Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предно стъкло на ,,Витара''2,0

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предно стъкло на ,,Витара''2,0

    Предното стъкло на Витарата ми ще трябва да го сменям-,,пукнатината''прогресивно расте.Погледът ми попадна на многото залепени стикери-гражданска,преглед,винетка...Как ще бъдат ,,пренесени '' на новото стъкло-нямам идея,дайте акъл...

  • #2
    До: Предно стъкло на ,,Витара''2,0

    Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
    Предното стъкло на Витарата ми ще трябва да го сменям-,,пукнатината''прогресивно расте.Погледът ми попадна на многото залепени стикери-гражданска,преглед,винетка...Как ще бъдат ,,пренесени '' на новото стъкло-нямам идея,дайте акъл...
    Купуваш си от някоя железария "нож за сваляне на стара боя" Нещото е острие като на макетен нож, но перпендикулярно на дръжката.Започваш да го подпъхваш и каквото отлепиш го мокриш с вода в която си сложил "Веро" или някакъв течен сапун.После измиваш стикера добре с вода и го залепяш на новото стъкло.Ако сменяш стъклото в специализирана фирма, то няма защо да правиш това упражнение.Те ще го направят вместо теб
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #3
      До: Предно стъкло на ,,Витара''2,0

      Може и да опиташ на жената със сушоара да нагрееш стикера. Някои хора така процедират като сменят винетките от една кола на друга.

      Коментар


      • #4
        До: Предно стъкло на ,,Витара''2,0

        Първоначално публикуван от kolonal-Васил Гергов Преглед на мнение
        Може и да опиташ на жената със сушоара да нагрееш стикера. Някои хора така процедират като сменят винетките от една кола на друга.
        Васе, по наблюденията които имам на "студено" по-лесно и "чисто" се отлепят стикерите.
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #5
          До: Предно стъкло на ,,Витара''2,0

          Благодаря за бързата реакция,момчета...

          Коментар


          • #6
            До: Предно стъкло на ,,Витара''2,0

            Първоначално публикуван от kolonal-Васил Гергов Преглед на мнение
            Може и да опиташ на жената със сушоара да нагрееш стикера. Някои хора така процедират като сменят винетките от една кола на друга.
            НЕ става,лепилото се растяга.А,за няколкото коли,е друго.
            Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

            Коментар


            • #7
              До: Предно стъкло на ,,Витара''2,0

              Когато ти сменят стъклото,помоли майсторите да ти разлепят стикерите и да ги преместят на новото стъкло,имат сушуари и някакви шпаклички,изпробвано е и няма проблеми.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X