Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да направя Пасат-а по-висока отзад?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да направя Пасат-а по-висока отзад?

    Колата е пасат 1 /87г. смених пружините и колата стана много висока,но задницата седи по ниско и искам да я повдигна малко.
    Извинявам се за темата рових се много, но ненамерих нищо което да ми помогне.
    [B][COLOR=Red]
    SUZUKI DR 650 RS
    [/COLOR][COLOR=Red]
    [/COLOR][/B]

  • #2
    До: Как да направя колата по-висока отзад?

    Първоначално публикуван от climbing Преглед на мнение
    Колата е пасат 1 /87г. смених пружините и колата стана много висока,но задницата седи по ниско и искам да я повдигна малко.
    Извинявам се за темата рових се много, но ненамерих нищо което да ми помогне.
    може да сложиш пружини от комби,или гумени подложки на пружините дето ги продават в магазините за руски части.Другия вариант е по ниски пружини отпред. успех
    Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

    Коментар


    • #3
      До: Как да направя колата по-висока отзад?

      Някой знае ли с кое е по-добре с гумена положка или метална втулка под чашката кадето ляга прожината?
      [B][COLOR=Red]
      SUZUKI DR 650 RS
      [/COLOR][COLOR=Red]
      [/COLOR][/B]

      Коментар


      • #4
        До: Как да направя колата по-висока отзад?

        Аз на Кадета някога му сложих пружини от комби и гумени подложки. Получи се чудесно, вече 5 години си върви така, сега сина ми го кара.
        Това е начина за леки автомобили, опитай с пружини първо, ако не те задоволява резултата слагай и подложки.

        Коментар


        • #5
          До: Как да направя колата по-висока отзад?

          Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
          Аз на Кадета някога му сложих пружини от комби и гумени подложки. Получи се чудесно, вече 5 години си върви така, сега сина ми го кара.
          Това е начина за леки автомобили, опитай с пружини първо, ако не те задоволява резултата слагай и подложки.
          Можеш ли да ми кажеш от къде мога да си намеря или от какво мога да си направя
          [B][COLOR=Red]
          SUZUKI DR 650 RS
          [/COLOR][COLOR=Red]
          [/COLOR][/B]

          Коментар


          • #6
            До: Как да направя колата по-висока отзад?

            Първоначално публикуван от climbing Преглед на мнение
            Някой знае ли с кое е по-добре с гумена положка или метална втулка под чашката кадето ляга прожината?
            Втулки под чашките.

            Коментар


            • #7
              До: Как да направя колата по-висока отзад?

              Втулки под чашките. Аз лично сум го тествал и нямам проблеми
              SUBARU OUTBACK I 2.5 AT

              Коментар


              • #8
                До: Как да направя Пасат-а по-висока отзад?

                Много ви благодаря за информацията..
                [B][COLOR=Red]
                SUZUKI DR 650 RS
                [/COLOR][COLOR=Red]
                [/COLOR][/B]

                Коментар


                • #9
                  До: Как да направя Пасат-а по-висока отзад?

                  Имал съм три пасата и досега винаги съм решавал въпроса така:
                  Изхвърлям оригиналните пружини /отзад/ и слагам подсилени от комби-резултатът е много по-стабилна возия,колата се повдига като цяло и не на последно място отличен визуалин ефект.
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • #10
                    До: Как да направя Пасат-а по-висока отзад?

                    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                    Имал съм три пасата и досега винаги съм решавал въпроса така:
                    Изхвърлям оригиналните пружини /отзад/ и слагам подсилени от комби-резултатът е много по-стабилна возия,колата се повдига като цяло и не на последно място отличен визуалин ефект.
                    Колега мерси ,но аз съм с подсилени пружини отзад и пороблема е ,че предницата ми е по-високо .
                    [B][COLOR=Red]
                    SUZUKI DR 650 RS
                    [/COLOR][COLOR=Red]
                    [/COLOR][/B]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Как да направя колата по-висока отзад?

                      Първоначално публикуван от aziza Преглед на мнение
                      Втулки под чашките. Аз лично сум го тествал и нямам проблеми
                      +1 Лично тествано и от мен на vw Джета
                      0887632135-Краси

                      Коментар


                      • #12
                        До: Как да направя Пасат-а по-висока отзад?

                        И аз съм за втулките. Така съм карал и Пасата И Джетата. Никакви ядове и проблеми.
                        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                        SSang Yong Kyron 2.0xdi
                        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                        Коментар


                        • #13
                          До: Как да направя Пасат-а по-висока отзад?

                          На вашите автомобили колко големи втулки сте сложили и имали нещо вярно в това , че 1см. втулка вдига колата с 3-4 см.?
                          [B][COLOR=Red]
                          SUZUKI DR 650 RS
                          [/COLOR][COLOR=Red]
                          [/COLOR][/B]

                          Коментар


                          • #14
                            До: Как да направя Пасат-а по-висока отзад?

                            Първоначално публикуван от climbing Преглед на мнение
                            На вашите автомобили колко големи втулки сте сложили и имали нещо вярно в това , че 1см. втулка вдига колата с 3-4 см.?
                            Аз не съм слагал втулки,само сменям задните пружине без да пипам предните.Винаги ми се е получавало,а това че предницата ти се е вдигала не виждам проблем.С пружините от комби колата става по-твърда,не се гъне много в завой/да не кажа,че изобщо/ и предницата също се повдига малко.И с този ефект пасата не е вече снегорин,а нормална кола+ хубави гуми добре си върви и в снега.
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • #15
                              До: Как да направя Пасат-а по-висока отзад?

                              Първоначално публикуван от climbing Преглед на мнение
                              На вашите автомобили колко големи втулки сте сложили и имали нещо вярно в това , че 1см. втулка вдига колата с 3-4 см.?
                              Предполагам си сложил газови амортисьори отпред, и от това се е вдигнала предницата.
                              Колкото подложиш под чашките, толкова ще се вдигне и задницата. Най-лесно става с черупки от лагери, стига да намериш точния размер.
                              Нормално задницата е по-висока от предницата с 1 до 4см. Мери се на праговете.
                              Няма как като вдигнеш задницата да се вдигне и предницата.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X