Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на V8-к

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Тунинг на V8-к

    Първоначално публикуван от 4i4o mi Преглед на мнение
    До колегата Цветан!Мислех да ти се обадя по телефона но реших да питам тук;много ли преправки трябва да се направят на УАЗа за да може да се "насади"мотор от ГАЗ53-v8.Никога не съм виждал такова нещо.
    Виж и тази тема - двигател от ГАЗ 53 на УАЗ

    Коментар


    • #92
      До: Тунинг на V8-к

      Разгледах темата на Жоро но тука за и против-50 на 50.Благодаря всепак.

      Коментар


      • #93
        До: Тунинг на V8-к

        Първоначално публикуван от 4i4o mi Преглед на мнение
        До колегата Цветан!Мислех да ти се обадя по телефона но реших да питам тук;много ли преправки трябва да се направят на УАЗа за да може да се "насади"мотор от ГАЗ53-v8.Никога не съм виждал такова нещо.

        Незнам какво е за теб много

        Реже се купето,правят се нови отвори на камбаната за съединителя защото шпилките са на друго разстояние,правят се нови опори на моторо към рамата,има гадна зайгравка около генерацията и за десерт има зайгравка и около кормилната кутия и масления филтър.
        Луд умора нема,само се поти!!!

        Коментар


        • #94
          До: Тунинг на V8-к

          Много бързо ме отказа.Благодаря!

          Коментар


          • #95
            До: Тунинг на V8-к

            Луд умора нема,само се поти!!!

            Коментар


            • #96
              До: Тунинг на V8-к

              Понеже не мога да пращам лични,може ли един въпрос за Стария?
              По напред в темата споменава че е по добре на газковия осмак да се сложат бутала и ризи от волга,а на мен ми предстой закопуването на такива карантий,молбата ми е за повече инфо по въпроса,като какво точно трябва да купя как да да го насадя и т.н. Другото понеже този мотор ще се слага на кола и ми се струва че коляновия вал и маховика са много тежки някой може ли да даде съвет дали да ги олекотявам.
              Мерси.

              Коментар


              • #97
                До: Тунинг на V8-к

                Олекотяване само при условие че има кой да направи след това динамичен баланс.Особено за коляновия вал.
                А иначе е добре,ще се развърта по-бъзо. Особено ако се увеличи и компресията ще си стане един различен двигател.Зависи какво се гони.

                Коментар


                • #98
                  До: Тунинг на V8-к

                  Целта е дасе улекоти в разумни граници и да се държи като автомобилен мотор.Няма да се гонят някакви нереални цели.А дали някой знае каде във Варна могат да ми го направят.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Тунинг на V8-к

                    ако ще се слага на кола-улекоти го доста или направо друг маховик.
                    ако е на джипка си го остави така,защото ще имаш по голям въртящ момент.
                    в Плевен зад автото балансират валове.в ясен пилят глави и блокове.

                    Коментар


                    • До: Тунинг на V8-к

                      Ако го слагаш на лек автомобил ще е добре да го олекотиш.
                      Дори можеш да разкараш и ГАЗковия съединител и да сложиш от новите 240мм с диафрагмен притискател от УАЗ, ГАЗела...

                      Обаче имай предвид, че за да върви във високите ще ти трябва и промяна на газоразпределението, а незнам за тея двигатели дали има избор от различни разпределителни валове.

                      Сгъстяването трябва да ти отиде над 8, ако го вдигнеш и над 9 ще е още по-добре.

                      Коментар


                      • До: Тунинг на V8-к

                        Първоначално публикуван от kosio7 Преглед на мнение
                        Понеже не мога да пращам лични,може ли един въпрос за Стария?
                        По напред в темата споменава че е по добре на газковия осмак да се сложат бутала и ризи от волга,а на мен ми предстой закопуването на такива карантий,молбата ми е за повече инфо по въпроса,като какво точно трябва да купя как да да го насадя и т.н. Другото понеже този мотор ще се слага на кола и ми се струва че коляновия вал и маховика са много тежки някой може ли да даде съвет дали да ги олекотявам.
                        Мерси.
                        На Волга ли ще го слагаш?Чети из темата е писано всичко което те интересува.И ли ползвай търсачката .Поздрави ако нещо не разбереш ше помагаме
                        К мирной жизни не пригоден.
                        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                        Коментар


                        • От: Тунинг на V8-к

                          Здравейте колеги.Интересува ме колко харчи уаз с двигател V8.Благодаря предварително!

                          Коментар


                          • От: Тунинг на V8-к

                            40/100 "минимум".
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • От: Тунинг на V8-к

                              На шосе под 20л/100км. По черно..... колкото го натискаш
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • От: Тунинг на V8-к

                                сПОРЕД цВЕТАН,КОЙТО КАРА ТАКЪВ МОТОР ВЕЧЕ 2-3Г,около 30/100газ,все пак този джип тежи 1500-1600кг.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X