Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фронтера Дизел, Бензин, Газ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Фронтера Дизел, Бензин, Газ!

    А какво ви пука всъщност като така или иначе пак ще налеете гориво? Ники едва ли ще махнеш лифта и боди лифта и ще сложиш 29" за 2-3 литра по-високия разход....
    no signature no problems

    Коментар


    • От: Фронтера Дизел, Бензин, Газ!

      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
      А какво ви пука всъщност като така или иначе пак ще налеете гориво? Ники едва ли ще махнеш лифта и боди лифта и ще сложиш 29" за 2-3 литра по-високия разход....
      Утре махам всичко и слагам гуми 205 70 15 и ще видите що е разход 10 газ.
      Сега с гуми малко над 33 коломертажа ми показва 2км. по малко .
      Всъщност си прав сами си правим джипките да харчат повече после ревем. Ама какво да се прави хем големи гуми хем малко да харчи е нестава и това е .. да не говоря за челното съпротивление с тоя багажник и гумата на покрива.
      Николай Георгиев 0+
      тел.0887357722

      Коментар


      • От: Фронтера Дизел, Бензин, Газ!

        Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
        А какво ви пука всъщност като така или иначе пак ще налеете гориво? Ники едва ли ще махнеш лифта и боди лифта и ще сложиш 29" за 2-3 литра по-високия разход....
        То аз така и правя. Фронтерата така или иначе не съм я взел заради ниския разход на гориво
        Имам осезаема разлика в разхода от 30-ки АТ към 31-ци МТ, но на мен ми е по-важно да стигна, от колкото да посещавам по-рядко бензиностанциите.
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • От: Фронтера Дизел, Бензин, Газ!

          Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
          То аз така и правя. Фронтерата така или иначе не съм я взел заради ниския разход на гориво
          Имам осезаема разлика в разхода от 30-ки АТ към 31-ци МТ, но на мен ми е по-важно да стигна, от колкото да посещавам по-рядко бензиностанциите.
          Само с дизеловата Б 2.2 имах разлика заради гуми, но може би аз прекалих пък и беше автомат, 2 литра от 29-ки на 31-ци.
          С 2-те бензинови 2.0 и 2.2 нямам разлика и 2-те са с по 2 инча по-големи гумите и няма разлика.
          no signature no problems

          Коментар


          • От: Фронтера Дизел, Бензин, Газ!

            ОФ А 2.5 TDS , всички мерки са взети от пълен до пълен резевоар:

            Градско :
            12л/100км - Зимата
            11л/100км - лятото

            Извънградско:
            9л/100км - с магистрала 120км/ч и изкачване до Беглика, претъпкан (400км отиване и връщане 36 литра)
            6,8л/100км - междуградски 70-80км/ч , празен , с пускане по инерция - София-Дупница (150км отиване и връщане 10,3 литра)

            аз като ги гледам тия разходи на газ 20л/100 градско и 13л извънградско аз съм си бил добре на дизел бе
            Opel Frontera 25TDS(VM41B) 1997

            Коментар


            • От: Фронтера Дизел, Бензин, Газ!

              Първоначално публикуван от valiotonev Преглед на мнение
              ОФ А 2.5 TDS , всички мерки са взети от пълен до пълен резевоар:

              Градско :
              12л/100км - Зимата
              11л/100км - лятото

              Извънградско:
              9л/100км - с магистрала 120км/ч и изкачване до Беглика, претъпкан (400км отиване и връщане 36 литра)
              6,8л/100км - междуградски 70-80км/ч , празен , с пускане по инерция - София-Дупница (150км отиване и връщане 10,3 литра)

              аз като ги гледам тия разходи на газ 20л/100 градско и 13л извънградско аз съм си бил добре на дизел бе
              Като са нерегулирани уредбите е така, моята харчи 13.5/13.8 градско лятото с кални 31' Кумхо и 16/17 зимата.
              Извън града 2 литра надолу, скорост 90/110.

              Коментар


              • От: Фронтера Дизел, Бензин, Газ!

                Първоначално публикуван от valiotonev Преглед на мнение

                аз като ги гледам тия разходи на газ 20л/100 градско и 13л извънградско аз съм си бил добре на дизел бе
                Един най- обикновен калкулатор не е на твоето мнение.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • От: Фронтера Дизел, Бензин, Газ!

                  Малко да поспамя! Просто неиздържах!

                  Фронтера 2,3тд , 11л олио Х 0,30лв = 3,30лв + 2ч клечане за цедене!
                  Зимата е подобна история, но с други бъркочи.
                  Какво повече да искам от колицата? Нека да си е тромава, тя не за състезания!

                  Коментар


                  • От: Фронтера Дизел, Бензин, Газ!

                    Първоначално публикуван от engi7d Преглед на мнение
                    Малко да поспамя! Просто неиздържах!

                    Фронтера 2,3тд , 11л олио Х 0,30лв = 3,30лв + 2ч клечане за цедене!
                    Зимата е подобна история, но с други бъркочи.
                    Какво повече да искам от колицата? Нека да си е тромава, тя не за състезания!
                    Това добре ама в София отдавна няма олио по 0.30лв. Дано по дълго да си намираш.
                    Николай Георгиев 0+
                    тел.0887357722

                    Коментар


                    • От: Фронтера Дизел, Бензин, Газ!

                      Към колегите с метанови уредби какъв разход ви дават фронтерките. Моята КБ А 2.0i с 255/70/15 гуми ми дава 13.50лв на 100км градско.

                      Коментар


                      • От: Фронтера Дизел, Бензин, Газ!

                        Колеги, защо нико не включва варианта дизел+газ, говорите само за бензин + газ?
                        Subaru impreza 2.0 boxer, 2007
                        Jeep Grand Cherokee 2.7CRD, 2004

                        Коментар


                        • От: Фронтера Дизел, Бензин, Газ!

                          Ами колега този вариант все още няма история,според мен затова не се пише за него.И на мен ми се иска да карам на дизелогас.

                          Коментар


                          • От: Фронтера Дизел, Бензин, Газ!

                            поразгледах темата и съм за LPG защото е най евтино и я няма скъпата нафтова помпа иначе дизела чета е по пъргав но е за по дълбоки джобове според мен говоря само за 2,2 моторите .Ако бъркам нещо ме поправете ,че дизелите са по евтини за придобиване и малко се двуомя

                            Коментар


                            • От: Фронтера Дизел, Бензин, Газ!

                              Аз съм с старата Фронтера с 2.2 мотора .сложих му обикновена газова уредба и съм пре доволен.Работи добре ,е гевези се от време на време с паленето топъл ,но за този бюджет е супер.
                              Така ,че глас за гас-та нищо ,че съм дизелджия.
                              РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                              0895шест29410 .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X