Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на V8-к

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Тунинг на V8-к

    почват и на мене да ми идват едни мераци...

    Коментар


    • #32
      До: Тунинг на V8-к

      Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
      почват и на мене да ми идват едни мераци...

      Ще помагам с инфо отностно рязането и правенето ако се захванеш.И сгодите за дупчене ще ти дам ако стигнеш до там
      Луд умора нема,само се поти!!!

      Коментар


      • #33
        До: Тунинг на V8-к

        Двигатела е свлечен
        Прикачени файлове
        Луд умора нема,само се поти!!!

        Коментар


        • #34
          До: Тунинг на V8-к

          A как вървеше! На тебе ти е в кръвта да разтураш нещо се

          Имал съм честта да го карам, когато не беше съвсем в силата си, но няма място за сравнение с обикновения Уаз, като се качиш и подкараш имаш всяко друго чувство но не и че караш Уазка а Газка, ма не 69 и 63, само като забръмчи...
          Единствено приликата мога да я оприлича като с Умз 417 по 2 (3)пъти, силата в ниски е уникална
          Остава и скоростите да смениш после
          Случайни хора УАЗ не карат

          Коментар


          • #35
            До: Тунинг на V8-к

            Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
            Да, иначе знам че 511 е за 53ка, а 513 си е витнамковия... Но незнаех разликите, защото и аз като ги чета на хартия са с еднакви характеристики.
            Преди години имахме 53ка и тя беше с центробежен филтър, но беше и с бавния диференциал и в гората се справяше осезаемо по-добре от новите, с по-новия мотор, но и с бързия диференциал... Обаче на шосето беше обратното
            За ПАЗовия знам, че е 4,7литра и около 130кс, и 310 нютона въртящ момент още при 2000 оборота
            На кой викаш бавен 41 на7 зъба е оригиналния бензинов.Като тръгна едно време дизелизацията на тия с Перкинсите туряха в АРЗто 41 на 6зъба.Те това беха бързите дифове за дизелиците.На мойта газка с Перкинс двигател дифа е от бавните не дига висока скорост но в калта е като танк.И да добавя преди десетина години купих един ПАЗ но мислех че двигателя е като на ГАЗ53 един приятел го счупи и отиде на вторичните сега ме е яд ама
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • #36
              До: Тунинг на V8-к

              Аз съм с редукторни и те са по бавни.

              Тия българските пазове май са си с 4.2 двигател тия само по новите са 4.7.


              Ники а с какво да сменя скоростите????
              Луд умора нема,само се поти!!!

              Коментар


              • #37
                До: Тунинг на V8-к

                С по нови като производство, синхронизирани Ефекта ще е доста положителен спроед мен, с тези се мъчиш, както и аз на моя
                Случайни хора УАЗ не карат

                Коментар


                • #38
                  До: Тунинг на V8-к

                  ееее кво по хубаво от двойния амбрияж дава усещането че караш камион

                  Коментар


                  • #39
                    До: Тунинг на V8-к

                    Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                    ееее кво по хубаво от двойния амбрияж дава усещането че караш камион
                    Утепва му пъргавината, нощо повече, с тези ако тръгва бързо с синхронизираните ще се изтрелва
                    Случайни хора УАЗ не карат

                    Коментар


                    • #40
                      До: Тунинг на V8-к

                      караш само на 2 и на 4 и си готов

                      Коментар


                      • #41
                        До: Тунинг на V8-к

                        Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                        караш само на 2 и на 4 и си готов
                        Напред по лесно се уцелват 1 и 3
                        Майтапа настрана дайте по сериозно
                        Случайни хора УАЗ не карат

                        Коментар


                        • #42
                          До: Тунинг на V8-к

                          Между другото преди време питах в Метропол за петстепенна скоростна кутия за уаза и ми казаха че има.Цената е по спомен 1800лева.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Тунинг на V8-к

                            Първоначално публикуван от stariat Преглед на мнение
                            На кой викаш бавен 41 на7 зъба е оригиналния бензинов.Като тръгна едно време дизелизацията на тия с Перкинсите туряха в АРЗто 41 на 6зъба.Те това беха бързите дифове за дизелиците.На мойта газка с Перкинс двигател дифа е от бавните не дига висока скорост но в калта е като танк.И да добавя преди десетина години купих един ПАЗ но мислех че двигателя е като на ГАЗ53 един приятел го счупи и отиде на вторичните сега ме е яд ама
                            Кви глупости съм писалбензиновия е 41 на 6 зъба това са си нормалните а тези къде им викат бързи са41 на 7зъба.Къде ми е бил акълът снощиИзлагация
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • #44
                              До: Тунинг на V8-к

                              Днеска свалих главите.

                              Това със шлайването им ми се вижда ебати приключението. Силно ме съмнява,че се намалява 4мм и нищо друго не се пипа.

                              Проблема ми се вижда доста гаден щото от една страна ще трябва да се намалят главите,от друга мисля,че плоскостта от към главите на смукателните колектори и после и блока под смукателните колектори.

                              АКо е така ми се вижда твърде сложно и ненадежно от гледна точка че незнам кой може да го направи без да протече и смеси водата и маслото.

                              Като изпразня блока напълно ще меряя по обстойно.Сега говоря по пръв поглед.
                              Луд умора нема,само се поти!!!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Тунинг на V8-к

                                Първоначално публикуван от stariat Преглед на мнение
                                Кви глупости съм писалбензиновия е 41 на 6 зъба това са си нормалните а тези къде им викат бързи са41 на 7зъба.Къде ми е бил акълът снощиИзлагация
                                Именно - 41/6 за в гората е много добра комбинация...
                                а 41/7 си е бегачка за шосето, а и в гората по-бързо съсипва съединителя... Има такива и на бензинови, дали са оригинално или са сменявани нямам представа
                                После по едно време стана голяма мода при нас да слагат на 53 заден диференциал от Виетнамка, но двойната гума си оставаше...
                                Много драскаше тая 53ка с него, направо друг камион ставаше...



                                Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                                Проблема ми се вижда доста гаден щото от една страна ще трябва да се намалят главите,от друга мисля,че плоскостта от към главите на смукателните колектори и после и блока под смукателните колектори.
                                Цецо, а неможе ли да се шлайфат колекторите отдолу вместо блока?
                                Че иначе става прекалена заигравка...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X