегата dimy е много прав, фронтерата завива по-малко и е по не-маневрена поне мойта и аз карах ауди 80 преди това и беше мноооого по-маневрено от джипката, самоче тя има предимство че не ти пука кой ще закачиш докато маневрираш и затова се изравняват нещата
                            а иначе дължините са следните

                            4192 мм - Frontera sport - SWB
                            4480 мм - Frontera - LWB
                            4405 мм - audi 80 type B3
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • #29
                              дб

                              dimy
                              fanatic
                              и моите наблюдения за ДБ са такива.
                              като возия,на асфалт,Фронтерата доста се доближава до аудито.
                              Иначе,преди писах,защо предпочитам 2 вратка.
                              Все се съобразявах преди кой и как ще се качи,айде сега да си направя малко кефа
                              Пътят е целта.

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от fanatic
                                Да колегата dimy е много прав, фронтерата завива по-малко и е по не-маневрена поне мойта и аз карах ауди 80 преди това и беше мноооого по-маневрено от джипката, самоче тя има предимство че не ти пука кой ще закачиш докато маневрираш и затова се изравняват нещата
                                Има и още един вариант. Правиш си джипка като мойта и тогава не пука ВЪРХУ кого паркираш
                                http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X